پرواز هواپیماهای روسی بر فراز کیش در غیبت بوئینگ و ایرباس.

+40
رأی دهید
-25

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  سوسیالیسم راه رهاییست - واشنگتن، ایالات متحده امریکا

  نادر جهانبانی معروف به ژنرال چشم آبی. همشون یه مشت بله قربانگو و بزدل بودند. آگر اینها نوکر و سرسپرده آمریکا نبودند چرا در زمان انقلاب هیچ حرکتی نکردند؟ این ژنرالها وقتی دیدند اعلی حضرتشان فرار را بر قرار ترجیح داد باید انقلاب رو در مسیر درستی هدایت می کردند. باید از بختیار و لیبرالها و نیروهای چپ حمایت می کردند و نمیگذاشتند یه مشت آخوند پوفیوز و بوگندو مملکت رو بگیرن. البته که از اطاق فکر واشنگتن دستور داشتند که از نیروهای مترقی و روشنفکر حمایت نکنند. ایران بایستی با پتانسیل بالایی که در جهت اسلامیزه شدن داشت در درون یه استبداد خطرناکتر از استبداد پلهوی میفتاد و اون استبداد مذهبی بود. نمیانم چرا هر وقت از این حرفها میزنم یاد زنده یاد حرف کسروی میفتم که گفت: جامعه ایران تشنه یک دیکتاتوری مذهبیست. نمونش اینه که پس از 37 سال استبداد آخوندی 3 میلیون گوسفند راه افتادن به سمت قتلگاه حسین ..
  23
  51
  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  senator x - تهران، ایران
  سوسیالیسم راه رهاییست - واشنگتن، ایالات متحده امریکا:اولا اگر سوسیال را رهائی بود,مردم شوروی70سال بدبختی و گرسنگی نمیکشیدند و الان هم گرفتار چنگال دیکتاتورپوتین نمیشدند.اگر بقول شما (اعلی حضرت)فرار نمیکردند و میمانند,مملکت یه چیزی میشد مثل سوریه فعلی.دوما خودت که لالائی بلدی چرا هی خمیازه میکشی و نمیخوابی؟شما که از اتاق فکر واشنگتن و تئوریسنهای (کودتا نویسش)با خبر هستی باید خوب بدانی که شاه رفتنی بود و این مطلب را خوب میدانست,اینها به مقبره رضاشاه رحم نکردند,اگر هم میماند خودش و خانواده اش را به فجیح ترین وضعی میکشدند و الان من و شما میگفتیم,ابله توکه میدانستی کشته میشوی چرا در نرفتی؟همین حرفی که برای هویدا زدند .
  9
  9
  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  سوسیالیسم راه رهاییست - واشنگتن، ایالات متحده امریکا
  [::senator x - تهران، ایران::]. دوست عزیز خیلی تند شروع کردی و خیلی عجیب بحثو تموم کردی. اولا مگر شما در میان مردم شوروی(روسیه و غیر و ذالک)زندگی کردی که میگی اینها در آن زمان 70 سال بدبختی کشیدند؟ یه تحقیقی بکن و از نظرات مردم شوروی آگاه شو قطعا در برداشتت تجدید نظر میکنی. الان خیلی از مردم روسیه و کشورهای اقماری دوران حسرت دوران کمونیسم را میخورند و میگویند اگرچه آزادی سیاسی نبود ولی نان و کار و سرپناه بود. دوست عزیز خواهش میکنم کمی واقع بین باشیم. دوران هفتاد ساله کمونیسم پرفرازو نشیب بود جنایتکارانی همچون استالین داشت ولی بزرگانی همچون لنین و تروتسکی هم داشت و .. آیا دستگاه تبلیغاتی بورژوازی که امروزه بر کل دنیا چمبره انداخته در کنار جارزنیها و هوچیگریهای خود که به طور روباتیک از بام تا شام و از شام تا بام از کمونیسم و چهره های آن بد میگوید به همان اندازه هم از جنایات دولتهای سرمایه داری سخن میگوید؟ از جنایات آمریکا در هیروشیما و ناکازاکی، ویتنام، به راه انداختن جنگهای داخلی در آفریقا برای چپاول منابع سرشار آنها، جنگهای طولانی در خاورمیانه به خاطر نفت و..... حرفی میزند؟
  1
  6
  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  senator x - تهران، ایران
  عکس دوم,نمیانگر ملتی سر بهوا میباشد
  0
  1
  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.