حمایت دولت از تشکیل فراکسیون بلوچها و کردها در مجلس.

+39
رأی دهید
-40

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  mabahamim - منچستر، انگلستان
  سالهای پایانی رژیم و وحشت از سقوط و امتیاز دادن ..این یکی از خصوصیات رزیمهای دیکتاتوری قبل سقوط
  18
  36
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Pezhman - وین، اتریش
  ضعف ایران بخاطر بی عقلی و ثروت اندوزی و خیانت سران مملکت و درخاتمه عدم وجود دمکراسی است. دمکراسی هم اهداء کردنی و گزینشی نیست. دموکراسی یا همان دمکراسی تنها از طریق ایجاد احزاب سیاسی بر پایه گروههای هم فکر و هم عقیده است نه برپایه زبان و نژاد و ثروت و باندبازی. این آخوندهای بی عقل و متکبر نمیدانند که روزی میرسد که مجبور به کناره گیری هستند و در آن موقع خلع قدرت پیش خواهد آمد و اگر ذره ای به ایران و تشیع علاقه داشته باشند بهتر است بجای گروههای مرکز گریز اجازه دهند وطندوستان پروبال بگیرند تا تمام مناطق زیر چتر ایران و تشیع باقی بماند. باید به خلع قدرت بیشتر فکر کنیم. تکلیف ایران در صورت سقوط رژیم چه خواهد بود؟ این یک قانون تاریخی و حتمی است که همه رژیمها حتی رژیم حضرت علی هم سرنگون شد پس این قانون تغییر رژیمها را جدی بگیریم و بفکر خلع قدرت و نجات ایران در آن شرایط خطرناک باشیم. پاینده باد ایران
  13
  30
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  باباجان - لندن، انگلستان
  دومین مشروطیت دموکراتیک تاریخ ایران دوباره از ترکان آذربایجان شروع شد و حقوق غیر فارس 70 درصد با اتحاد ترکان همان صاحبان بومی ایران که در قرن گذشته بخاطر جنگ جهانی اول حاکمیت و مالکیت خود را از دست دادند حالا توسط دیگران اقوام بر علیه فاشیسم قومی، نژادی و دینی بر خواست و بدون شک دموکراسی را به ادعا کننده گان حقوق بشر و نژاد برتر نشان خواهند داد ، درود بر خلق ترک آذری، ترکمن ، قشقایی، لر ، کرد ، بلوچ، گیلک، مازنی عرب و خلق فارس نه حاکمیت فاشیزم فارس و فارسیزه شده ها ی ضد ایرانی!
  43
  28
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  باباجان - لندن، انگلستان
  البته با لرزش پایه های سست حکومت امپریالیستی شیعه فارسی آریایی 30 درصد بر 70 درصد غیر فارس از طرفی مجبور به سازش ، اعتراف و التماس افتاد ، البته قزلباش های طرفدار تراختور نقش کلیدی داشته.
  42
  26
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  در کدام کشور دنیا چنین تقسیم بندی استانی به نام اقوام وجود دارد, دشمنان دموکراسی می خواهند به جای احزاب سیاسی احزاب اقوام وزبان راه بیاندازند تا کشور پاره پاره شود, این یک ترفند کثیف است که حتی نیازهای همان زبانها رانیز برآورده نخواهد کرد چون در نبود دموکراسی همان کاسه و آش است. از طرفی نامگذاری استانها به نام خلقها کاری استعماری است, چون هرچند برخی استان‌ها تمرکز یک گروه بیشتر در آن مشهود است, ولی مخلوطی است از ادیان و اقوام . سیاست در ایران باید ااز دین و قوم گرایی جدا شود وروی احزاب سیاسی مانند اروپا متمرکز گردد, به امید آنروز!
  26
  32
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  مرغ آمین - تهران، ایران
  از کی تا به حال شما مغول ها صاحبان بومی ایران شدید ؟! تو .... که نمی دانی کرد ، لر ، پارس و . همه اریایی هستند ! ایران بعد جنگ جهانی اول در دوره پهلوی اول و دوم پیشرفت کرد ! یعنی زمانی که شما ترکا حکومت در دستانتان نبود تا .... باز که جمهوری اسلامی سر کار اومد و حکومت به دست پان مغول های شیعه سید علی گدا ، خلخالی و نادر قاضی پور رسید . تنها راه نجات ایران اخراج .... پان مغول شیعه مانند تو و علی از یوکی است . [::باباجان - لندن، انگلستان::].
  6
  8
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  Sepas - تهران، ایران
  این هم یک بلوف هست که خلیج همیشگی‌ فارس را از چنگ ایران بیرون کنند، گرگها همیشه میخواهند ایران را از درون پاره کنند ، برای همینه که جمهوری اسلامی را بجای شاه گذاشتند، اما اگر همین دولت هم هوشیار باشد ، عمران بتونن ایران را به شکست بکشانند.
  21
  16
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  محسن ۵۵ - گنت، بلژیک
  دامن زدن به آتش اختلافات.
  11
  7
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  فارسان - مرکزی، ایران
  [::باباجان - لندن، انگلستان::]. خانوم جان!!! یه ضرب المثل پارسی برات بگم که به قول دکتر اوس محمود ......بسوزه!!!شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه . اگر بازم نفهمیدی یرو سر نوشت پیشه وری و قاضی محمد گور به گوری بخون شاید چیز فهم بشی!!!
  8
  10
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  باباجان - لندن، انگلستان
  [::فارسان - مرکزی، ایران::]. اولا شما هنوز احترام به زن را یاد نگرفتی آنجا بجای بابا، خانم نوشتی منظورت تخریب هست ولی این نشانه درک نداشتن تو از حقوق زن ها هست! . دوما من دو تا زبان ترکی و فارسی را با دو تا تاریخ متفاوت یاد گرفتم ولی تو یک زبان با یک تاریخ تکرای پر از غرض در کلاس های درسی ما که از زمان پهلوی و تفاله های آن در جمهوری اسلامی چهار تا کینه توز نوشته و به تو یاد داده تو بهترین هستی و بقیه غیر فارسها مخصوصا ترکها بدترین، همان کسی که به تو یاد داده زن ذلیل هست و برای تخریب مرد از آن نام استفاده کنی، اسطوره قوم فارس همان فردوسی 500 سال بعد از اسلام در بخشی از هندوانه خود نوشته که زن را باید زنده به گور کرد . پیشروی یک نماینده ترک در مجلس بود از خیانت دولت مرکزی یک سال دولت درست کرد ،جمهوری آذربایجان هم صد سال پیش برای دو سال دولت شد تا 25 سال قبل دولت دائمی شد .
  3
  5
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  فارسان - مرکزی، ایران
  [::باباجان - لندن، انگلستان::]. پانتر ک بی وطن !!! ببخشید که خیال کردی تو رو با خانوم ها یکی کردم!!! توی .. حتی لیاقت نداری که با یک .. مقایسه بشی!!!تو .. در همان کشوری که داری نفس می کشی تنها برای آزمایش برو مثلا بگو لیور پول باید از انگلستان جدا شود و برای تمامیت ارزی آنجا تاریخ سازی کن و دروغ بباف ببین اون دهان نامبارکت را ... می رسانند یا نه بعد بشین حرف مفت بزن!!!؟
  4
  5
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.