احتمال انتقال سردار آزمون به لیورپول قوت گرفت

درحالی که این روزها خبر انتقال سردار آزمون، ستاره ایرانی روستوف به تیم لیورپول انگلیس در رسانه‌های مختلف جهان مطرح شده است، این مهاجم ملی‌پوش کشورمان در تیرراس رسانه‌ها قرار گرفته است.
 
شبکه ESPN آمریکا امروز در گزارشی درباره نقل و انتقالات زمستانی ۵ بازیکنی که نام آنها در بازار نقل و انتقالات داغ است و احتمال انتقالشان زیاد است را بیان کرده است.
 
این رسانه مشهور آمریکایی برای هر کدام از این بازیکنان امتیازی داده است. عدد صفر تا ۵ امتیازدهی این شبکه است. هر چقدر امتیاز بازیکن به عدد ۵ نزدیک باشد احتمال انتقالش به تیم جدید و جدایی از تیم سابقش زیاد است و بالعکس هر چقدر امتیازش از عدد ۵ کمتر باشد احتمال جدایی‌اش از تیم سابقش کم است.
 
این شبکه نام ۵ بازیکن که احتمال انتقال‌شان در زمستان به تیم جدید زیاد است را ذکر کرده است که یکی از این بازیکنان سردار آزمون، ستاره ایرانی روستوف است. شبکه ESPN امتیاز ۳٫۸ را به آزمون داده است که در زمستان به لیورپول منتقل خواهد شد.
 
این شبکه آمریکایی درباره سردار آزمون نوشت: یورگن کلوپ نیاز خود را به یک مهاجم خوب در پنجره نقل و انتقالات زمستانی اعلام کرده است. رسانه‌ها متوجه شدند که باشگاه لیورپول بازی‌های سردار آزمون، مهاجم ۲۱ ساله ایرانی روستوف را زیرنظر دارد. این مهاجم ایرانی که مشهور به مسی ایران است با بازی‌های درخشانی که در سطح بین المللی انجام داده است، توجه بسیاری از باشگاه‌ها را به خود جلب کرده است.
 
گزینه‌ها دیگر این شبکه احتمال انتقال استیون نزونزی از سویا به بارسلونا امتیاز ۳٫۹ گرفته است. جفری کوندوگبیا از اینتر به لیورپول امتیاز ۳٫۹ را از آن خود کرده است. میشل کانه از برنلی به منچستر یونایتد امتیاز ۳٫۹ را گرفته است و بونچی از یووه به چلسی امتیاز ۳٫۷ را گرفته است.
+20
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  afshin.briji - اهواز، ایران
  سردار ازمون تا حالا به عنوان بچه با مزه و دوست داشتنى دیده میشه و حداقل اجازه نداده شخصیتى مغرور از دید مردم باشه ، به هر حال دمش گرم اگر با همین شخصیت بماند و رشد کنه از لحاظ حرفه اى یکى از افتخارات ایران در اینده خواهد بود .
  0
  19
  یکشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.