ادعایی درباره سِلفی وحشتناک با «روح»

مادر یک دختر نوجوان در آمریکا ادعا می‌کند که دخترش تکان‌دهنده‌ترین عکس سلفی جهان را با یک «روح» گرفته است.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عکس سلفی که «هارپر» دختر ۱۳ ساله آمریکایی در جولای (مرداد) امسال در بزرگراهی در نزدیکی شهر «میت لند» فلوریدا گرفته است یکی از وحشتناک‌ترین سلفی‌های جهان لقب گرفت. در این تصویر در صندلی عقب خودرو یک موجود عجیب انسان‌نما یا روح قابل مشاهده است. «ملیسا کورتز»، ۴۸ ساله، به همراه دخترش هارپر مشغول رانندگی در این بزرگراه بودند که دخترش شروع به گرفتن سلفی کرد. بنا به ادعای مادر هارپر در لحظه‌ای که دخترش مشغول گرفتن سلفی بوده هیچ شخص دیگری در داخل خودرو نبوده است.
 تحقیقات بیشتر مادر هارپر در این خصوص پرده از واقعیتی ترسناک برداشت و مشخص شد دقیقاً در محدوده‌ای که دخترش سلفی گرفته، یک سال پیش در اثر تصادف یک پسربچه فوت شده است.
 
ملیسا در این خصوص گفت: یک ماه بعد از مسافرتمان هنگامی که در دوربین عکاسی به دنبال یک عکس می‌گشتم، وقتی به عکس دخترم خیره شدم، ناگهان متوجه چیز عجیبی در صندلی عقب خودرو شدم. واقعاً شوکه شده بودم. آن را به دوستانم نیز نشان دادم. آنها نیز وحشت‌زده شدند. بسیاری از مردم، به جهان پس از مرگ اعتقاد دارند و من فکر می‌کنم که این عکس می‌تواند آن را اثبات کند. در آن روز دخترم کمربند ایمنی نبسته بود و بنا به گفته «گرک پوچا» – کسی که این عکس را مورد آنالیز قرار داد – این روح سعی داشته تا به دخترم در این خصوص هشدار دهد.
 
«پوچا» مدیر یک مرکز فراروانشناسی است و ادعا شده که با کمک یک برنامه آنالیز عکس که توسط FBI و CIA نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد دریافته که موجود قابل مشاهده در این عکس فاقد رنگ و دما بوده و مطمئناً یک روح بوده است!
+61
رأی دهید
-45

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  amaka747 - تگزاس، ایالات متحده امریکا
  میره که ایتو باشه
  0
  12
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۳:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  amin832 - تهرن، ایران
  چه قدر ناشی بوده کسی که این عکس رو با فتوشاپ درست کرده . لاقل میتونستن بدن به کسی که حرفه ای تر بوده واسش طبیعی تر درستش کنه
  4
  15
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۶:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  13lack Bird - لندن، انگلستان
  [::amaka747 - تگزاس، ایالات متحده امریکا::]. ها‌ها تیکه خوبو اومدیووو
  1
  6
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  چیزی به نام روح وجود نداره این شرو ورها را مذهبیها درست میکنند که چرندیات خودشون رو به خورد مردم بدن
  12
  19
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  paydar22 - لاهه، هلند
  من که تصویر کسی را میبینم با موهای ریز بافته دقیقن مثا این دخترهای افریقای که از جلوی سر شورع میشه تا پشت سر بافته میشه در ضمن یک تیشرت سبز هم تنش هست تا حالا چندین عکس دیدم که میکن همکی روح هستن در عجب هستم چرا همه این اروح با لباس هستن
  2
  9
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  rezajan - آمریکا، ایالات متحده امریکا
  [::amin832 - تهرن، ایران::]. عزیزم شما که از فتوشاپ چیزی نمی دونی چرا اظهار نظر میکنی؟ کمی به تارهای مو که روی صورت اون باصطاح روح افتاده نگاه کن به راحتی پی میبری که این عکس فتوشاپ نیست. تار موهایی به این ضرافت رو نمیشه با فتوشاپ بر روی عکس انداخت. شاید عکس یک پسر بچه باشه که قصد رساندن به مقصد رو داشتند یا یک همچین چیزی و با این کار خواستند ملت رو سرکار بگیرند.
  3
  4
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  amin832 - تهرن، ایران
  [::rezajan - آمریکا، ایالات متحده امریکا::]. رضاجان اگه شما حرفه ای هستین در فتوشاپ لطفا این عکس رو سیو کنید و روی اون عکس زوم کنید و اون موقع نگاه کنید که پیکسلها چه تفاوتی باهم دارند و انعکاس نوری که تو صورت روح هست رو هم نگاه کنید اون موقع متوجه میشید .این رو برای شما که حرفه ای فتوشاپ هستید فقط گفتم
  1
  1
  ‌پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  خورشیدخانم - وین، اتریش
  ملت ایران عادت داره بدون تحقیق مطمین پاسخ همه چیز را بدهد باقاطعیت.جالبید هاااااا
  0
  4
  ‌پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.