پرستو صالحی از روش عجیب درآمدش میگوید و " از گفتنش ابایی ندارد"

+91
رأی دهید
-30

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  خدا پدرتون رو بیامرزه، مردم نون شب ندارن، بیان و نگران دعوت به بازیگرى شما بشن. اونوقت که معروف هستید و اسمتون سر زبون هاست، یه تلنگرى به این مردم بزنید که بیدار شن، نه اینکه تشویقشون کنید که به ساز آخوند برقصن و مثل شما گربه برقصونن. باید مادر بیمارتون بهتون یاد میداد که چطور یک شهروند هنرمند مسئولیت به دوش داره، تا اینکه امروز محتاج به روى تخت بیمارى نیفته. از ما گفتن، ببینیم باقى هنرمند ها قبل از روز احتیاج به فکر میفتن یا نه.
  15
  46
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران

  سیستم فرهنگ مردم ایران چنین است.مردم ایران از کدامین مشاهیر و بزرگان ایران یاد میکنند؟در منزل چند ایرانی تابلوئی از امیرکبیر وجود دارد؟چند نفر از رشادتها و خدمات نادرشاه با اطلاع هست؟چندنفر بطور دقیق کریمخان زند و لطفعلی خان زند را میشناسد؟عاقبت ملتی که از خدمات بزرگان خود بیخبر باشد,بهتراز این نخواهد بود,حال شمای بازیگر چه توقعهائی دارید.
  4
  29
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  eydad - مونترال، کانادا
  [::senator x - تهران، ایران::]. آقا جان همه‌‌جا همینه، فک می‌کنید مثلا تو هالیوود چجوره؟ خانم کیم‌ کارداشیان بی‌ هنر یه نمونش. هم چ این میگی‌ ایران اینجوریه این گار که مثلا تو آمریکا ملت تصویر انیشتین و ابرهام لینکن تو خونشونه
  1
  3
  ‌پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.