سردار نقدی: جمهوری اسلامی تا ۱۰ سال دیگر فلسطین را آزاد می‌کند

محمدرضا نقدی برخی می‌گویند تا کِی می‌خواهیم مبارزه را ادامه دهیم؟ جنگ با قدرت‌ها کافی است. ما خسته شده‌ایم! اما زمانی که به معرفه‌های انقلاب اسلامی نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که هرروز در حال پیشرفت هستیم و این در حالی است که آمریکا از ۳۷ سال پیش تاکنون روندی نزولی داشته است.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: وقتی آمریکا قدرت اول جهان بود به جنگ با آن‌ها رفتیم و پیروز شدیم اما حالا که به جمع قدرت‌های برتر جهان پیوسته‌ایم، به فکر سازش هستیم؟ اگر چنین کنیم، دنیا ما را مسخره خواهد کرد.
 
به گزارش ایسنا، سردار محمدرضا نقدی طی سخنانی در دومین روز از هفته بسیج ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این سازمان، اظهار کرد: هر انسانی نیاز دارد که از تجربه‌های گذشتگان خود و انسان‌هایی که مسئولند، استفاده کند و مسئولان نیز باید بدانند نسل نو چه نیازهایی دارد و از چه ظرفیت‌هایی برخوردار است.
 
وی با تاکید بر اینکه نفی طاغوت انسان را به لذت معنوی می‌رساند، گفت: این راهی بود که ملت ما آن را انتخاب کرد و به پیروزی رسید. ملت ایران راه مبارزه با طاغوت را درک کرد و بهای آن را هم پرداخت. وقتی که به مبارزه با ظالمی برمی‌خیزیم، طاغوت قدرت خود را برای شکنجه، تحریم و فشار به کار می‌گیرد اما ملت ما آن را تحمل کرد و سرانجام به پیروزی رسید.
    
رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه هرکس عبودیت خداوند را با حاکمیت طاغوت جمع کند به رستگاری نمی‌رسد، اظهار کرد:ما ملتی بودیم که پیش از انقلاب اکثریت‌مان حتی سواد خواندن و نوشتن هم نداشتند اما همین ملت امروز ۱۳ برابر سرعت متوسط علمی دنیا پیشرفت داشته است و امروز در رتبه ۱۷ علمی در میان کشورهای جهان قرار گرفته است.
 
وی افزود: همان ملتی که توان ساخت آفتابه هم نداشت و ظروف معمولی و بسیار ساده را از کشورهای خارجی وارد می‌کرد امروز توان پرتاب ماهواره فضایی را دارد.
 
نقدی با اشاره به محدودیت‌های دوران حکومت پهلوی اظهار کرد: در زمان شاه یک افسر ایرانی حق نداشت به قطعات تجهیزات نظامی دست بزند و باید افسران آمریکایی آنها را تأمین می‌کردند اما امروز جمهوری اسلامی ایران تمام سلاح‌ها و تجهیزات نظامی را با اتکا به توان داخلی تولید می‌کند و جز قویترین قدرت‌های دفاعی قرار گرفته است؛ کشوری که هیچ دستگاه امنیتی و اطلاعاتی نداشت امروز از دستگاه امنیتی قدرتمندی بهره‌مند است که سخت‌ترین تهاجمات جاسوسی دشمن را خنثی می‌کند.
 
وی با بیان اینکه پیش از انقلاب از لحاظ سیاسی هیچ اختیاری نداشتیم، افزود: پیش از انقلاب انتخاب و نظر مردم هیچ تأثیری در روند اداره کشور نداشت، قدر و منزلت کشور ایران به اندازه‌ای بود که با حرف یک پیشخدمت انگلیسی و یا یک کارمند آمریکایی وزرای کشور تغییر می‌کردند اما امروز جمهوری اسلامی ایران برای منطقه تصمیم‌گیری می‌کند و دولت‌مردان آمریکایی بارها به این موضوع اعتراف کرده‌اند.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به حمایت‌های غرب و آمریکا از تروریست‌های تکفیری گفت: ۶ سال است که غرب در حال تلاش است تا فردی سازشکار با اسرائیل را در جایگاه ریاست‌جمهوری سوریه قرار دهد اما موفق نشده است.
 
وی با بیان اینکه آمریکا در ۳۷ سال گذشته جز حسرت چیزی در کارنامه خود نداشته است، ادامه داد: رئیس‌جمهور آمریکا چندی پیش اعلام کرد از حادثه ۱۱ سپتامبر تاکنون بیش از ۴۵۰ هزار نفر در این کشور با سلاح گرم کشته شده‌اند؛ این‌ها را داعش و تروریست‌ها نکشته‌اند بلکه در درگیری‌های داخلی این کشور کشته شده‌اند، این وضع امنیت کشور آمریکا است؛ آن‌ها ارتشی دارند که امید در آن وجود ندارد و شاهد بودیم که چگونه پاسداران انقلاب تفنگداران دریایی آن‌ها را بازداشت کردند.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران تا ۱۰ سال دیگر فلسطین را آزاد می‌کند، اظهار کرد: من در مصاحبه با یک خبرنگار فلسطینی گفتم که تا سال ۲۰۲۵ اسرائیلی وجود نخواهد داشت. آن خبرنگار از من استدلال خواست و پاسخش این بود که ۳۵ سال پیش ایران به دست آمریکایی‌ها بود و انقلاب اسلامی آن را از دست آمریکایی‌ها گرفت و حتی از دست صدام نیز نجات داد و امروز هم شاهد این هستیم که جمهوری اسلامی، بیروت را نیز از دست آمریکایی‌ها نجات داد و با این تفاسیر می‌توان انتظار داشت که انقلاب اسلامی فلسطین را هم آزاد کند.
 
نقدی با اشاره به اینکه امروز برخی‌ها ندای سازش سرمی‌دهند، گفت: برخی می‌گویند تا کِی می‌خواهیم مبارزه را ادامه دهیم؟ جنگ با قدرت‌ها کافی است. ما خسته شده‌ایم! اما زمانی که به معرفه‌های انقلاب اسلامی نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که هرروز در حال پیشرفت هستیم و این در حالی است که آمریکا از ۳۷ سال پیش تاکنون روندی نزولی داشته است.
 
وی در پایان تأکید کرد: زمانی رئیس‌جمهور آمریکا به هر کشوری می‌رفت از محل فرودگاه تا کاخ شاه آن کشور، از رئیس‌جمهور آمریکا با گل استقبال می‌کردند اما انقلاب اسلامی باعث شد وقتی رئیس‌جمهور آمریکا در کشورهای خارجی حضور پیدا می‌کند اکثر مردم تظاهرات کنند و با شعار و سنگ به استقبال او بروند؛ با این اوضاع چگونه می‌توان به فکر سازش با غرب بود؟ دنیا ما را مسخره خواهد کرد. چرا که وقتی آمریکا قدرت اول جهان بود به جنگ با آن‌ها رفتیم و پیروز شدیم و حالا که به جمع قدرت‌های برتر جهان پیوسته‌ایم، به فکر سازش باشیم؟ اگر می‌خواهیم رشد کنیم باید به جنگ طاغوت برویم.
+15
رأی دهید
-143

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  انگوری انگوری - لندن، انگلستان

  گوسفند
  7
  106
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Javid bad IRAN - استکهلم، سوئد

  در کمتر از یک سال تو و امسال تو و اون فلسطین میرین تو زباله‌دان تاریخ .تو منتظر ۱۰ سال آینده هستی‌ ابله
  8
  88
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  مرتیکه دیوانه و هپلی هپو! و در خاتمه بدا بحال ملتی که دلقک زمانشان تو باشی! :o
  8
  95
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک

  تحت رهبری «پیامبر گونه » ا سِید علی خامنه ای ، علی بابا و چِل دزد پاسدار ، یک عراقی با پرونده تجاوز و سرقت مسلحانه مثل حاج نقدی سخنرینی میکنه و خواب نما میشه که فلان جا ازاد و فلان جا نابود و . میشه ! الله و اکبر........
  13
  82
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  karaji - کرج ، ایران

  برادر توپ بودی تو جلسه با پوتین ٬ طرف اینو نگفت که ٬٬ پوتین گفت تا ده شال دیگه من در جهان اولم !!!! البته اونم توپ بود طالبان جنسهای خوبی بیرون میدن !!
  9
  68
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  خنده دار ترین مطلب سال : "رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: وقتی آمریکا قدرت اول جهان بود به جنگ با آن‌ها رفتیم و پیروز شدیم".
  9
  77
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  یک ایرانی در استرالیا - ملبورن، استرالیا

  شما که ادعاتون میشه از نظر نظامی قوی هستین چرا ده سال دیگه؟ چرا همین الان حمله نمی کنین؟ هم خیال ما راحت بشه هم شما.
  8
  79
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  rouzbeh_ma - لندن، انگلستان

  خیلی با اطمینان صحبت نکن گامبو شپشو. ده سال زمان زیادی هست. با کدوم پول؟کدام اقتصاد و کدام مردم می خواهید جنگ درست کنید؟ نه ابزار دارید نه اراده دارید نه پشتیبانی. توهم قدرت دارید. این حرف ها برای هار کردن همون ساندیس خورهایی هست که دور و برتون جمع شدن. بقول پدربزرگم هر وقت شما بچه هاتون رو فرستاید جلوی گلوله من هم بهش فکر میکنم .
  8
  66
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  پسر لر - دانکستر، انگلستان

  با دورد: اقای سرداری که فکر میکنی (یا خودت را به اون در زده ای)مردم خیلی بهتر از تو و بزرگتر تو میدونند ،جهان اول ودوم وسوم یعنی چه،با وجود سیستم نوین اطلاع رسانی حتی دورافتاده ترین نقاط ایران زمین هم همه چیز را از سیر تا پیاز می دانند پس بیشتراز این بیسوادی خودت را به رخمان نکش که بجز مایه ریشخند خود وسیستم هستی بقول شیخ شیراز(عاقلان دانند)😇😇😇😇
  7
  60
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  سلام ایرانی - فرانکفورت ، آلمان

  قندی جان قند تو دلم آب شد.آن میکروفون که داری چرندیات را به گوش این احمقها میرسانی ساخت داداش آمریکا ست و آن هوایپیمای که باهاش مجانی ددر میروی از کوچکترین پیچش تا لاستیک اش ساخت داداش آمریکا است .و خود تو و امسال تو که سر قدرت هستید همکار داداش آمریکاست. 😉😉😉😉
  7
  60
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  hash6 - توکیو، ژاپن

  ببند در فاضلاب را.
  7
  71
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Herzl - امستردام، هلند

  حالا چند نفر بیان اینجا کامنت بزارن این آدم مزخرف عراقی بنامند در ضمن پدر ایشان یک آدم فقیری بوده از ایران پاشده رفته کربلاء نمیدونم نجف در ضریح ائمه شمع فروشى میکرد آن موقع هر دینار عراق معادل 3.5 دلار امریکا بود و از این آشغالها در عراق فراوان بودند.
  8
  58
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  آزاد اندیش۳۳۲۲ - دورام، انگلستان

  شما زحمت بکش ایران و مردمش رو از شر خودت آزاد کن.
  8
  62
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  بیچاره مردم فلسطین
  11
  52
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  بیدار58 - بابلسر، ایران

  شما اگه باغبونی باغچه خودتو بیل بزن خخخخخخخ
  7
  61
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  romano - تهران، ایران

  یعنی نقدی کاری به کارت ندارم درست میگی یا غلط یا زرنگی یا احمق ولی آرزو میکنم مخم روزی یک ساعت مثل تو در حالت تعطیل کار میکرد اونوقت زندگی دردش برام کمتر بود و من الکی خوش
  6
  54
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران

  اخه ابله فلسطین آزاد بشه یا نشه چه ربطی به من و تو دارد . تو کشور خودمون هزار ویک مشکل داریم و اونوقت تو چسبیدی به فلسطینیانی که ما ایرانیها را شیعه و کافر میدانند و وقتی ایران برایشان خون فرستاد خونها را پس فرستادند به خاطر شیعه بودن و در حال حاضر هم رابطه چندان خوبی با ایران ندارند چون طرفدار سنیهای تروریست مخالف بشار اسدند .به امید اون روزی که در ایران، اسلام فقط تو کتابهی تاریخ باشه که البته ماها دگه زنده نیستیم اون روز را ببینیم
  10
  62
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان

  نمی دونم چرا بعضیا میگن این برادران سپاهی و بسیجی قاچاقچی هستن.این بنده خداها خودشون مصرف می کنن و قربانی مواد هستن. اما جنسش حرف نداره ها. می زنه میره تا خود تلاویو
  5
  56
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، سوئد

  چرت و پرت گویی و خیال بافی از عادات خوب امامان و پیامبر اسلام است که به این سردار عراقی احمق هم سرایت کرده
  12
  62
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - بابل، ایران

  هدفم پیروی از مریکا نیست فقط میخوام بدونم این نقدی از کجا میدونه آمریکا رو تو اوج قدرت شکست دادیم؟!! دقیقا چه سالی هست این واقعه آقای نقدی عراقی؟.
  13
  45
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  امام امت هم از این غلطها زیاد می‌‌کرد. راه قدس از کربلا می‌‌گذرد. تا آنجا که ما دیدیم بعد از ۳۷ سال .راه زاهران عرب در جلویه حرم آقا رضا ختم می‌‌شود. و گونی گونی صیغه می‌‌کنند. پری بلنده هم شده .آخوند ال مهدی بلنده
  14
  50
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  میخوان فلسطین رو آزاد کنند که با خیال راحت برن دنبال پدراشون بگردن و پیداشون کنن
  9
  28
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  شاهنشاه روحت شاد - تهران، ایران
  مردتیکه تو اول ملت ایران را از شر خودتون راحت کن ! البته بزدوى زود همتون به قبرستان تاریخ خواهید رفت .لعنت بر خودت و همه مزدوران و لعنت بر خامنه ایى.
  12
  25
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  pars40 - فرایبورگ، سوییس

  انگوری انگوری - لندن، انگلستان دوست عزیز لطفا به گوسفند توهین نکنید یک تار پشم گوسفند میارزه به هیکل تمام اینها و جد و آبادشون.
  7
  28
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  Sepas - تهران، ایران
  و شما هم تا ۱۰ ساله دیگه به فلسطین اسباب کشی‌ خواهی‌ کرد.
  12
  31
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  تیتو تیتو - تهران، ایران
  یاروتو ده راه نمیدادن سراغ کدخدارو میگرفت ! از قصد داره مردمو تحت فشار میذاره ، اینا میدونن نه بین مردم پایگاه دارن و نه جای دیگه ای میتونن برن ، فقط داره واسه مردم بیچاره ایران ایجاد هزینه میکنه خودشون که شکمشون سیره تا ده پشتشون بارشونو بستن و به توبره کشیدن ایرانو .
  11
  25
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  مرغ آمین - تهران، ایران
  فعلا که تا سال بعد معلوم نیست جمهوری اسلامی با امدن ترامپ و دار و دسته لابی های مجاهدین خلق سر کار باشد ! .
  14
  31
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  zagros56 - آتن، یونان
  شما اگر عرضه داشتید ٣٧ سال است که حکومت در دست دارید تا آلآن نتونستید هیچ غلطی بکنید در برابر صهیونیستها ،شما فقط میتونید مزدور و جلادهارو بفرستید سوریه یا عراق و جاهای دیگر برای کشتن مردم بیگناه...پس خفه شو ...
  11
  25
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  آنتی خرافه - کلن، آلمان
  این مرتیکه هروقت میشینه دو بست با علی وافوری تریاک میکشه بعدش میاد اراجیف میبافه. مفت خورهای خونخوار
  10
  25
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  فعلا سوریه رو آزاد کردید بسه...خخخ ...40 ساله به بهانه فلسطین کاری کردید خود فلسطینی ها به خون ما تشنه شدند بعد واسه فلسطینی ها میخواید اونجا رو آزاد کنید یا واسه ما؟ حرف حساب اینه اگر واسه ما میخواید آزاد کنید که لازمش نداریم اگر برای فلسطینی ها هستش که اونا هم دم شما رو قطع کردند . نکنه حزب الله میخواد کشور جدید تشکیل بده؟ میلیارد میلیارد هزینه این کاراس ..گردن جناب عالی با همین اراجیف اینطوری کلفت شده ...بخور ..مال حرومه بخور
  9
  29
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  kawir - فرانکفورت، آلمان
  تو اگر راست میگی بگو بابا و ننت کی هستند ؟اصلا اونها را میشناسی؟!،اگر توانستی جواب این سوال ساده را بدی ،انوقت اجازه داری فارسی حرف بزنی!
  8
  19
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.