ترامپ: برای ریاست‌جمهوری حاضرم یک دلار در سال حقوق بگیرم.

+70
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  آزاد اندیش۳۳۲۲ - دورام، انگلستان

  حقوق ریاست جمهوری براش مثل پول تو جیبی هم نیست. بعید نیست راست گفته باشه.
  4
  51
  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  باباجان - لندن، انگلستان

  کاپشن محمود ما را هم بپوش تا با حرفهایت جور در بیاد!
  42
  13
  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  آزاد اندیش۳۳۲۲ - دورام، انگلستان

  مقایسه احمدی نژاد با ترامپ و اینکه بگیم این احمدی نژاد آمریکاست یک اشکال خیلی بزرگ داره؛ ترامپ نیاز به پول و دزدی نداره و ثروتش نه تنها خیلی زیاد بلکه افسانه ای هستش در صورتیکه احمدی نژاد یک آدم نوکیسه، گدا صفت، دزد و تشنه پول بود. این تفاوت خیلی بزرگی هست.
  4
  47
  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  Sepas - تهران، ایران
  دمت گرم شما که احتیاج نداری، اون ۱ دلار را هم بنداز صندوق صدقات.
  4
  23
  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  بابا این بیچاره که مموتی خودمونه! :o
  34
  14
  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  خیلی زرنگی عمو. واقعا مردم آمریکا احمق هستند. آخه طرف میخواد سالی 25 درصد از مالیات خودش و هم قطاراش کم کنه این مبلغ واسه کسی که 19 میلیارد دلار ملک و خانه و آپارتمان داره به تنهایی چندین میلیارد دلار میشه اصلا نیاز به گرفتن حقوق نداره . اصلا این یارو فقط به خاطر همین مالیات دادن که زورش می آمد آمد وسط با دسیسه اف بی آی و لابی سلاح شد رئیس.
  31
  8
  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Cocoo - تورنتو، کانادا
  [::paksan - ایران، ایران::]. اون سالی‌ ۲۵ درصد از مالیات رو که می‌خواد کم کنه واسه اینکه خودش سودشو ببره نیست اتفاقا تصمیم خیلی‌ خوبیه واسه اقتصاد آمریکا. الان تو کانادا همه روزنامه‌ها نوشتن که اینکه مالیات سرمایه دارن تو آمریکا کم می‌شه نتیجه‌اش واسه کانادا اینه که همه سرمایه گذرانی که برای ندادن مالیات زیاد به کانادا ا مده بودن الان سرمایه‌ها شون را برمیگردونن به آمریکا این تقریبا ۲۰۰ بیلیون دلار سرمایه فقط از کانادا برمیگرده به آمریکا
  2
  13
  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Botol - مونیخ، آلمان
  پول ,مقام و شهرت را از قبل داشت و نیازی به آنها ندارد.تنها هدفش جنگ و خونریزی و نابودی بشریت است. هیتلر دوم ولی با قدرت خیلی بیشتر
  21
  6
  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا
  [::paksan - ایران، ایران::]. شما که احمق نیستی بفرمایید مبلغ ۱۹ میلیارد ثروت ترمپ رو از کجا در آوردی؟ کل ثروت ترامپ ۴.۵ میلیارد دلار تخمین زده شده که در مقایسه با ثروت افرادی مثل بیل گیتس یا زاکربرگ موسس فیس بوک و حتی ۲۰ نفر اول جهان پشیزی هم نیست. دوما اف بی آی یا هیچ کارخانه سلاحی پشت ترمپ نبود.اینها حرفهای منسخوخ و کهنه و دایی جان ناپلونی هست که هرجا کم میارند میزنند. انتخاب اون با اکثریت قاطع آرا مردم بود.من طرفدار ترامپ نیستم اما شما هم از وضع جامعه آمریکا از بیکاری و فشار اقتصادی که در دهه گذشته تو این کشور بوده کاملا بیخبرید. مردم به ترامپ بعنوان شخصی که رک و صادق بوده و به اصطلاح حرف دل اونها رو بدون ملاحظات زده نگاه کردند و البته به اینکه شخصی بوده که با زحمت خودش تونسته خودش رو میلیاردر کنه و اینکه توانایی شکوفا کردن اقتصاد آمریکا رو هم داره. برای همین موارد اخلاقی منفی اون یا برخی مسایل دیگش رو نادیده گرفتن. آمریکا فقط نیویورک و کالیفرنیا نیست. قضیه ترامپ اینه که شخصی اقتصاد گرا هست.تمام حرفهاش حول محور اقتصادی هست.نه مثل بوش جنگ طلب و افراطی.
  6
  16
  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  برای کسانی که نمیدونن این چه معنی داره عرض کنم این مسئله توی امریکا یک اقدام نمادین هست،به این معنی که من موفقیتم و موفقیت شرکت (یا در این مورد کشور) رو در گرو حقوق نمیگذارم و به هدف های بزرگتر نگاه میکنم. بعنوان مثال حقوق استیو جابز و جان چمبر (مدیر Cisco) هم سالی یک دلار بود، ولی مثلا استیو جابز قول رشد سهام اپل رو داده بود، که با رشد اون سهام ثروتش ده میلیارد دلار شد. دوما این نماد اطمینان از موفقیت در میان مدت و بلند مدت است. منظور و مفهوم این است که اینقدر به استراتژی خودم اطمینان دارم برای موفقیت که حاضرم ریسک نگرفتن حقوق رو بپذیرم. سوم اینکه در امریکا نگرفتن حقوق و کار کردن برای شرکت یا یک منسب غیر قانونی است. برای همین حقوق رو یک دلار در نظر میگیرن که این قانون نقض نشه.
  1
  15
  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا
  [::Botol - مونیخ، آلمان::]. عزیز آخه چرا رو هوا حرف یا مفت میزنید شما؟. شما به من فقط دو تا سخنرانی ترامپ رو نشون بده که توش حرفی از جنگ یا علاقه به جنگ زده باشه؟. جز اینکه گفت هدف من از بین بردن داعش هست کی رو تهدید کرد که شما اینجور جفنگ میپرونی؟. جز این بود که گفت حتی از پیمان ناتو شاید آمریکا خارج بشه؟ یا اینکه گفت علاقه ای نداره آمریکا محافظ و مدافع نظامی از کره جنوبی و ژاپن باشه؟. یا مگه تمایل به دوستی با روسیه رو مطرح نکرد؟. متاسفانه برخی هموطنها اطلاعات عمومی بسیار ضعیفی دارن و مشخصه نه درست زبان انگلیسی رو متوجه میشن و نه اصلا میدونن ترامپ قبل از این رقابت ریاست جمهوری چقدر معروف بود و حتی کتابهاش توی ایران چاپ شده بعنوان یه بازرگان و تاجر.
  3
  13
  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  aashena - اتاوا، کانادا
  [::Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا::]. ترامپ ۴/۵بیلیون دلار ثروت دارد نه ۴/۵ملیون. واقعا برای آنهایی که کسی مثل ترامپ را با احمقی مثل احمدی نژاد که یک مفتخور و دزد و قاتل هست مقایسه میکنند متاسفم چون احمدی نژاد بدون دزدی و غارت و پشتیبانی خامنه ای حتی در حد یک مرده شور هم نیست
  1
  6
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۴:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا
  [::aashena - اتاوا، کانادا::]. من هم گفتم ۴.۵ میلیارد نه میلیون.میلیارد همان بیلیون است.
  0
  2
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.