نجات به موقع دختر جوان از سیلاب

روز دوشنبه (۱۷ آبان-۷ نوامبر)، جاری شدن سیل در شهر خرم‌آباد باعث سقوط دست‌کم ۴ دانشجو در کانال آب شد که یکی از این ۴ نفر غرق شد و جان خود را از دست داد و دانشجوی دیگری نیز اگرچه از مرگ نجات پیدا کرد اما به دلیل شدت جراحات هم‌چنان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانی در این شهر بستری است.
 
در این میان، انتشار ویدئویی از لحظه‌ی سقوط دانشجوی دوم در کانال آب، واکنش‌های گسترده‌ای را در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی برانگیخت. این کاربران، افراد حاضر در صحنه و به ویژه فرد ثبت‌کننده‌ی ویدئو را به خاطر کمک نکردن به دختر دانشجو مورد انتقاد قرار داده‌اند.
 
حال اما، ویدئوی کوتاه دیگری منتشر شده که در آن، مردی با از خودگذشتگی زن جوانی را که اسیر جریان سیل شده نجات می‌دهد.
 
این ویدئو توسط دوربین مداربسته یک فروشگاه در خیابان مطهری خرم‌آباد ثبت شده است.
 
+142
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  باباجان - لندن، انگلستان

  پسر جوان بی باک حواس ش هم جمع بود بموقع به داخل آن دختر رسید ، ولی وقتی خودش سخت تلاش می کرد خودش و دختر را با تکیه به ستون در نگه دارد ، چند نفر هم تماشا می کردند که آن مرد کچل خرفت بی خیالی دست به جیب رفت جلو انگار دوتا بچه در کنار پارک دعوا می کنند واین هم دست به جیب در پارک قدم می زند و نزدیک آنها می شود تا جدا کند !
  6
  37
  ‌چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  [::باباجان - لندن، انگلستان::]. دوست محترم اون کچله مواظب بود که پسره زیاد به دختره نچسبه جانم بیشتر ایشان مواظب شیونات شرعی قضیه بود تا نجات جان اون دختر خانم
  2
  13
  ‌پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.