ترامپ، مایک پنس و سه فرزندش را به عضویت تیم انتقال قدرت منصوب کرد

گزارش ها حاکی است که دونالد ترامپ، رئیس جمهور منتخب آمریکا روز جمعه یازدهم نوامبر، مایک پنس معاون اول خود را به عنوان مسئول ریاست تیم انتقال قدرت در کاخ سفید منصوب کرد. وی همچنین سه فرزند خود را به عضویت این تیم منصوب کرده است.
 
به گزارش رویترز،ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ اعلام کرده است:کریس کریستی، فرماندار ایالت نیوجرسی به عنوان معاون گروه انتقال قدرت ترامپ در کاخ سفیدفعالیت خواهد کرد.
 
پیش از این کریستی عهده مسئولیت کمیته انتقالی را برعهده داشت.
 
به گزارش ان پی ار، نیوت گینکریچ، ژنرال مایکل فلیین، بن کارسن، روودی جولیانی و سناتور جف سیسشن عضویت این کمیته منصوب شده اند.
 
طبق این گزارش دستیاران ترامپ هم اکنون کار رایزنی برای جابه جایی و تعیین افراد برای بیش از چهار هزار سمت را آغاز کرده اند. زمانی که دونالد ترامپ در بیستم ژانویه ۲۰۱۷ به طور رسمی کار خود را شروع کند، این افراد سمت‌های مورد نظر را در دست خواهند گرفت.
 
به گزارش رویترز، آقای ترامپ در جریان مبارزات انتخاباتی به گروهی محدودی ازنزدیکان و طرفداران خود اتکا کرده بود . وی در این مدت حتی به شماری از شخصیت‌ها و افراد اصلی حزب جمهوریخواه حمله می کرد. اما اکنون همین گروه نزدیکان و یاران دونالد ترامپ نقش تعیین کننده‌ای در جریان انتقال قدرت در کاخ سفید بازی می کنند.
 
رییس جمهوری منتخب آمریکا همچنین دخترش ایوانکا و دو پسر خود یعنی اریک و دونالد جونیور به همراه دامادش جرد کوشنر را به عضویت کمیته انتقال قدرت منصوب کرده است.
 
رویترز می گوید، در حالی آقای ترامپ فرزندانش را به عضویت تیم انتقال قدرت منصوب کرده است که آنها هم اکنون مسئولیت اداره دارایی‌ها و شرکت های وی را برعهده دارند.
 
این گزارش می افزاید این تغییرات باعث شده تا کریس کریستی که جزو اولین کسانی بود که از دونالد ترامپ حمایت کرد، بیش از هرکسی دیگری نا امید شود.
 
از آقای کریستی پیشتر به عنوان دادستان کل جدید آمریکا یاد شده بود ولی دو منبع مطلع نزدیک به دنالد ترامپ به رویترز گفته اند احتمالا رودی جولیانی، شهردار اسبق نیویورک به این سمت منصوب خواهد شد.
 
در همین زمینه، رودی جولیانی روز جمعه به خبرنگاران گفته است، خوشحال است که به عنوان مشاور آقای ترامپ فعالیت می کند. اما وی حاضر نشد توضیح دهد که آیا در کابینه آینده حضور خواهد داشت یا نه.
 
از بامداد روز چهارشنبه که پیروز دونالد ترامپ به عنوان رییس جمهوری منتخب آمریکا قطعی شد تا کنون گمانه زنی‌های مختلفی در خصوص کابینه اینده وی منتشر شده است.
+17
رأی دهید
-33

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  harrp - وین، اتریش
  ۸ سال منتظر همچین روزی بودم که بمب اتم رو نزدیک تر به جمجمه پوسیده آخوند ببینم، تنها اشکالِ کوچیک در کل دولت جدید این مارک پنس هست که ۱ مقدار خر مذهبی‌ِ --
  31
  18
  شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.