سیلی زدن مامور شهرداری فومن به یک زن روستایی دستفروش در برابر چشمان پسرش

این ویدئو که در ساعات گذشته به صورت گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی و به ویژه کانال‌های تلگرامی فارسی منتشر شده، صحنه‌ی درگیری ماموران سد معبر شهرداری فومن در استان گیلان را با یک زن دست‌فروش روستایی نشان می‌دهد.
 
آن‌گونه که در ویدئو دیده می‌شود، زن روستایی و فرزندش، در مقابل جمع‌آوری محصولات کشاورزی‌شان توسط ماموران مقاومت می‌کنند که در این میان، یکی از ماموران ضربه‌ای را به صورت زن می‌زند.
 
به گفته‌ی مدیر خدمات شهری شهرداری فومن، این مامور که کارگر روزمزد شهرداری بوده، بعد از انتشار ویدئو از کار اخراج شده است.
+131
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  سرورآقا - پوتسدام، آلمان

  روز بروز باید بگوئیم یاد دیروز بخیر. خمینی آتش به قبرت بباره که با مردم بیچاره چه کردی
  18
  176
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  ukjohnuk - لندن، انگلستان

  یه لحظه تصور کنین مادر خودمون واسه روزی حلال این کارو میکنه ...از حکومت اخوندی گرفته تا مامور دولتی ساندیس خورش بیش از این انتظاری نیس .ما در دوران پیش از رنسانس اروپا هستیم زمانی که زمینهای بهشتی را متری به مردم ابله میفروختن و مردم برای پاک شدن گناهان پیش شجعونی و فلسفی ها وطوسی ها اعتراف ...میکردن .به امید رنسانس ایرانی و پرت کردن اخوندا از بام فیضیه قم و هر لانه کثیف اخوندی.
  10
  164
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Unkn0wn - اصفهان، ایران

  درسته که این کار مامور شهرداری خیلی بد بود و خوب شد که از کار بی کارش کردن اما این مردم دست فروش هم با این کارهاشون باعث عصبانیت ماموران شهرداری میشن . شهرداری حق داره دست فروش هارو جمع کنه چون سد معبر می کنند . خیابون و پیاده رو که جای کاسبی نیست . از طرفی هم این دولت بی لیاقت باید مکان خاصی رو واسه دست فروشها درست کنه که شاهد چنین درگیری هایی نباشیم هر چند به نظرم اگه چنین مکانی هم احداث بشه باز هم بعضی از دست فروشها واسه سود بیشتر سد معبر می کنند چون تو پیاده رو و کنار خیابون فروش بیشتری دارن. در آخر هم باید بگم که باید فرهنگ سازی بشه . مردم باید یاد بگیرن که از دست فروشها خرید نکنند . وقتی که دست فروش به مردم احترام نمیزاره و بساط پهن میکنه جلوی راه مردم نباید خرید کنند تا حساب کار دستشون بیاد . بنده به شخصه هرگز از دست فروش چیزی نمیخرم چون هم طرز حرف زدنشون درست نیست هم ممکنه کالای درست حسابی بهت ندن.
  118
  39
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  آقا پول نفت رو که ندادید آب وبرق واتوبوس را هم که مجانی نکردید بیچاره با باقالی فروشی میخواد زندگیشو بگردونه از شما فقط یک متر جا میخواد از این ایران بزرگ برای این هم وطن از یک متر جا هم دریق میکنید که با شرف میخواد کار بکنه ای تف بر شرفتون
  8
  115
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  بدبختی قضیه در این است که یک مشت افراد بی لیاقت امور شهر را بعهده گرفته و انسانهای نیازمند را بجان هم میاندازند.کتک زدن این خانم یا مادر روستائی کار بسیار بی شرمانه ای بوده.و در این مورد هیچ دلیلی قابل قبول نیست اما از طرف دیگر ان کارگر روزمزدبدبخت زحمت کش را مسئولین شهر مامور جمع اوری و جلوگیری از سد معبر میکنند.یعنی انسان نیازمندی را بجان انسان نیازمند تر از ان میاندازند .ان شهردار بی مسئولیت باید تدابیر بهتری برای رفع سد معبر کند نه اینکه دو تا انسان با شرف و نیازمند و زحمت کش را بجان هم بیاندازند.کار از اصل غلط است . ان زن روستائی با غیرت که مدت هفت سال است شوهر بیمار خود را نگهداری میکند و از طرفی برای تامین هزینه زندگی شرافتمندانه چند عدد ترب ماحصل باغ کشاورزی را برای تامین هزینه های کمر شکن زندگی خود بمعرض فروش میگذارد تا ان نوجوان مغروز دانش اموز که از مدرسه مراجعت نموده بعنوان مادر اموراتش را تامین کند.از طرفی ان مامور بدبخت هم مورد توهین ان زن واقعا با غیرت و یا شرف قرار میگیرد.در اینجا چه باید گفت .ایا ان شهردار و انجمن شهر از اینگونه برنامه های غلط خجالت نمیکشند.؟؟؟
  7
  54
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  ایا اینگونه افراد لیاقت اداره شهر را دارند؟؟ ایا بهتر نیست که اینگونه افراد را برای اداره اصطبل مامور کنند؟؟ایا انجمن شهر فومن که از نمایندگان همین مردم زحمت کش تشکیل شده از اینگونه رفتار ها خجالت نمیکشند.؟؟ایا ان زن بیچاره زحمت کش چگونه باید مخارج زندگی خود و شوهر بیمار و دختر دانشجو و نو جوان دانش اموز را تامین کند. ایا اینگونه افراد با فروش چند عدد ترب میخواهند پولدار شوند؟؟ایا توقع دارید این انسانهای باشرف حتما باید به کمیته امداد امام شما مراجعه کند؟؟ ایا این زن باغیرت حتما باید کشکول گدائی را بدست گیرد؟؟؟مقداری خجالت بکشید. مقداری شرم کنید.اینقدر مردم را ازار ندهید.تف بر شما . تف بر شما مسئولین نادان و ابله تف
  5
  47
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Babak26 - تایپه، تایوان

  . سیلی بزن ای دست که من دستفروشم!. افتاده هم از پا و هم از جوش و خروشم. در شهر کسی نیست خطرناک تر از من. باید بزنی سیلی جانانه به گوشم. سیلی بزن ای دست که مأموری و معذور. آن قدر بزن تا نه رمق مانَد و هوشم. آن قدر بزن تا برم از یاد که فردا. باید چه کنم یا چه خورم یا چه بپوشم. باید چه جوابی بدهم با زن و فرزند. هر شب چو بپرسند ز میزان فروشم. هر روز بپرسند، از این بی سر و سامان. همسایه چرا مالک و من خانه به دوشم. غارتگر اموال وطن را نزن ای دوست. چون اوست طلبکار و من آرام و خموشم. او صاحب پول است و مقامات و کرامات. من بی کس و بی منصب و بی زادم و توشم. پرونده او رو مکن ای دوست که شیر است. با من تو بکن هر چه دلت خواست که موشم. تا دغدغه ی مال حلال است در این سر. باید بزنی بلکه پیِ رزق نکوشم. باید بزنی بر سر من تا به خود آیم. تا تکیه کنم در عوض کار به هوشم. تا یاد بگیرم بخورم نان چپاول. تا خو کنم از خون دل خلق بنوشم. یک دست بسم نیست دودستی بزنیدم. تنها من از این قوم، خطاکار و چموشم. دستت چو به بالا نرسد بر سر من زن. من یکسره در دسترسم، دستفروشم
  3
  45
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  لندهور - کلن، آلمان

  اون کارگر شهرداری هم درست مثل میلیون‌ها مرد ‌ایرانی دیگه چه تو ایران و حتی خارج از ایران ضرب و شتم زنان رو حق طبیعی و امری مسلم می‌دونه !!
  10
  39
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران

  عجب کثافت بی پدر مادری
  6
  31
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  لشگر ششم ورماخت - هامبورگ، آلمان

  حالم بدجور خراب شد . خدا لعنتت کنه بیشرف چطور آخه دلت اومد اینکارو کنی بی همه چیز بی پدر و مادر .
  7
  39
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  smart292 - ونکوور، کانادا
  تو کانادا کسی حق دست زدن به شما را ندارد و اگر مامور شهرداری این کار را بکند ممکن هست حتی شهردار هم عوض بشود. در اینجا از طرف دولت اگر کار نداری ،برای فرد بیکار کلاس‌های مجانی‌ که به طرف یک شغل یاد بگیرد را میگزارند و به طرف هم حقوق در ماه تعلق میگیرد تا کار پیدا بکند .و اگر دست و پا چلفتی هم باشی‌ برایت کار هم پیدا خواهند کرد ، در ایران اگر کاری مانده باشد ، اول باید خودی باشی‌، کارهای دولتی هم که دیگه صحبتش را نکن ، تنها راهی که میماند ممکن است که تو را ببرند در جبهه‌های سوریه تا کشته شوی ، تا دیگر صحبت از بیکاری نکنی ،،خلاصه مملکت بدون صاحب هست و بدتر هم خواهد شد.
  9
  28
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  گذشته میرزا - ایران، ایران
  طبق معمول اینجور جاها خبری از باورعمییییییییییییق و تفکر اسلامی نیست فقط کافیه عکسی از دستمال توالت شاه بذارن سریعا باور میاد عمیقا نظر که چه عرض کنم لعنت کردن به شاه رو شروع میکنه باور عمیق و تفکر اسلامی عمیق سرتون زیر برف کنید
  1
  20
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۰۵:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  گذشته میرزا.ایران. عدم حضور بعضی از کاربران مشخص است. زیرا اینگونه افراد منطق برای اظهار نظر ندارند. و اصولا برای نظر خودشان نه تنها ارزش و اعتبار ی قائلی نیستند بلکه با گفتار هجو سبب ازار روحی و احتمالا عصبی دیگر کاربرانرا فراهم میکنند. این بدان معنی است که دائما مشغول خوردن ساندیس هستند
  1
  6
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.