ترانه شنیدنی کودک ۱۱ ساله نابینا فاطمه غرار : یکی هست که همه دردمو میدونه

یه نفر هست که میدونم میشنوه درد دلامو
میگیره دستمو آروم همیشه داره هوامو
یه نفر هست که امیدم رو نمیذاره بمیره
شب و روز عشقش  همینجا توی این سینه اسیره
وقتی دل دادی میفهمی عاشقی دردی قشنگه
دور خونه ی عزیزت وقتی میگردی قشنگه
نمیذاره پا بذاره روی چشمای تو بارون
پشتت تو کوه رو میبینی وقتی پر میکشی با اون
پر میکشی با اون
پر میکشی با اون
******
******
یه نفر هست که محاله منو جایی جا بذاره
تا ببینه بی قرارم میبینم اون بی قراره
من هنوز چیزی نگفتم همه حرفامو میدونه
تا بیاد از توی چشمام خودشو زود میرسونه
وقتی دلدادی میفهمی عاشقی دردی قشنگه
دور خونه ی عزیزت وقتی میگردی قشنگه
نمیذاره پا بذاره توی چشمای تو بارون
پشتت تو کوه میبینی وقتی پر میکشی با اون
پر میکشی با اون
پر میکشی با اون
 فاطمه غرار دختری نابیناست که به بیماری استخوان مرمرین مبتلاست و از دو سالگی به دلیل بسته شدن کانال عصب بینایی که از عوارض بیماریش است باعث نابیناییش شده.او اما عاشق خوانندگی است و به کمک رضا شیری توانست اولین قطعه خود را به نحو احسن اجرا کند.
+348
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  دستانی - لندن، انگلستان

  یک نَفَر وقتی میفهمه بیشتر إز سن وسالش ،می کشه درد بیشتر از این دنیا و احوالش.خدا بعضی ها رو دوست داشتنی به دنیا أورده تا دیگران لذت ببرن
  14
  128
  ‌سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Pastafarian - تهران، ایران

  1-وقتی این ویدئو تموم میشه , تبلیغ ویدئو کامل میاد , که اگه اون رو هم ببینید دیگه در اینکه جهان سوم کجاست هیچ شکی باقی نمیمونه ! در ظاهر این کودک همه نشانه های بیماری استئوپتروز با منشاء ژنتیکی وجود داره , مجری به جای این اسم , میگه بیماری استخوان مرمری ! این بیماری تنها در جوامع مسلمان و قبایل آفریقایی دیده میشه که دختر خاله و پسر خاله با هم بخوابن طوری نیست ! عقد پسر عمو و دختر عمو هم که اصلا در آسمونها بسته شده !! بعد اون آقای آهنگ ساز میاد میگه که منم ۳ تا خواهر معلول دارم !!! یعنی پدر مادر اون هم بچه اول معلول شد , میرن بچه معلول دومی رو تولید میکنن , بس نبود , سومی رو ! بعد آقای آهنگساز نمیتونه مادر این کودک رو برای این اجرا راضی کنه تا وقتی که به امام حسین قسمش میده !! در ادامه به جای اینکه این مادر یک ذره شرمنده باشه , و مسولیت بیماری این بچه رو بپذیره , این بچه رو مجبور میکنن که ازش به خاطر این همه زحمت تشکر کنه !
  139
  108
  ‌سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Pastafarian - تهران، ایران

  2-مادر احمق هم در آخر میگه که همینقدر که فاطمه کوچولو مومنده , شیرینه !!با مزه مومنده !! من ناراضی نیستم ! مادر جان میدونی ارگان های داخلی این کودک انقدر بزرگ خواهد شد که دیگه کاری نشه کرد ؟ میدونی همونجوری که بینایی شو از دست داد بقیه اعصاب این کودک هم از بین میره و با از بین رفتن این ها دیگه شنوایی هم وجود نداره ؟ البته فاطمه به امام رضا خیلی علاقه داره , و اینه که مهمه ! و اگه من بگم لعنت بر این پدران و مادران سانسور میشه , دین این الله میره زیر سوال , هر جنایتی هم که والدین بکنن جای تشکر داره , ای کاش این دین به جای اینکه این لچک رو به سر این دخترک میبست یک کلمه میگفت با فک و فامیلتون نخوابین
  140
  116
  ‌سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  seaboy - کلن ، آلمان
  دستانی - لندن، انگلستان: دوست عزیز شما که در تماس با این خدای مهربان هستید،یه سوال برام پیش اومده. این خدای شما که میتونه بعضی هارو دوست داشتنی بیافرینه، نمیتونه یه کاری کنه چشماش هم بتونه ببینه، یا نه حتما مصلحتی در کاره که باید این بنده‌اش کور بشه تا دیگران با دیدن این بنده قدر سلامتیشونو بدونند،،!!؟.
  37
  36
  ‌سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  کاش همه با همین احساس معنى عشق رو درک میکردند.
  10
  53
  ‌سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Lolitaa - دلفت، هلند
  [::Pastakhorian - تهران، ایران::]. پاستای عذیذ ! میدونی کارت مثل چی میمونه؟ مثل اینه که به جای اینکه بیای از آهنگ لذت ببری و مثبت بدی و بری پی کارت , میای -.- .- . رو همش میزنی تا (بوش) در بیاد ! لطفا پاستای چرب و چیلی و ضد سلامتی ات رو بخور و فقط سرتو تکون بده !حتی یک لحظه فکر کن حتی یک لحظه من به معلولیت اون بنده خدا (موقع گوش دادن به آهنگ) هم فکر نکردم یک مثبت برای صدای قشنگش دادم اما یهو دیدم همیشه یه عده هستند که باید بزنی روشنشون کنی! یا بزنی با پسگردنی به راه راست بیان!
  84
  96
  ‌سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Lolitaa - دلفت، هلند
  [::Pastafarian - تهران، ایران::]. در واقع از بسیاری جهات تو فرقی با اون دوست کپنهاگ نشین عزیزمون نداری با این تفاوت که اون مختصر می نویسه و تو داستان راستان مطهری رو مینویسی !
  59
  59
  ‌سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Lolitaa - دلفت، هلند
  [::Pastafarian - تهران، ایران::]. یعنی دارم از عصبانیت خودم خودمو میخورم ! انگاری در هپروت اعلی سیر میکنی ! بابا کمتر کام بگیر مگه مجبوری ؟اون منقل و دودو بساط عرق و ورق و زرورق رو بذار کنار پنجره رو باز کن بذار هوا عوض شه جان مولا ! یا از تهران بیرون نرفتی یا اصلا تهران نیستی و یا انگاری در فضای ناشی از مواد صنعتی بسر میبری! نمیدونی در بعضی از شهرهای کوچیک و روستاها حتی خیلیها با هم فامیل (حتی فامیل دور) هستند؟حالا نه پسر خاله دختر خاله یا پسر عمو دختر عمو ولی با هم فامیل هستند! یعنی اطلاعاتت از یه بچه ده ساله هم کمتره نخود میرزا ! حالا با این تفسیر جنابعالو ! باید از اونجا بیان تهران با فامیل شما ازدواج کنن؟یا چطوره همگی بیان تهران زندگی کنن؟ها ؟اصلا بهتر نیست کل کشور رو جمع کنیم فقط یه تهران باشه با مساحت یک میلیون و هفتصد هزارکیلومتر مربع اسمش هم بذاریم (تهران پهناور!)؟!؟
  67
  68
  ‌سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Lolitaa - دلفت، هلند
  [::Pastafarian - تهران، ایران::]. اینو لازم می دونم یاداوری کنم که حتی پدر منهم تو تهران به دنیا اومده و منظورم این نبود که به شهری دیگه یا روستای دیگه اهانتی بشه ولی به طور کلی تو یه سری شهرهای کوچیک همین بساطه که می بینی ! بیشترشون هم با هم فامیل هستند! و با تفسیر النامیزان ! فی السماوات من المواد الصنعتی !!شما کسی نباید ازدواج کنه !! هاهاهاها خدایا این دارچین السلطنه ها رو از ما نگیر! بساط خنده ما جورِ جوره ! خخخ
  62
  65
  ‌سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Lolitaa - دلفت، هلند::]. دوست گرامی با شما موافق، این آقای پاستا و دوستان همیشه هرگاه می خواهد یک ارزش فرهنگی شکل بگیرد از راه می رسند و خراب می کنند. خب این مخلوق زیبا با تمام صاف بودن قلب یک کودک، خیلی بهتر از بسیاری از کودکان همسن خود، آواز زیبایی را بر تارک هنر کودکان نشاند و دلها ی همه ی مارا آنهم از نوای عشق و نیکویی لبریز ساخت، آنگاه آن پاستا فاریان بیماری های ژنتیکی خودش را فراموش کرده و برای یک کودک معصوم که آوای عشق می خواند، ادای دکتر ژنتیک در می آورد.
  25
  21
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  stockholm - استکهلم، سوئد
  صدای بسیار دلنشینی داره فقط میتونیم آرزوی سلامتیش رو بکنیم
  3
  16
  ‌چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.