آمادگی آلمان برای پذیرش شهروندان تحت تعقیب ترکیه.

+16
رأی دهید
-21

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  باباجان - لندن، انگلستان
  آلمانها تا همان پنجاه سال پیش یهودی های مظلوم بی دفاع را می سوزاندند و آنها به ترکیه و دیگر کشورها پناهنده می شدند و حالا هم به تروریست های انتحاری فراری از ترکیه را پناه می دهند !
  22
  11
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  bsman - بوردو، فرانسه
  [::باباجان - لندن، انگلستان::] یا همون [::uk.ali - لیورپول، انگلستان::] قدیم، چرت وپرتهای پانتورچ جلبک مغز مثل تو فقط بدرد خودتون میخوره. تورکها در طول تاریخ تروریست و راهزن بودن تا الان. حکومت تورچیه تروریسته نه کردها.
  7
  13
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  باباجان - لندن، انگلستان
  [::bsman - بوردو، فرانسه::]. اصلا شما می فهمی تاریخ چند تا نقطه دارد؟ شما تاریخ را با تحریف اشتباه گرفته آید و از طرز نوشتن املایی شما نهایت عقده ای بودن شما را نسبت به ملت ترک نشان می دهد و ما خوشحال هستیم که چند تا جاهل بی منطق و بی سواد با ما دشمنی می کند ، واقعیت را عاقلان دانند نه جاهلان، یک مثل ترکی هست می گویند ( با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمی شود ) حالا تو که خلق را با تروریست نمی توانی تشخیص بدهی چرا لج می کنی ؟ من منظورم خلق کرد نیست گروه تروریستی از کرد هست که در همان ایران کمش 40 هزار سرباز وطن کشته، بلی ایران وطن من ترک هم هست و برای همیشه خواهد بود چون ایران بدون ترک هرگز وجود نداشته و نخواهد داشت ، چه شما بخواهید یا نخواهید ! ایران را ما ساختیم و ما هم اداره خواهیم کرد و معنی پان هم نمی دانی آبروی ایرانی را نبر! پان ، قومی هست که زبان خود را تحصیل می کند و به دیگران تحمیل هم می کند نه قومی که در تلا ش برای رسیدن به حقوق ابتدایی هست .
  5
  9
  ‌چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  sikan - موناکو، فرانسه
  پناه دادن به تروریستها درروز روشن
  4
  8
  ‌چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.