پیامدهای تلخ انتخاب ترامپ برای ایران و برای زنان.

+33
رأی دهید
-36

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  *پسر شجاع* - تهران، ایران

  اتفاقا آینده نشان خواهد داد که آرام و برای ایران بسیار بهتر از اوباما و دموکراتها خواهد بود بود دموکراسی تو سرشون بخوره ما انتظار نداریم که کشورهای غربی و آمریکا برای ما بیارن نتیجه آوردن دموکراسی در عراق و افغانستان و لیبی و سوریه رو دیدیموخودمون بلاخره دموکراسی رو بدست میآریم یا رابطه آنها با کشورهایی که کمترین نشانی از دموکراسی و حقوق بشر در اونها دیده نمیشه مثل عربستان و کشورهای عربی ..تنها چیزی که ما انتظار داریم رفتار منصفانه و بدون استانداردهای چند گانه هست که ترامپ در اولین صحبت بعد پیروزی قول داد که با هیچ کشوری مناقشه نداره و با اونها منصفانه رفتار خواهد کرد و من فکر میکنم بخاطر روحیه تاجرانه ای که داره بهش عمل خواهد کرد
  12
  53
  ‌چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Cocoo - تورنتو، کانادا

  مهدی عربشاهی و محبوبه عباسقلی‌زاده چه اشخاصِ مهمی‌. مردم آمریکا خودشون رای دادن برای سرنوشت کشورشون رفرندمشون مثل مال ایران تشکیلاتی و تقلبی نبوده خانوم محبوبه عباسقلی‌زاده آینده زنان آمریکائی به شما چه مربوطه؟ شما اگه خیلی‌ از سیاست سر رشته داری واسه کشور خودت نسخه بپیچ و فکری به حال زنان و دختران کشور خودت بکن که وقتی‌ چهار تو دونه موی سرشون از زیر روسری بیرونه شلاق میخورن و کنار قاتلا و دزدا تو زندون آب خنک میخورند.
  11
  68
  ‌چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  smart292 - ونکوور، کانادا
  تبریک به ایرانیان ،یعنی‌ رژیم استبداد اسلامی رفتنی است،و تا این رژیم عوض نشود صلح به به دنیا بر نمیگردد،حتی پول‌های فروش نفت یا هواپیماهای خرید شده را هم به ایران تحویل نخواهند داد تا اینکه رژیم عوض شود ،درست داستان صدام حسین بر سر حکومت ایران خواهد آمد.
  39
  47
  ‌چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Unkn0wn - اصفهان، ایران
  این برجام لغو میشه .ایران دوباره شروع به تهدید هسته ای میکنه . امریکا و روسیه با هم روابطشون خوب میشه . در نتیجه روسیه به ایران پشت میکنه.اون موقع هست که امریکا - اسرائیل - عربستان - امارات و . جمهوری ...اسلامی رو از بین میبرن. درست گفتم؟
  23
  11
  ‌پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۰۵:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران
  اطرافیان ترامپ کار سختی در پیش دارندباید چهار چشمی مواظب او باشند تا در ملاعام دست توی خشتک زنها نکند.
  4
  12
  ‌پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان
  آمریکا اونهم این آمریکای درگیر امور داخلی و تضاد سیاه و سفید و زن و مرد ،لشکر شکست خورده خاور میانه ،شیر کرک و پشم ریخته با این رئیس جمهور دلقک منتخب سیمپسون واردکها و کودن های امریکائی هیچ غلطی نمی تونه بکنه.اوباما فقط چند سال ورشکستگی اقتصادی وسیاسی نظامی امریکا رو عقب انداخت وگرنه امریکا خیلی وقته لیمان برادرز بانکه.
  8
  5
  ‌پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان
  [::Cocoo - تورنتو، کانادا::]. رفراندوم تقلبی و غیر تقلبی شناس .درسته به قول شما رفراندوم امریکا درست وصحیح بوده .این رو حتی سیمپسون هم 16 سال پیش می دونست. تو و امثال تو که معتقید غرب و همه چی غرب و انتخابات و رفروندام هاش همه درست و غیر جعلیه و مال ما برعکس ،پس انتخاب جورج دبلیو بوش که در واقع ال گور برنده شده بود چی بود?
  16
  1
  ‌پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.