حمل پلاکارد بیانات خامنه‌ای در تظاهرات بومیان آمریکا _ عکس

تسنیم می نویسد - بومیان آمریکا در تظاهرات خود نسبت به سیاست‌های دولتمردان این کشور در تضییع حقوقشان پلاکاردی از بیانات امام خامنه‌ای در رابطه با ظلم دولت آمریکا در حق بومیان را حمل کردند.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم در واشنگتن، در روزهای گذشته و به دعوت گروه " مریلند در کنار «استندیگ راک»" از مردم ایالت مریلند, بیش از صدها نفر از بومیان و مسلمانان آمریکایی در اعتراض به ساخت خط لوله انتقال نفت از طریق رودخانه «میسوری» که باعث آلودگی این رودخانه خواهد شد، در کنار اقیانوس اطلس در شهر آناپولیس پایتخت ایالات مریلند تجمع و دست به تظاهرات زدند.
 
در این تظاهرات افراد پلاکاردهایی در دست داشتند که روی آنها نوشته بود: "ما نفت را نمی‌توانیم بخوریم, زمین را حفاظت کنید, آب با ارزش است, ساخت خط لوله نفتی ممنوع, آب زندگی است". مسلمانان نیز با بنری که روی آن نوشته بود: "مسلمانان در کنار بومیان ایستاده‌‌اند"، به حمایت از این تظاهرات پرداختند.
 
اما یکی از نکات قابل توجه در این تظاهرات حمل پلاکاردهای بیانات خامنه‌ای در مورد ظلم دولتمردان آمریکا به بومیان این کشور توسط معترضین بود.
 
مضمون این نوشته این است: «هنگامی که شما به تاراج سرزمین‌های بومی ادامه داده و بومیان را سرکوب می‌کنید چگونه به خود جرأت می‌دهید که از آزادی و برابری صحبت کنید. آیت‌الله خامنه‌ای»
+60
رأی دهید
-168

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  aashena - اتاوا، کانادا

  الان اگر این خانم با یک پلاکارد از گفته های اوباما در گردهمایی ایرانیان شرکت میکردم همین خامنه ای دستور قتلش را صادر میکرد ببین چقدر در آمریکا آزادی بیان هست
  63
  280
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  آقا؛ جهان در حال بیداری است. لازم نیست کسی با چراغ به دنبالت بگردد؛ خودت نور هدایت هستی.
  302
  167
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  تفکر اسلامی از کپنهاک تو راست میگی . آدم با یه شمع که از قم دزدیدی میتونه قشنگ مسیره آقا رو پیدا کنه . شمع دزد مملکت دزد میشود .
  35
  155
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  سوسیالیسم راه رهاییست - واشنگتن، ایالات متحده امریکا

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. چطور یه چند وقتی بحث حاج سعید طوسی بچه باز و مرتضوی حروم لقمه آدمکش بود تو گم و گور شده بودی ولی تا دیدی یه بشگه ...ورداشته یکی از اراجیف علی سگ دست رو برده تو تظاهرات سریع مثل .... پریدی وسط. شما خجالت نمیکشید با این همه بوی گندی که از طویله رهبری بلند شده باز میگی نور تو هستی؟ البته دین شما پیروانش را به پررویی به حیایی تشویق میکنه.
  35
  192
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Herzl - امستردام، هلند

  از بیانات امام خامنه‌ای در رابطه با ظلم دولت آمریکا در حق بومیان ببینم بیانات امام در حق بهائیان که از ادامه تحصیل و تجارت پرسود و پلمپ مغازهای آنها و محروم کردن مناطق سیستان وبلوچستان از کمترین خدمات و سرکوب کوردها به اشکال مختلف بیانیه ندادی خیلی ناراحتی از بی عدالتی اول به بی عدالتی درمملکت خودت نگاه کن بعد کاسه داغتر از آش برای بومیان آمریکا شو.
  16
  120
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  raminn - تهران، ایران

  از این جمعیت بپرسید خامنه ای کیه اکثرشون چنین اسمی هم به گوششون نخورده . پشت عکس اولی همون خانوم محجبه است که در سه عکس بعدی دیده میشه یعنی کار همین خانومه . یک یا دو نفر میشن بومیان امریکا !؟ یا این بنده خدا مشکل داره یا پول امام زمان حسابی اینو ساخته.
  13
  107
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  آزاد اندیش۳۳۲۲ - دورام، انگلستان

  همه پلاکارها رو این خانوم توپولیه آورده و توی همه عکس ها به غیر از اولی هست.
  7
  97
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  آزاد اندیش۳۳۲۲ - دورام، انگلستان

  توی عکس اولی هم رفته پشت پلاکارد قایم شده بغل دست یه خانوم سفید پوست ایستاده که انگار این خانومه هم طرفدار آغاست.
  5
  93
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  هومن1 - آلست، بلژیک

  این DAPL چیه حالا ? :o
  3
  29
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  آزاد اندیش۳۳۲۲ - دورام، انگلستان

  [::هومن1 - آلست، بلژیک::]. Dakota Access Pipeline که یک طرح خط لوله زیرزمینی هست که در داکوتای شمالی در حال ساخت هست و این تظاهرات اساسا بر علیه این کار هست و هیچ ربطی به داستان سرخ پوست ها و سفیدپوست ها نداره چون اساسا این تظاهرات برای طرفداران محیط زیست هست و این خانوم طرفدار آغا داره اون وسط عربی می رقصه.
  1
  42
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Azerbaijan.oglu - لندن، انگلستان

  این خانم مزدور ایران یک پارجه برداشته و چقدر خیلی ها هیچان رده شدند. تا زمانی که به رشد اگاهی نرسیده این با یک پلاکارت به بازی مان خواهند گرفت .
  4
  34
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  چرا به این تفکر جان ما می‌‌پرید. خوب راست می‌‌گوید. دنیا در حال بیداری است. سرخ پوستهای آمریکا همه مسلمان شدند. اصلا جرانیمو خودش مرید آقا بود. حالا قرار است همه با هم شیعه اثنا عشری شوند. به آقا هم قول دادند. دیگر رقص سرخپوستی مختلط نکنند. دور آتیش که تاب می‌‌خورند . حووو حووو حووو نمی‌‌کنند. بلکه صلوات می‌‌فرستند. شکار بوفالو هم که می‌‌روند دیگر مختلط نیستند. مردا بوفالو نر شکار می‌‌کنند .خانم‌ها بوفالو ماده . ولی‌ مثل همیشه این عربستان کثیف آلوده عمری کار را خراب کرده . آپاچی‌ها شیعه شدند . عربستان پول داد به سیوکس سیوکس سنی شدند . حالا توی سر هم می‌‌زنند. آپاچیها می‌‌گویند. رهبر ما ‌خرس سیا شجاع جانشین برا حق آال رسول است. سیوکس می‌‌گویند نه . رهبر ما عقاب نوک کج جانشین جانشین بر حق رسول می‌‌باشد. تفکر اسلامی و سلطنت طلب هم دارند . مال آپاچی اسمش ‌خرس زاده علی‌ شیعه می‌‌باشد. مال سیوکس اسمش گرگ زاده ال عمر می‌‌باشد.
  9
  39
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۵
  hassan5 - تهران، ایران
  سگ ساندیس خورهای داخل ایران شرفش می ارزه بصدتا ساندیس خور های خارج نشین!!!لااقل ساندیس خور های داخلی تاحدودی در غم وشادی ملت بیچاره شریک هستند...ولی ساندیس خورهای خارج نشین فقط در خوردن ساندیس (ازکیسه ملت)با ملت ایران ارتباط دارندیعنی هم خدا را دارند هم خرما را!؟!؟فقط از دور باعوعو کردن پاچه ملت ایران را میگیرند(قابل توجه امثال تفکر اسلامی)
  13
  29
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  *بی همتا* - برلین، آلمان
  همانا بومیان امریکا ئی وبومیان اسلامی با هم دست به چنین تظاهرات بامتن خامنه ای بزنند .. اخه سیدعلی هم ازبومیان اصیل ریشه اسلامیست..
  1
  14
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::هومن1 - آلست، بلژیک::]. عزیز گرامی یعنی: ایستادگی در مقابل «داکوتا اکسس پایپ لاین». داکوتا که یه ایالت هست تو آمریکا. اکسس هم یعنی اجازه گیری. پایب هم که همون چپق سرخ پوستاست و لاین هم یعنی خط. حالا همش همگی رو هم چی میشه رو نمیدونم. شاید یعنی: در ایالت داکوتا مقابل چپق صلح وایسین تو صف و برای کام گرفتن ازش اجازه بگیرید.
  29
  15
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  این تظاهرات بومیهای امریکا میشود خوراک تبلیغات اخوندها رژیم جمهوری اسلامی ایران. دیگر تا مدتهای مدید اخوندها مغز شنونده گانشان را پر میکنند از این اراجیف که سخنان رهبر نظام اخوندی مردم بومی امریکا را بیدار کرد ! ;)
  4
  29
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۲
  نازک بین - شفیلد، انگلستان
  در یک جمعیت چند ده نفره . یکنفر نمیتواند صدای یک ملت یا جامعه باشد.! آنهم با یک مضمون خاص .! نیاز به بزرگنمائی ندارد . مردم خوب تشخیص میدهند.
  0
  19
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  هومن1 - آلست، بلژیک
  ممنون از دوستانی که توضیح خوب و کافی دادند :)
  0
  13
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Dara20 - تهران، ایران
  این زنیکه همان اشغالی هست که چندی پیش به تلویزیون رژیم در تهران دعوت شده بود و برای رژیم چهچه میزد. پول نفت ملت ایران صرف همین اوباشان میشه. این زنیکه لابد صیغه یه آخوند است و مزدور رژیم تشرید دارند
  4
  14
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Dara20 - تهران، ایران
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. فاطی جون فدای عاقا از اودسنه دانمارک ، مزدور بی‌ خاصیت و دون مرتبه رژیم فاسد اسلامی بی‌ شک تو اگر اینگونه ....تاف ندی سر بر زمین سرد خواهی گذاشت و نفله خواهی شد. رهبر تو انگلی بیش نیست و مزدورانش ....
  3
  6
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  اند،اخه رسمه تو لبنان و یمن و عراق و افغانستان و سومالی، برادران مسلمانی که خانه هاشآن(خصوصا برادران لبنانی)در اثر حملات هوایی رژیم صهیونیستی!!!!یا نوکران در منطقه انها تخریب میشه،ای جمهوری اسلامی ایران غرامت دریافت میکنند.فقط جمع این سرخ پوست ها و ادمخوارها کم بود که به لطف حکومت اسلامی اونها هم به جمع مفت خورهای سفره پهن ولی فقیه پیوستند!!. بیچاره ایران ....چه سرنوشت شومی
  0
  2
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.