ضرب و شتم یک دستفروش به دست مأمور شهرداری ارومیه + ویدیو

به تازگی ویدئویی منتشر شده است از ضرب و شتم یک دستفروش اهل ارومیه توسط یک مامور سد معبر شهرداری این شهر، هرچند این حادثه زودتر از ضرب و شتم زن دستفروش فومنی اتفاق افتاده اما فیلم آن روز شنبه منتشر شد.
 
این دستفروش اهل ارومیه درحالی که پس از توقیف اموال و ابزار کسب و کارش و بر اثر ضرب و شتم بر زمین افتاده، دوباره توسط مأمور سدمعبر به باد کتک گرفته می شود و این درحالی است که یک مامور نیروی انتظامی نیز در صحنه حضور دارد.
 
سایت اروم نیوز پس از انتشار این ویدئو نوشت: «اخیراً رفتارهای اینچنینی از طرف مأموران شهرداری ارومیه زیاد شده و روبه فزونی است و چه این مأموران و چه مأمورانی که در جامعه با عنوان پلیس ساختمان شناخته می شوند اقدامات خلاف قانون و غیرعرفی زیادی انجام داده و کسی نیز به واسطه قلدرمآب بودن این افراد کاری به کار آنها ندارد و گویا مجموعه شهرداری و شخص شهردار ارومیه نیز با سکوت خویش اعلام رضایت خود را به طور آشکار اعلام می کنند.»

 این سایت از شهرداری ارومیه در خواست کرده است به دور از رقابت ها و جریانات سیاسی که بسیار درگیر آن شده است با متخلفان در مجموعه شهرداری ارومیه برخورد قانونی داشته باشد.»
+98
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  Pasargad2 - شیراز، ایران

  اینها همان سربازان (سگهای وحشی) امام زمان هستن که میگن
  8
  64
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  pars40 - فرایبورگ، سوییس

  معمولا کسانی که در این قسمت شهرداری کار میکنن یکمشت لات و لوت و وحشی و بی سواد و نفهم هستن این رو به چشم خودم دیدم در ناحیه 4 شهرداری منطقه 4 تهران همه چاققوکش عرق خور و بی شرف .
  4
  54
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک

  اررررررره مردک نادون برا چی دست فروشی میکنی ؟ مگه نمیدونی مملکت اسلامیه ؟ برو از دیوار مردم بالا ، اختلاص کن ، غارت و مصادره کن ، مبادا ببینم کار شرافتمندانه میکنی !!!
  5
  56
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  مردم بی‌دفاع و مظلوم صداشون در هیچ جا شنیده نمیشود
  5
  42
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Unkn0wn - اصفهان، ایران
  ضرب و شتم دست فروشها درست نیست و باید با مامور خاطی برخورد بشه . اما مشکل فقط به یک مامور ختم نمیشه . قرار نیست که به خاطر سود بردن یه عده دست فروش سعد معبر بشه. چرا باید توی پیاده رو که محل رفت و آمد ما هست سعد معبر بشه ؟ دست فروش فقط به فکر جیب خودشون هستند.نمیشه که گفت من چون شغل ندارم هر جایی که عشقم بکشه میتونم بساط پهن کنم . مامور شهرداری هم تحت فشار هست .مشکل از ریشه هست . دولت برای دست فروشها مکان خاصی رو در نظر نمیگیره .مردم به دلیل بی کفایتی مسئولین از نظر مالی.اجتماعی و. تحت فشار هستند و حرف تو کلشون نمیره که نباید فلان جا بساط پهن کرد. چاره کار این هست که دست فروشی رو جرم تلقی کنند و متخلف رو جریمه کنند و مردم هم باید یاد بگیرن که از دست فروش چیزی نخرن. الان یه عده میان میگن به مردم ظلم میشه و مردم امنیت ندارن اما به این فکر نمی کنند که دست فروشی مشکلاتی برای مردم و جامعه ایجاد میکنه. در آخر باید بگم مرگ بر جمهوری اسلامی که کشور رو به این روز انداخت.
  17
  19
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  خاک بر سر اون ماموری که دست مترسک پای جالیز را از پشت بسته است! آخه اینم شد مملکت؟ من در عجبم که این ملت منتظر کدامین معجزه هستند؟! :o
  5
  41
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  سرورآقا - پوتسدام، آلمان

  وقتی مملکت بدست ارازل و اوباش اداره بشود بیشتر از این چه توقعی دارید؟
  5
  38
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  ابوسفیان بیرونی - آمستردام، هلند

  امثال همینان که تهران رو به .....کشیدن. یکی دو تا هم نیستن. نه سواد ،نه شعور ،نه اخلاق ، نه تربیت، هیچی. توجه داشته باش اینا تحصیل کردهشون علی داییه. دیگه حساب کار بقیه رو خودت بکن. با داشتن ملتی که متاسفانه امثال این موجودات در اون کم نیست واقعا آیا راه نجاتی براش میتوان متصور شد ؟
  8
  35
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  paydar22 - لاهه، هلند

  بلخره روز میرسد که برای کتک خوردن از دست نیروهای دولتی جمهوری اسلامی ایران که همه اش از براکات الهی و لطف رهبری که هم شاعر وهم فیلم ساز یعنی یک اچار فرانسه همکار است در صفهای طولانی منتظربمانیم فقط به فقط بخاطر کتک خوردن و بعدش طوری بشه که از سویه و عراق و لبنان برایما کتک زن بیارن که کمتر در صف باشیم و شاید هم کوپونی بشه خدا را چه دیدیم برادرن و خواهران عزیز ایرانی من
  3
  24
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  آرامش ثنا - لوگزامبورگ، لوکزامبورگ
  پارس۴۰ _فکر نمیکنی‌ داری بی‌ ربط میگی‌ بهتر از رو معدت حرف نزنی‌
  6
  3
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  david1980 - لندن، انگلستان
  اینجاست که باید آرزو کرد که ای کاش یه ذره از خون و غیرت مردم تونس تو رگ و خون آریایی ما ایرانیا بود، برید اون گردنبند فروهرتون رو بزرگتر کنین و یقتون رو بازتر...
  7
  19
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  AЯMAN 2000 - نصف جهان، ایران
  همونطور که در نیروی انتظامی یک مشت بی خانواده لات بی سر و پا استخدام میشن تو شهرداری هم دقیقا به همین شکله.
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۲:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.