نخستین اظهارنظر رسمی پلیس درباره پرونده مرگ خانواده پزشک معروف تبریزی

رئیس پلیس آگاهی ناجا با اشاره به ابعاد مختلف پرونده قتل همسر و مادر همسر پزشک معروف تبریزی آخرین جزئیات این پرونده را تشریح کرد.
 
سردار محمدرضا مقیمی در حاشیه بازدید از بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با تشریح آخرین وضعیت پرونده قتل همسر و مادر همسر پزشک تبریزی که در هفته‌های اخیر جنجال‌های بسیاری را به دنبال داشته است، اظهار داشت: بر اساس پیگیری‌های انجام شده و با توجه به نوع وقوع قتل و تناقضات موجود در اظهارات پزشک تبریزی، این فرد در حال حاضر اصلی‌ترین مظنون است.
 
وی با بیان اینکه پلیس تمام جوانب وقوع این قتل‌ها را بررسی می‌کند، گفت: گرچه پزشک تبریزی تا این لحظه به قتل اعتراف نکرده ولی با توجه به شواهد و قرائن موجود در پرونده هیچ مظنون دیگری وجود ندارد.
 
رئیس پلیس آگاهی ناجا اضافه کرد: در تحقیقات انجام شده متوجه شدیم که این پزشک تبریزی علاقه شدید و غیر معمولی به شهرت داشته و برخی از اقدامات قبلی وی نیز با انگیزه شهرت انجام شده است.
 
به گفته محمدرضا مقیمی پلیس کماکان به دنبال مشخص کردن تمام ابعاد این پرونده بوده و گرچه به اطلاعات خوبی در خصوص انگیزه وقوع این قتل به دست آمده است ولی توضیحات تکمیلی تا روشن شدن تمام موضوع ادامه دارد.
 
رئیس پلیس آگاهی ناجا در پایان خاطرنشان کرد: تا زمانی که این پزشک تبریزی به قتل اعتراف نکرده باشد نمی‌توان تحقیقات پلیسی در حاشیه این پرونده را منتفی دانست.
+30
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  یعنی پروژه اعتراف گیری در جریان هستش . آخه یکنفر زنش رو مشکل داره نه برادر و مادر خودش رو . مشخصه براش پاپوش درآوردن و این پرونده باید بیاد تهران و به نظر من د رتبریز مشکل پان عثمانی ها هستش که با شانتاژ سعی میکنند موضوعات ساختگی اضافه کن به پرونده این پزشک و هدف و کینه اینا به همون نسخه ای هستش که ایشون نوشته بود . وگرنه با کدوم مدرک شماها یک نفر رو نگه میدارید تا اعتراف کنه و اگر نکنه بیخودی نگه اش میدارید که چی؟
  11
  107
  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۶:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  zaferanlou - سیدنی، استرالیا

  لاها از دست این دکتر انسان دوست خیلی عصبانی بودند۰ تو رژیم آخوندی ودکتر انسان نه رژیم این را نمی پذیرد۰ آمدند نامزد ایشان و مادر زنش را کشتند و دکتر را قاتل اعلام کردند ولی از آنجا که حق پیروز است نمی تونند این قسمت قصه را که مادر و پدرش را چرا مسموم کرده ۰دوماً ایشان را بیاورید علنی محاکمه کنید یک طرفه می برید و می دوزید۰ رژیم وقتی فرخزاد و غیره ها را در خارج بر نمی تابد و یا پسر دست راست خامنه ای پاسدار محمد حسین تاجیک را ۱۵ تیر ۹۵ بدست پدرش و یک اطلاعاتی کشتند۰چگونه می تواند این انسان را نابود نکند٬ اطلاعات حنات رنگی ندارد آخر خط دورانتان هست واین ترس شما را ثابت می کند۰
  6
  75
  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  عجب نوع اتهامی برای این پزشک درست کردن ! مگر این دکتر خیلی دیوانه بوده باشد که بخاطر شهرت و معروف شدن خانواده اش را به قتل رسانده باشد ! دوباره تحقیقات پلیس را بخوانید . رئیس پلیس آگاهی ناجا اضافه کرد: در تحقیقات انجام شده متوجه شدیم که این پزشک تبریزی علاقه شدید و غیر معمولی به شهرت داشته و برخی از اقدامات قبلی وی نیز با انگیزه شهرت انجام شده است.
  2
  31
  دوشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  sahandd11 - کلن، آلمان
  کار نظام با همدستی پان فارس ها بود
  1
  7
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.