میشل اوباما بانوی اول آمریکا در مجله مشهور ووگ

تصویر میشل اوباما در مجله ووگ - عکس از انی لبوویتز  در آمریکا، بانوی اول بر اساس باورهای خود تصمیم می گیرد چه نقشی را در دورانی که در کاخ سفید اقامت دارد بر عهده بگیرد.
 
میشل اوباما، سلامت کودکان، آموزش و پرورش و تأمین نیازهای خانواده های سربازان آمریکایی را اولویت قرار داد.
 
او که در آغاز چهره ای ناشناخته برای مردم آمریکا بود و ظاهرش همواره زیر تیغ انتقاد مخالفان بود، امروز که روزهای آخر اقامت در کاخ سفید را میگذراند یکی از محبوب ترین بانوان اول آمریکا به شمار می آید.
 
خانم اوباما در ماه های باقیمانده به انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶، تمام توانش را برای تشویق مردم برای رأی به هیلاری کلینتون به کار گرفت و بسیاری، به ویژه زنان، می گویند به خاطر سخنان بانوی اول آمریکا به کلینتون رأی دادند.
 
پس از پیروی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و آغاز موجی از اعتراضات به انتخاب او، برخی نگاه خود را به انتخابات سال ۲۰۲۰ دوختند و پیشنهاد دادند میشل اوباما برای ریاست جمهوری نامزد شود.
 
البته میشل اوباما بارها گفته که قصد ندارد فعالیت سیاسی داشته باشد.
 
مجله مشهور مد، ووگ، در روز دیدار میشل اوباما با ملانیا ترامپ، بانوی اول آینده آمریکا در کاخ سفید، با انتشار مقاله ای از بانوی اول آمریکا خداحافظی کرد.
 ​این، سومین باری است که تصویر میشل اوباما روی جلد مجله ووگ قرار می گیرد.
 
او در پیراهن سفید مارک «کارولینا هررا» ساده تر و شیک تر از هر زمان دیگری به چشم می آید.
 
ووگ در توصیف خانم اوباما نوشته «بانوی اولی که دنیا عاشقش شد.»
 
داخل مجله، عکس‌های بیشتری از خانم اوباما چاپ شده که پیراهن سیاه مارک ورساچی به تن دارد؛ همینطور عکس‌هایی که انی لبوویتز، عکاس مشهور آمریکایی از او گرفته است.
 
مقاله ووگ که پیش از اعلام نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تنظیم شده است، امروز که نتیجه مشخص شده، برای مردم حسی نوستالژیک دارد.
 بانوی اول آمریکا در بخشی از صحبتهایش با ووگ گفته «من می توانستم در این هشت سال، به هر کاری مشغول باشم. می‌توانستم روی گل آرایی و دکور تمرکز کنم و یا سرگرمی. به خاطر اینکه بانوی اول، از آنجایی که انتخاب نشده است، حق این را دارد که نقشش را خودش تعیین کند. این آزادی، هدیه ارزشمندی است.»
 
میشل اوباما در مورد خداحافظی با کاخ سفید به ووگ گفته که دلش برای لحظاتی تنگ می شود؛ لحظاتی مانند نگاه کردن به بنای یادبود واشنگتن و دیدن چمن های خیس و سبز و براق محوطه کاخ سفید که هر روز صبح می توانست آن را ببینند و حس کند.
 
هنوز کسی نمی‌داند ملانیا ترامپ، در مدت زمانی که بانوی اول آمریکا خواهد بود چه اهدافی را دنبال خواهد کرد اما برخی فکر می کنند که خانم ترامپ همانطور که خودش گفته، زندگی خصوصی و تربیت فرزندش را اولویت قرار دهد و کمتر در انظار عمومی دیده شود.
+69
رأی دهید
-20

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان
  تو را خدا دنیا را ببین،ملت وقتی داروین فرضیش را گفت بهش خندیدند،در قرن ۲۰ ملت نه تنها فرضیش را قبول دارن بلکه حتی به عنوان ریسس جمهور اینده نگاهش میکنند!...خلاصه میگن سیاه چون سری بپوشد خر بخندد!.....
  2
  2
  ‌سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.