فتح‌الله‌زاده به فردوسی‌پور: شکایت کردم نگویی بیا رضایت بده

علی فتح‌الله‌زاده مجری برنامه نود را تهدید کرد که از او شکایت می‌کند. البته دقایقی بعد گفت که این حرف را جدی نزده است.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در برنامه شب گذشته نود، بحث بر سر این بود که باشگاه استقلال چگونه هزینه کرده که این همه بدهی بالا آورده. در بخشی از این برنامه، علی فتح الله زاده گفت که یک ملک به عنوان بخشی از پول یک بازیکن استقلال به این بازیکن داده شده است که عادل گفت این کار در باشگاه‌های خارجی مصداق بارز پول شویی است.
زمانی که عادل از واژه پول شویی استفاده کرد، فتح الله زاده برافروخته شد و گفت: آقای محترم، شما داری تهمت می‌زنی. من از شما شکایت می‌کنم. بعد که شکایت کردم نیایی بگویی بیا رضایت بده.
مدیرعامل سابق استقلال که از این واژه بسیار ناراحت شده بود، چند بار روی این ماجرا تاکید کرد که به او تهمت زده شده و عادل هم در ادامه سعی کرد واژه پول شویی را به عملکرد همه باشگاه و اعضای هیات مدیره ربط بدهد که این تکلیف را بر گردن فتح‌الله‌زاده گذاشته بودند تا آن ملک را به عنوان بخشی از قرارداد بازیکن واگذار کند. فتح‌الله‌زاده هم بعد از چند دقیقه گفت که شکایت از فردوسی پور را جدی مطرح نکرده و فقط خواسته بگوید که نباید به او تهمت زده شود.
 وقتی عادل فردوسی‌پور مچ فتح‌الله‌زاده را گرفت
عادل فردوسی‌پور از اختلاف ارقام اعلام شده درمورد بدهی‌های باشگاه استقلال، نکته‌ای را به فتح‌الله‌زاده گوشزد کرد.
 شب گذشته علی فتح‌الله‌زاده مهمان برنامه نود بود و درباره بدهی‌های این باشگاه صحبت کرد. او از رقم هشتاد و چند میلیارد بدهی فعلی استقلال، تنها 27 میلیارد تومان را بدهی مربوط به دوران خودش دانست و گفت که غیر از این رقم، 25 میلیارد تومان هم بدهی مالیاتی از بدو تاسیس باشگاه استقلال است که این رقم را نباید به حساب او نوشت.
چند دقیقه که از صحبت‌های فتح‌الله‌زاده گذشت، عادل از طریق همکارانش متوجه شد که فتح‌الله‌زاده دو سال قبل در مصاحبه‌ای اعلام کرده بودکه که بدهی‌های دوران او 40 میلیارد تومان بوده و با استفاده از همین نکته، تلاش کرد تا فتح‌الله‌زاده را متقاعد کند که بدهی‌های دوران حضور او در استقلال بیشتر از آن 27 میلیارد تومانی است که خود فتح‌الله‌زاده می‌گوید.
+15
رأی دهید
-14

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.