تصاویر کمتر دیده شده ای از تولد و کودکی علیرضا پهلوی

+279
رأی دهید
-47

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  hamtarane - ملبورن، استرالیا
  روحت شاد
  213
  227
  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  شاهنشاه روحت شاد - تهران، ایران
  مسئول ایرانیین یوکى هر چند روز یه دفعه عکس خانواده شاهنشاه آریامهر بزرگ مرد دلسوز ایران را میذاره و ما را حسرت فرو میبره ! باعث میشه بگیم شاهنشاه روحت شاد و بگیم لعنت تو روحت خمینى و لعنت تو روحت خامنه ایى .
  252
  267
  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  روحت شاد و جاودان شاهزاده
  217
  226
  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۴
  Berdia-Iran - قم ، ایران
  کجایی إبر مرد بیدار شو که خاک کشور را نیز تاراج کردند کشوری که رضا شاه کبیر از قاچار گرفته بود خرابه ای بیش نبود و در هر گوشه اش ادعای استقلال و خودمخداری کرده بودند ،کجای ای پدر که ببینی هر روز از ایرانت اندازه که درامده نفتی که خودت و پدرت فروش کردی دزدی میکنن کجایی که ببینی حتی هوا و اکسیژنی برأی تنفس هم نیست أب خوردن نیز وجود ندارد
  197
  211
  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  باور عمیق - قم، ایران
  تو روحت مردک بی اراده بزدل . لعنت بر تو
  263
  247
  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  Bornfree - لندن، انگلستان
  اینکه شاه مملکت پرستیژ یک مملکت هست رو مردما ما نفهمیدن. مردم ما حسودیشون میشد، ولی‌ درک نمیکردن که رضا شاه یک تنه ایرانو از عشایر نشینیو بیسوادیو . نجات داد. کسانی‌ که انقلاب کردین و حالا رفتین تو سوراخ موش، تاریخ شمارو قضاوت خواهد کرد. توف تو روتون که بدبختمن کردین.
  180
  183
  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Lolitaa - دلفت، هلند
  4 تا کامنت اول = بزرگ پاچه خاران بیکار الدوله اصل همایونی !
  213
  208
  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  شاهنشاه روحت شاد - تهران، ایران
  چقدر این مزدور ،تفکر اسلامى خودشو خسته میکنه وقتیکه عکس این ابر مرد را میبیند !هر چند دقیقه میاد منفى میره ,بزودى همه مزدوران حکومت جهل و جنون آخوندها به ذباله دان تاریخ خواهند رفت ،بزودى.
  108
  97
  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  فارسان - مرکزی، ایران

  [::Bornfree - لندن، انگلستان::]. دوست عزیز این ....انقلابی که بیشترشون لب گور لی لی بازی میکنند کارشون این روزها لایک کردن و دیس لایک کردنه !!!؟
  69
  30
  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  استالین - ولادی وستوک، روسیه

  این گدا زاده ها اصلا نام فامیلی شان جعلی است. یک شبه شده اند پهلوی! اینها را باید به اسم اصلی شان صدا کرد و آن "سواد کوهی" است.
  109
  89
  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  paydar22 - لاهه، هلند

  بلای که امروز سر ملت ایران امد از دست همین خانواده شاهنشاه آریامهر است ایشان چند بار شاهد نا ارمیهای کشور بود و دید چه بلای سر رضا شاه اوردند و همچنین در دوره مصدق هو چند واقعن ایران و ایرانی را دست داشت ولی افسوس با سیاستها ی اشتبا هم باعص سرنکونی خودش شد و هم ملت ایران در جهان امروز
  51
  78
  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  sunny_day - نیویورک ، ایالات متحده امریکا
  38 سال است از انقلاب ایران گذشته و همه چی‌ درباره شاه و همچنین درباره رهبران مخالف شاه رو شده چطور هنوز عده‌ای نمیخواهند قبول کنن که شاه نسبت به کشور خدمات زیادی انجام داده .شاه و رهبران مخالف شاه همه به تاریخ پیوستند تنها کسی‌ که انگه خیانت بهش نمیخوره شاه است رهبران مخالف مسعود کوتوله خیانتش برای همه محرزه کسی‌ که برای صدام در طول جنگ کم نزاشت از لوو دادن عملیاتها گرفته تا مسلح کردن نیروهاش برای حمله مستقیم به ایران .طلاق اعضای گروه و تصاحب زنهاشان هم از شاهکرهاش بود کیانوری هم سابقه خیانتش برمیگرده به چندین سال قبل از انقلاب کوچیک و بزرگ را به شوروی فروخت بعد از انقلاب هم به همین کار ادامه داد تا آخر کله پا شدخمینی که معرف حضوره همه است چطور عده‌ای هنوز تو خوابن و از کسانی‌ طرفداری می‌کنن که کارنامشون معلومه
  84
  73
  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  malek khorshid - روتردام، هلند
  خاک بر سر افراد نادان و بی‌ سواد( از نظر تاریخی‌) که بعد از گذشت نزدیک به ۴۰ سال هنوز نفهمیدن چه خریتی مردممون کردند. البته که این افراد که کامنت‌های ضد میهنی میگذارند مزدورند و کاسه لیس نظام. حیف تو که شاه مردم نمک نشناسی بودی. البته بلانسبت بعضیا. مرگ بر استبداد،مرگ بر خا‌‌منه‌‌‌ا‌‌ی و مرگ بر مزدوران رژیم مثل ......
  89
  77
  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  shahab46 - هانوفر، آلمان

  [::sunny_day - نیویورک ، ایالات متحده امریکا::]. خیلی‌ ساده هست دوست عزیز آن عده یابو تشریف دارند و یا وجود نان در آوردن ندارند مجبورند از این طریق کاه و یونجه روزانه افراد طویله‌شان را تامین کنند
  51
  18
  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  Bornfree - لندن، انگلستان

  [::فارسان - مرکزی، ایران::]. دقیقا، بعدشم میان واسه آینده ما لیک و دیس‌لایک میذارن. یکی‌ نیست بهشون بگه یک بار نظر دادین واسه ۷ جادو آبادمون بسه، بذارین از این ببدو ما یک خاکی به سر بریزیم.
  39
  14
  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  یه ایرونی - تهران، ایران

  منکه به مرگ علیرضا پهلوی مشکوکم.آخه دلیل نداشته خودشو بکشه.احتمال خیلی زیاد سر ارث و میراث باشه و دست خود خانوادش تو قتلش باشه. حالا نمیدونم یکی از این دستبوسها نیومده این سوال رو بپرسه چون این رسم چاکری و دستبوسی نیستش دیگه.واقعن حیف اون کشور که با مشروطه اسم و رسمی پیدا کرده بود تو خاورمیانه.یه خاندان متکبر و بزدل که به الاف و علوفی رسیده بودن و خودشونو فکر میکردن از دماغ فیل افتادن با همدستی آخوندها به اینوندن.یارو عرقش رو میخورد و حجشم میرفت مثلن که خیلی زرنگه و خوب گول میزنه! ولی هرکی ملی فکر میکرد و حاضر نبود دست ببوسه سرکوب میکرد و آخوندا رو پروار میکرد.همونا زدن دک و پوزشو آوردن پایین.ای کاش رسم دستبوسی و نوچه پروری رخت ببنده از مملکمون...
  17
  47
  شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  smart292 - ونکوور، کانادا

  با گذشت ۳۸ سال از این شورش ۵۷ دوستان عزیز این کاملا مشخصه همانطور که در زمان شورش ۵۷ مردم با گوشت و خونشان این خمینی گور به گور شده را آوردند بدون اینکه بدانند اسلام یعنی‌ آدم کشی ، الان این مردم عزیز گوش و چشمشان باز شده است خوب ،۳۸ سال زجر و بدبختی کشیدند ،زمان درازی هست، ولی‌ یک ضرب و مثل داریم اینجا که میگن قبل از اینکه بهتر بشه اول بدتر خواهد شد،،این یعنی‌ در حدی که مردم با پوست و گوشتشان خواهند چشید و این بدبختی را در بدترین حالت خواهند دید ،تا شخص اول مملکت ایران که شاهزاده رضا پهلوی میباشد به سر کار بیاورند ، با این حال امید داریم که وضع خرابتر در ایران نشود ،واقعاً مردم چه بدبختی میکشند .
  43
  18
  یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۰۵:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  kawir - فرانکفورت، آلمان
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. ای .... عرصه سیمرغ نه جولانگه توهت!تو به جسب به امام گور به گورت و هر روز تلگرام از طرایق ..... جمکران بفرست برای امام عایبت بلکه شفات بده!
  11
  10
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  مرغ آمین - تهران، ایران
  جای بسی سوال برای من است که به افغانی ها محمد رضا پهلوی و رضاشاه کبیر چه ربطی دارد که تو ارث خاندان پدری ات را از انها طلب کاری ؟نکند بخاطر حسادت از پیشرفت های ایران در دوران پهلوی و جلو افتادن ان از کشور عقب مانده افغانستان باعث نفرت تو از این خاندان میشود؟! یکی از دلائل بدبختی شما افغانها نیز حسادت شما به دستاورد های کشورهای همسایه است ! بخاطر همین هرگز هیچی نمی شوید ! جنابالی در زیر خبر عملیات تروریستی طالبان در پاکستان هم از ترور مردم بی گناه پاکستان خوشحال شده بودید و گفتید حقشان است ! واقعا نام إستالینی که انتخاب کرده ای برازنده ات است . [::استالین - ولادی وستوک، روسیه::].
  13
  18
  دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.