اعدام برای دو مرد در گیلان بعد از رابطه شیطانی با زنان شوهردار

پرونده زندگی دو مرد که در جنایت‌های جداگانه به خاطر رابطه شیطانی با زنان شوهردار، همسران آنها را به قتل رسانده بودند در زندان مرکزی رشت با چوبه دار بسته شد.
 
به گزارش جام‌جم، نخستین اعدامی مردی بود که به خاطر ارتباط شیطانی با زنی، شوهر او را به قتل رساند. 23 اسفند سال 91 این جنایت به پلیس و بازپرس جنایی شهرستان سیاهکل اعلام شد. بررسی‌ها نشان داد، مقتول مرد 30 ساله و نگهبان گل‌فروشی بوده که بعد از خروج از خانه به قتل رسیده بود.
 
همسر این مرد پس از اطلاع از قتل گفت: شوهرم برای رفتن به محل کارش از خانه خارج شد و دیگر بازنگشت. نمی‌دانم چه کسی او را کشته است.
 
ماموران به همسر مقتول مشکوک شده و با بررسی ارتباطات او متوجه شدند زن جوان با مردی متاهل ارتباط پنهانی دارد.
 
این مرد دستگیر شد و در بازجویی‌ها به قتل اعتراف و اظهار کرد: مدتی قبل با زن جوان آشنا شده و ارتباط پنهانی ما شکل گرفت. برای این که بتوانم با زن جوان ازدواج کنم باید شوهر او را از سر راه برمی‌داشتم. روز جنایت زن مقتول با من تماس گرفت و خروج همسرش را از خانه اطلاع داد. من هم در مسیر مرد جوان قرار گرفته و از او خواستم همسرش را طلاق دهد تا من با او ازدواج کنم. او قبول نکرد، به‌همین خاطر مجبور به قتلش شدم. از کار خود پشیمانم. من با این ارتباط زندگی خودم را خراب کرده و مردی را کشتم.
 
همسر مقتول هم گفت: شوهرم به من خرجی نمی‌داد و به نیازهایم نیز توجهی نداشت به همین خاطر با قاتل دوست شدم. قرار بود بعد از قتل شوهرم من به عنوان همسر دوم با این مرد ازدواج کنم. فکر نمی‌کردم راز این جنایت فاش شود و دستگیر شوم.
 
پس از محاکمه متهمان در دادگاه کیفری استان گیلان قاتل به قصاص و صد ضربه شلاق و همسر مقتول هم به 15 سال زندان و تحمل صد ضربه شلاق محکوم شدند که حکم در دیوان عالی کشور تائید شد.
جنایت در ساحل
دومین قاتلی که پای چوبه دار رفت هم به خاطر رابطه شیطانی مرتکب جنایت شد. تحقیقات قضایی در این پرونده از هفتم مرداد سال 87 و در پی کشف جسد مردی در سواحل تالش آغاز شد. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد این مرد در دریا غرق شده اما معاینه جسد مشخص کرد اصابت جسم سخت به سرش علت مرگ بوده است.
 
در ادامه همسر مقتول بازداشت شد که در بازجویی‌ها راز قتل را فاش کرد و گفت: با مردی ارتباط داشتم و با همدستی او نقشه قتل را طراحی کردیم. ابتدا با قرص خواب‌آور شوهرم را بیهوش کرده و بعد با سنگ به سرش ضربه زدیم. برای صحنه‌سازی جسد را کنار ساحل رها کردیم تا علت مرگ غرق شدن در دریا باشد.
 
با اعترافات این زن همدستش هم دستگیر شد و به ارتکاب جنایت اعتراف کرد. متهمان در دادگاه محاکمه شده و مرد جوان به قصاص و همسر مقتول به پنج سال زندان محکوم شدند.
 
بر اساس اعلام روابط عمومی دادگستری استان گیلان، پس از صدور حکم قصاص برای قاتلان و تائید در دیوان عالی کشور برای کسب رضایت اولیای دم تلاش زیادی در شورای حل اختلاف شد اما اولیای دم حاضر به گذشت نشده و خواستار قصاص بودند.
+51
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  Anisa - ونکوور، کانادا

  جالبه ؛ هر دو حادثه مثل هم . اما در یکی قاتل به قصاص و همسر مقتول به 15 سال حبس و در حادثه دیگر ؛ قاتل به قصاص و همسر مقتول به 5 سال حبس محکوم شده اند
  3
  27
  جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  Anisa ونکور. علت این اختلاف در رای این است که ان زنیکه عوضی اولی پیاز داغش را زیاد تر کرده بود. دیدی که چه بی شرم هائی هستند و دلیلش هم این بوده که شوهرم بمن خرجی نمیداده . البته دروغ میگوید چون اگر حرجی نمیداد خب طلاق میگرفتی. حالا بخاطر خرجی هم جنس را بدیگری کادو میدهد و هم این بدبخت را میکشد. ولی میبایستی این زنیکه فاحشه ها را بکشند همراه با ان مرتیکه های زن ندیده بی شرف
  0
  16
  جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  کاپیتان لیچ. - لندن ، انگلستان
  بکشید هم دیگر را تا دنیا از افراد لجن و هرزه و انگل پاک گردد فقط موندم چرا هم در این پرونده و هم پروندهای دیگر لجنهای مؤنث یا همان خانومهای دخیل در پرونده را اعدام نمیکنند . تا زنی نخواهد هیچ مردی حتی جرات لبخند به زنی را نخواهد داشت تا چه رسد تعرض.این هرزه ها که از زندان ازاد شدند . مردتن دگر را در دامشان گرفتار خواهند کرد.
  8
  14
  جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  kasra persia - لندن، انگلستان
  تا که از جانب معشوقه نباشد کششی ، کوشش عاشق بیچاره به جایی نرسد. این ها حتی فاحشه هم نیستند یعنی فاحشه به اینها شرف داره ، چون فاحشه به خاطر خرج خانواده و احتمالا شوهر از کار افتاده تن فروشی میکنه ولی این لجنها فقط بوالهوسند. عامل فاجعه اینها بودن و مستحق مرگ. اینها آبروی شیر زنان ایرانی رو هم میبرند.
  0
  10
  جمعه ۵ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  نتیجه تربیت اسلامی بهتر از این نمیشه
  2
  2
  شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.