اردوغان به اتحادیه اروپا التیماتوم داد.

+31
رأی دهید
-110

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  yahya3212000 - برگن، نروژ

  زررررررررررشششششکککککککککک
  12
  89
  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  فیزیکدان خوشحال - تهران، ایران

  حقارت توام با خود برتربینی با چاشنی سواستفاده از بحران پناهجویان. امیدوارم که اروپا به کشوری که فکر می کنه با جعل فرهنگ و تاریخ، با دروغ پردازی و مصادره مشاهیر، و سایر موارد مشابه که حوصله ذکر ندارم ، باج دهی نکند. واقعا از این کشور هییییچ خوشم نمیاد.
  14
  93
  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  بردیا ارانی - کلن، آلمان

  من میگم محلش نزارین ببینید چه غلتی میکنه !!!
  13
  85
  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  kasra persia - لندن، انگلستان

  من که نمیتونم بفهمم که تو پشتت به چی گرمه ، ولی آنقدر به پر و پای اینها بپیچ تا اونها هم نسخه تو رو بپیچند و بشی مثل قزاقی ، صدام ، شاه ایران ، .....و کشورت رو هم ببرند به عصر حجر
  12
  80
  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Omide por jalal - لس‌انجلس، ایالات متحده امریکا

  من به اتحادیه پیشنهاد می‌کنم برایِ تو دهنی زدن به آاردک خان اولا اعلام کند که اروپا جایِ عثمان‌هایِ وحشی نیست و دوم نسل کسی‌ِ ارامنه را جمیعاً شناسایی کرده ، ترکیه را مجبور به پرداختِ غرامت کند .
  9
  60
  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  kshamillan - مونترال ، کانادا

  این چه پرو هست به خدا اعتماد به نفس بالا داره تو کشورت این همه کثافت کاری میکنی بدتر از کشور ما نه ازادی بیانه نه هیچی کلی ادم تحصیل کرده را گرفتی انداختی تو زندان زیر میزی با داعش در ارتباطی کوردهای بدبخت را که می کشی میخوای وارد اروپا هم بشی واقعا که رو که رو نیست سنگ پا قزوینه
  8
  50
  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  منوچهری - کرمان، ایران
  من تو دهن این اروپا میزنم! من اروپا تعیین میکنم!!
  7
  23
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۴:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  جوابگو - مالمو، سوئد
  عردوغان هم راه آخوندارو داره دنبال می‌کنه،چنتا سگ‌های دوره برشو سیر کرده احساسه قدرتی‌ می‌کنه که در مقابله دنیا قرار گرفته دیگه نمیدونه اینها آخوند هستند حاضرن همه چزشو نو پشت پرده،بدن و در ظاهر بجنگن،و باج بدن به پوتین تا قدرتشونو نگهدارند،از خانم گرفته تا دلار،تا زمین و دریا و آدم از اقتدار بزنند،برای بیسوادان و کورها.
  10
  19
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  احتراز - دورف، آلمان

  کافی‌ توریستها اروپا دیگر نروند ترکیه، مردمش از گرسنگی میریزند تو خیابون. اون موقع دخلش امدس.
  8
  29
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  باز عر عر کرد این قاطر !!!!
  11
  28
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  باباجان - لندن، انگلستان
  اردوغان به فکر مردم کشور خودش هست و به میل آنها عمل می کند، نه به میل اروپا یا چند کشور عقب مانده تر مانده جهان سوم و لجوج های انتی ترکا !
  17
  7
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  استالین - ولادی وستوک، روسیه
  کار اردوغان درسته، اینها سالهاست ترکها را به مسخره گرفته اند. اتحادیه اروپا هم آن چیزی نیست که قبلا بود. تبدیل شده به دیکتاتوری بروکسل. اگر رفراندوم برگزار شود اکثریت اروپاییان به خصوص جرمن ها و فرانسوی‌ها و دیگر کشورهای ثروتمند به این اتحادیه رای منفی خواهند داد. چون مردم خسته شده اند از اینکه کشورهای فقیر اتحادیه را به دوش بکشند.
  13
  10
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  kabootar e sefid - لاهور، پاکستان
  میخای اوپا رو هم به گند بکشی؟.
  6
  13
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  مرغ آمین - تهران، ایران
  غیر ممکن است ترکیه به اتحادیه اروپا راه داده شود ! یک ترکیه هم مرز با کشورهای سوریه ، عراق و ایران است . و اروپا هرگز نمی خواهد هم مرز با این کشورها باشد ! این را چندین بار مسئولین کشورهای اروپایی مانند سارکوزی فرانسه بدون رو در واسی بیان کرده اند . دو ترکیه درگیر جنک با بیش از نیمی از مردم خود علوی ، کرد ، یونانی و ارمنی است . و مناطق جنوب شرقی ترکیه مانند عراق و سوریه است . اروپا نمی خواهد در گیر جنگ قومی دیگری بشود . مخصوصا که فاشیست های رأست گرا های اروپا دوباره متولد شده اند . انها هر گز اجازه ورود کله سرخ های عثمانی به اروپا را نمی دهند . مطمئنا مردم خاورمیانه فارغ از ترک ، فارس ، کرد ، عرب و . همه باید به کشورهای مادر خود برگردند .
  9
  14
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - بابل، ایران
  ترکیه باید یه رفراندم بذارن ببینن اصلا مردم راضی میشن اسم این کشور اینی باشه که هست؟اصلا راضی میشن که کردها زیر دستها حکومت پان ترک باشن؟رجب اردوغان هم داره دور بر میداره چون حس کرده روسیه و آمریکا ضعیف شدن و داره به کشور بی دفاع سوریه حمله میکنه و البته فضولی تو عراق بی عرضه!! اما تجربه نشون داده این جماعت زورگوی نمک به حرام(ترکان عثمانی)بدجوری توپوزی میخورن از روزگار!اینبارم میخورن مگر اینکه مردم ترکیه از تاریخ درس بگیرن و جابن انصاف رو داشته باشن وگرنه ایندفعه جز تقسیم ترکیه راهی برا نشوندن این غمپزدرکنا نیس!!!
  7
  12
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  باباجان - لندن، انگلستان
  [::rahjoo - بابل، ایران::]. شما فقط بلغور کن ، خود نویس و خود خوان ای رفیق نادان! سیاست به دنبال منفعت هست نه نفرت که تو داری! درضمن واقعا تو دلت برای حقوق کرد در ترکیه می سوزد؟ چرا از حقوق کرد در ایران دفاع نمی کنی ؟ نظر شغال در مورد گرگها مردود هست !
  5
  4
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  باباجان - لندن، انگلستان
  [::rahjoo - بابل، ایران::]. اگر جرات دارید در کشور خود رفراندوم بگذارید تا در کویر تنها بمانید .
  5
  5
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ukguy4u - لندن، انگلستان
  [::باباجان - لندن، انگلستان::]. اگر تاریخ خونده بودی اینقدر سنگ کشورک جعلی ترکیه رو به سینه نمیزدی. کشوری که روی خون میلیونها کرد، ارمنی، آذری و یونانی ساخته شده! در ضمن ایرانی بودن یک افتخاره قرار هم نیست ایران تجزیه بشه چون ایران هزاران سال همین بوده که هست و چز عده ای مزدور بقیه به ایرانی بودنشون افتخار میکنن. شما هم بهتره تحت هر شرایطی و فارغ از ظلم حکومتی فقط به وطنت فکر کنی البته اگر در ایران متولد شدی!
  1
  5
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  مرغ آمین - تهران، ایران
  اخه پان مغول بی سواد تو انقدر اطلاعاتت پایین است درباره ایران که نمی دانی که بابل شهری که رهجو در ان زندگی می کند در استان مازندران است و استان مازندران از شمال با دریاچه کاسپین و از جنوب با رشته کوه های البرز هم مرز است و دارای جنگل های هیکرانی است که قدمت میلیون ساله دارد . ان وقت شمال ایران را که به پارادایس در میان ایرانیان معروف است کویر می دانی ؟! ببینم با این اطلاعات اندکت فهمیدی که ایران ٧٠ درصد غیر فارس است ! 😂 البته کسی که فقط فارس اریایی می داند و اریایی بودن کرد ، لر و . را زیر سوال می برد بیش از این نیست . [::باباجان - لندن، انگلستان::].
  1
  5
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۳:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.