حسین الله کرم: دادستان اشد مجازات را برای سعید طوسی تقاضا کند

قرآن خوانی سعید طوسی در بیت رهبر جمهوری اسلامی  خبرگزاری کار ایران گزارش داده است که شورای هماهنگی حزب الله، و حسین الله اکرم دبیر هماهنگی این شورا از دادستان خواسته اند که «اشد مجازات» را برای سعید طوسی خواستار شود.
 
سعید طوسی قاری قرآنی است که بخش فارسی صدای آمریکا برای نخستین بار گزارش داد که پرونده ای علیه او به اتهام تجاوز جنسی به چند شاگرد نوجوان پسر در قوه قضاییه شکل گرفته است اما با نفوذ مقامات ارشد جمهوری اسلامی به نفع سعید طوسی، این پرونده تاکنون به نتیجه نرسیده است.
 
حسین الله اکرم در بیانیه ای که خبرگزاری ایلنا آن را گزارش داده، می نویسد: «بى‌تردید رسیدگى به این پرونده مانند دیگر پرونده‌ها در قوه قضائیه به نتیجه خواهد رسید اما لازم است مدعى‌العموم علاوه بر درخواست اشد مجازات براى طوسى، در دفاع از مکیت اسلام و قرآن و دفتر رهبرى، پرونده دیگرى علیه حامیان وى تشکیل دهد زیرا کلاس‌هاى قرآن در محله‌ها و مساجد با کاهش حضور نوجوانان روبروست و خانواده‌هاى تحت تاثیر مطالب فوق‌الذکر ممانعت دارند.»
 
او گفته: «دشمن مى‌کوشد با ارتباط دادن موضوع به دفتر رهبرى، علاوه بر وهن اسلام، محبوبیت رهبرى را کاهش دهد.»
 
شاکیان سعید طوسی به صدای آمریکا گفته اند که مسئولان دفتر آیت الله خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران از جمله کسانی هستند که به نفع سعید طوسی در پرونده قضایی تجاوز جنسی به قاریان نوجوان پسر دخالت کرده اند.
 
سعید طوسی وابسته به شورای عالی قرآن است و می گوید به نوجوان تجاوز جنسی نکرده است. شورای عالی قرآن با دستور آیت الله خامنه ای تشکیل شده است و هدفش از جمله حمایت از برنامه های مربوط به قرآن است.
+138
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  Ferulcheh - کیف ، اوکراین

  فدای آقا امیدوارم در این شب‌های عزیز با آقای سعید طوسی محشور شوید الهی امین
  20
  78
  ‌پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۲
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  جای بسی تعجب است که حسین الله کرم از همفکرانش انتقاد و تقاضای اشد مجازات برای آنان دارد.!! و از صحبت هایش اینطور استباط میشود که مجموعه مسئولین دفتر رهبری با شخص آقای خامنه ای همسو نمیباشند . یا بشگلی دیگر , رهبر نظارتی بر مسئولین دفتر خود ندارد.
  5
  45
  ‌پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  این مسئله سعید طوسی معروف "حاج ابو لواط" منو به یاد یلک لطیفه می اندازه : نقله یک تاجه طوطیش را در هنگام تجاوز به مرغ گیر نیاندازه و به عنوان مجازات پرهای طوطی را در میاره.چند وقت بعد تاجر طوطی (کاملا لخت)را در یک مجلس عروسی برا راهنمایی ملت جلوی درب ورودی روی یک سکو میگزاره.کار طوطی این بوده با اشاره بالهایش بگه خانمان به چپ اقایان به راست....در حین راهنایی یک اقای کچل (مثل همین طوسی)میاد داخل،طوطی یک نگاه به سرو کله مره میاندازه و میگه متجاوزین به مرغها را راه نمیدیم.....!حالا حسینالله خان نقش همون طوطی را در این فیلم بازی میکنه!.
  15
  33
  ‌پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  گویا این بیچاره بجز لواط کاری دچار فراموشی هم هست! مثل اینکه توبه نامه ها و جزئیات 9 سی دی پر شده با صدای خودش را فراموش کرده! :o
  15
  38
  ‌پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۸
  boysboys - مونیخ، آلمان
  خب ک. دوست داشته بابا چکارش دارید.اعدام دیگه خیلی تندرویه.بعدشم ایشون اونجور که میگن دخول نکرده بلکه نوجوانها رو تشویق کرده به خودش دخول کنن و با دست با آلت نوجوانها بازی میکرده و یا آلت نوجوانها رو تو دهنش میگذاشته. شاید بهتر بود آقا طوسی یه سفر میرفت تایلند اونجا به نوجوانهای پاتایا قرآن یاد میداد.چون اونجا قانونی و طبیعیه.البته خیلیهاشون لیدی بوی هستن یعنی پسر که لباس زنونه پوشیده و آرایش داره و کلا هیکل زنونه داره ولی آلت هم دارن.و از سن ۱۵ هست تا بالا.پسر واقعی هم هست همه سن.
  7
  22
  ‌پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  زور بیخود نزن نمی‌‌تواند. مگر در افتادن با بیت علی‌ مافیا شوخی است. ؟ این همه جان کند و هرچه پدوفیل . مداح هفت تیر کش . دزد ۲ مییاردی. قاضی اول قضات با ۶۲ حساب بانکی‌ در این بیت پر افتخار جمع کرده. حالا یک بسیجی‌ دست سه‌ که هیچ کسی‌ طویل نمی‌‌گیرد آمده و گوید با ال‌ علی‌ پدر خوانده در افتیم. زبون بسته یک شبه جسد خودت و زن و بچه خواهر و عمه و عمو و زن عمو در جوب پیدا می‌‌شود. بدون اون چیز. هیچی‌ بهشت را هم از دست می‌‌دهی. رسول خودش گفت. مرد بی‌ چیز جایش در بهشت نیست. این همه حوری تولید کردیم برای کی‌ ؟ .
  11
  31
  ‌پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  11david - لندن، انگلستان

  اگه اشد مجازاتش مثل اون سعید مرتضوی ۱۲۰ هزار تومن نباشه که بعید میدونم چیزی قیر از این باشه آخه اینا سربازای غایب امام زمانند دیگه!
  11
  38
  ‌پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  پروردگار - تهران، ایران

  اشد مجازات در جمهوری اسلامی برای خودی ها 200 هزارتومنه
  11
  52
  ‌پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  paydar22 - لاهه، هلند
  در زمان جنک ایران و عراق در اکثر پایکاهی بسیج بیش از انچه که فکر کنید سو استفاده جنسی از جوانان زیر سن قانونی شده اگر کمی در این مورد تحقیق و علنی بشه به امار وحشت ناکی خواهیم رسید
  13
  30
  ‌پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۲
  روبرتو - میدلرزبرو، انگلستان

  یعنی فقط یک سال حصر خانگی و منع او از نزدیکی با پسرهای قرآن خوان!!
  10
  33
  ‌پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  be_pa.khaste - هارلم، هلند

  اینا فهمیدن اگه مردم پی‌ به ماهیت قرآن ببرند دیگه نونشن آجر می‌شه گفتن بذار این گوشت دم توپ کنیم
  12
  38
  ‌پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  shahab46 - هانوفر، آلمان
  [::نازک بین - شفیلد، انگلستان::]. چی‌ بگه؟ بگه ببخشیدش برای خودش و کثافتکاریهاش دردسر می‌شه اینجوری میگه که یعنی‌، بله حساب کتاب هست
  4
  8
  ‌پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.