نقش مراجع و دولت در مافیای شکر را بهتر بشناسیم - ویدیو

+116
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  سوسیالیسم راه رهاییست - واشنگتن، ایالات متحده امریکا

  اگر تو از دیدن هر بی عدالتی از خشم تکان بخوری، هم رزم من هستی(ارنستو چه گوارا). آری فلاحتی عزیز هرچند که در دستگاه تبلیغاتی امپریالیسم خدمت میکنی اما همینکه افشاگری میکنی و چهره کریه دجالان پسمانده از تفکرات واپسگرایانه و جزمی خمینی را رسوا میکنی باید بر تو درود فرستاد. پس درود بر تو.
  19
  56
  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  ukjohnuk - لندن، انگلستان

  من دیگه دارم دیوونه میشم!!!!!!
  10
  42
  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Vejdan bidar - امستردام ، هلند

  افراد این نظامِ جمهوری قلابی هیچ کاری به جز دزدیدن، به غارت بردن بلد نیستند. اقتصاد کشور با هر حرکتی‌ از سوی آخوند کثیف به چالش می‌‌افته. این‌ها فقط واسه به یغما بردن ایران در روی کار هستند. مرگ بر این نظام جمهوری اسلامی کثیف . مرگ بر علی‌ گدا و سایر همدستانه دزدش.
  18
  46
  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  شاهنشاه روحت شاد - تهران، ایران
  هزاران درود بر آقاى فلاحتى ،البته که دست این حکومت دزد و چپاولگر براى همه ملت رو شده .لعنت تو روحت خامنه ایى.
  47
  57
  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  باور عمیق - قم، ایران

  اولا تخلف شرکت بازرگانی دولتی در سال 89 توسط اداره اطلاعات رصد شده و مطابق با همان خبرنامه مورد اشاره از توزیع این برنج ها جلوگیری به عمل آمده که این اندازه نظارت و اشراف اطلاعاتی مایه افتخاره و نه شرمساری. در تمام دنیا تخلفاتی از این دست فراوانه . مهم کشف وبرخورد با این تخلف بوده که انجام شده.خبر دروغ مربوط به مرگ 449 نفر بر اثر مصرف برنج آلوده کاملا مضحک می باشد . این تعداد و چیزی معادل تقریبا 50 نفر در هر ماه به دلیل مصرف و در واقع خودکشی با قرص برنج می میرند . اگر قرار بر آلودگی برنج بود که میبایست میلیون ها نفر میمردند . خبر مربوطه در سایت مرکز تحقیقات پزشکی قانونی قابل مطالعه است . مطرح کردن خبر سایت رادیو فردا و انواع مشابه آن ، حکایت روباه و دمش است.جواد مدلل به هیچ عنوان داماد مکارم نیست و هیچ گونه نسبت فامیلی با مکارم ندارد . مدلل در کرمانشاه ابتدا با تجارت نخود و در ادامه با تجارت کنجاله سویا و خوراک دام و همچنین راه اندازی کارخانه نازگل و غیره و ذلک ثروت هنگفتی بر هم زده که متاسفانه به علت بی رقیب بودن در ایران و به علت وفاداری محض طرفهای معامله خارجی، در بحث خوراک دام
  34
  4
  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  باور عمیق - قم، ایران

  دام و طیور هیچ کس را توان رقابت با او نیست.گفتگوی صدای آمریکا با پسر آقای مکارم کاملا جعلی و مسخره است . اصلا عقلا محال است که پسر این آقا بیاد و با شبکه صدای آمریکا مصاحبه کند . اگر دقت کنید در حوالی 10:40 میاد و میگه : ( تا اونجایی که من میدونم مردم پول خوبی میدن بابت وجوهات ) شما فقط یک لحظه بیاید تصور کنید که پسر یک مرجع تقلید میاد و همچین حرفی میزنه . بعد ببینید چقدر این فلاحتی کثیفه . این آقا که مثلا پسر آقای مکارم هستش ، در 09:04 میاد و میگه فلان برادرم در حوزه و فلانی درتجارت و من در صنعت هستم.اما این احمق هنوز اینقدر نمیدونه که مکارم 4 تا پسر داره و نه 3 پسر . حتی اسامیشون رو هم داره درست نمیگه . در دقیقه 18:05 دبیر انجمن صنفی اعلام میکنه که از وقتی بحث ممنوعیت ورود شکر توسط دولت به میان آمده، کارخانه های ما تعطیل شده اند . یعنی دقت میکنید که کارخانه های تولید قند ما نیاز به واردات شکر دارند . یعنی اگر شکر وارد نشود کارخانه های تولید قند ما از کار میافتند . بعد هنوز آقای مهدی فلاحتی احمق نفهمیده مازاد واردات شکر به کدام کارخانجات روانه میشود؟.
  35
  4
  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  باور عمیق - قم، ایران

  از 14 کارخانه تحت پوشش، 9 کارخانه تولید قند است . هنوز هم میزان واردات شکر کمتر از نیاز کشور است . به همین دلیل است که قیمت بالا رفته . اینکه آقایان عنوان میکنند شکر با نرخ دولتی از طریق مبادی به دست ما نمیرسد اما در بازار آزاد یافت میشود، اولا این مباحث مربوط به زمان قبل از هدفمندی یارانه ها بود که خدا رو شکر بساط یارانه ها جمع شد . بعد از 7 سال الان چرا این مصاحبه ها باید ملاک قرار بگیرد؟ مگر ما امروز شکر دولتی و آزاد داریم آقای فلاحتی که شما میای و برنامه مثلا 7 سال پیش رو یک مصاحبه رو برش میدی و میچسبونی کنار بقیه حرفها توی برنامت؟
  30
  4
  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  باور عمیق - قم، ایران

  از دقیقه 20 به بعد این برنامه هم اصلا ارزش دیدن نداشت . اوج این برنامه تا دقیقه 20 که من دیدم این بود که پسر خیالی آقای مکارم با اون تن صدای خاص میاد و میگه : تا اونجایی که من میدونم مردم پول خوبی بابت وجوهات میدن . آقای فلاحتی . به غیر از این مصاحبه های خیالی با پسر مکارم و این جور مزخرفات، یه زحمت بکش از اون 9 حلقه سی دی اون مردک طوسی که حاوی صحبت های رکیک جنسی ضبط شده بوده، یه 1 دقیقشو بی زحمت پخش کن . ممنون
  31
  4
  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  رضا پالونی - چرات آلاشت-قاهره، مصر

  خیلی جالبه که این مهدی فلاحتی چطوری به یک سری اسناد و مدارک و رونوشت نامه های محرمانه اداری یه سری شرکتها دست پیدا کرده در حالیکه نمی شه به راحتی به اینها دست یافت مگر اینکه خودش داره از طرف یکی که قویتر از این محمدعلی مکارم شیرازی هستش داره ساپورت میشه تا اینو نابود کنه. بدون این فرض که این مهدی فلاحتی هم نماینده و سخنگوی خارج نشین یکی از هموناست که داره در داخل یکه تازی میکنه این قضیه به هیچوجه قابل هضم نیست.
  22
  0
  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  رضا پالونی - چرات آلاشت-قاهره، مصر
  قم، ایران حرف شما درست است ایشون چهار تا پسر داره و این مصاحبه هم ساختگی بود این مصاحبه کننده هرکی بود قطعا پسر مکارم شیرازی نبود
  14
  0
  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  senator x - تهران، ایران
  برنامه ریزانVOA سی و هشت سال پیش کودتا نویسان امپریالیسم با شناخت کامل از ماهیت این جماعت,آنان را سرکارآوردند بخاطر برنامه ائیکه برای خاورمیانه داشتند و میبینیم از آن تاریخ این منطقه روی آرامش را ندید و هر روز به نقطه انفجار نزدیکتر میشود,پس اگر هرشب کاسه کاسه برای ما ایرانیان خون گریه کنید,ما یک ثانیه اش را باور نداریم.بروید پای منبر ترامپ بنشیند و از داستانهای سکسیش حال کنید که او میخواهد کار بگند کشیدن دنیا را که تئوریسنهای شما از 60سال قبل آغاز کردند را یکسره کند.هرآنچه که تو درشب تار دیدی,ما هر روز در روشنائی روز میبینیم.
  10
  4
  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  منوچهری - کرمان، ایران
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. آقا اینقدر از این ماله کار نکش سوراخ سوراخ شد, کار قلمبه سلمبه در میاد. یکی دیگه تهیه کن.
  4
  7
  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  باور عمیق - قم، ایران
  [::رضا پالونی - چرات آلاشت-قاهره، مصر::]. بله عزیز چهار تا پسر داره . اون پسر چهارم الدنگش که دو مرتبه از رانت واردات شکر استفاده کرد اسمش ( محی الدین ) هستش . اما چون این اسم توی اینترنت نیست ، دست و بال فلاحتی بسته بود . باباش وقتی فهمید که این پسر بیشعور همچین کاری کرده هر کاری که یه پدر میتونست انجام بده ، انجام داد . مسعود رو که میگه تو حوزه است اصلا تو حوزه نیست . نه معمم است و نه روحانی . واقعا آقاست این مسعودشون. حرفی اصلا از (مهدی) نمیزنه . چون اصلا نمیشناسه . پسر خیالی مکارم رو آورده برای مصاحبه بعد پسره بر میگرده میگه : تا اونجایی که من میدونم مردم پول خوبی میدن بابت وجوهات . خب اگه قرار باشه با این مزخرفات هر کی برنامه بسازه، به خدا قسم یه دوربین به من بدن واسه برنامه سازی از این فلاحتی بهتر میسازیم . لااقل اطلاعاتمون واسه ساخت مصاحبه جعلی از این مردک خیلی کاملتره.
  11
  2
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.