کی‌روش: اینجا شرایط قابل قبول نیست/ همه بازی‌های مقدماتی جام جهانی دشوار هستند

کارلوس کی‌روش گفت که تیم ملی ایران باید خودش را با شرایط ورزشگاه میزبان مطابقت دهد.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شب قبل از مسابقه ایران و سوریه، دوربین برنامه نود با کارلوس کی‌روش مصاحبه‌ای کوتاه انجام داد که آن را می‌خوانید.
 
*نظر شما درباره بازی با سوریه چیست؟ تک تک بازی‌های مقدماتی جام جهانی دشوار خواهد بود. به خصوص با شرایط آب و هوایی که با آن روبرو هستیم. اما اعتقاد دارم که کل تیم فردا با ارائه بهترین عملکرد نتیجه مناسبی مقابل سوری که نتایج خوبی گرفته می‌گیریم.
 
*با بردی که فردا به دست می‌آروریم تقریبا راه صعود را می‌رویم؟ من دوست ندارم و نمی‌خواهم این طور فکر کنم. چیزی که اهمیت دارد این است که سعی کنیم تا جایی که در توانمان است امتیاز بیشتری بگیریم مخصوصا در سه مسابقه آینده حداکثر امتیاز را بگیریم.
 
*میزبانی سوریه در شهر سرامبان مالزی موضوع مهمی است. از این شهر راضی هستید؟ چه می‌توانم بگویم؟ افرادی که باید مسئولیت پذیر باشند و وظایف خود را انجام دهند، آن‌ها باید تصمیمات درست و مسئولیت پذیرانه ای بگیرند. اما شرایط اینجا قابل قبول نیست. در کشوری هستیم که امکانات بسیار بهتری نسبت به این شهر دارد. این موضوع به فوتبال لطمه وارد می‌کند. اما در کل باید یک مسئله را در ذهن داشته باشیم. فردا باید تلاش کنیم خودمان را بیشتر به چالش بکشیم و ثابت کنیم هر چقدر چالش‌های بیشتری داشته باشیم می‌توانیم مطمئن تر به موفقیت برسیم.
 
*زمین تمرین تیم ملی شرایط خوبی نداشت و زمین مسابقه هم باتلاقی است. امیدوار هستیم فردا شرایط آب و هوایی کمک کند تا مقداری از فوتبال خود را ارائه دهیم. اما شک نداریم که بازیکنان باید تطبیق پذیری لازم را انجام دهند و بتوانیم به اهداف خود دست پیدا کنیم.
+11
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.