قتل همسر پس از دیدن حکم جلب

«وقتی همسرم را با مأموران دیدم و فهمیدم که حکم جلبم را گرفته عصبانی شدم و او را به قتل رساندم.» این اظهارات مردی است که چندی قبل همسرش را جلوی مأموران پلیس با ضربات مرگبار چاقو از پا در‌آورد و مأموران را مجبور کرد تا دست به سلاح ببرند.
 
روز 16فروردین‌ماه امسال زن جوانی که حکم جلب شوهرش را در اختیار داشت نزد مأموران کلانتری 18بندرعباس رفت و از مأموران برای دستگیری او کمک خواست. او گفت به‌دلیل بدرفتاری‌های شوهرش از او خسته شده و قاضی حکم جلب وی را صادر کرده است. دقایقی بعد این زن همراه تعدادی از مأموران خود را به فلکه برق رساندند.
 
زن جوان شوهرش را به مأموران نشان داد تا او را دستگیر کنند اما ناگهان اتفاق هولناکی رخ داد. مرد جوان که همسرش را با مأموران دیده و متوجه موضوع شده بود ناگهان به سوی او خیز برداشت و گردن وی را گرفت. هیچ‌کس نمی‌دانست قرار است چه اتفاقی بیفتد و پیش از آنکه مأموران بتوانند عکس‌العملی از خود نشان دهند مرد جوان چاقویی از جیبش بیرون کشید و با آن چند ضربه به همسرش زد.
 
مأموران به او دستور دادند تا زن جوان را رها کند و چاقویش را زمین بیندازد اما او با بی‌اعتنایی به دستور مأموران باز هم به همسرش ضربه می‌زد. در این شرایط مأموران ناچار شدند دست به سلاح ببرند و به سوی وی شلیک کنند. با اینکه یکی از پاهای این مرد هدف گلوله قرار گرفته بود اما او باز هم همسرش را رها نمی‌کرد تا اینکه پای دیگرش نیز هدف قرار گرفت و روی زمین افتاد. در چنین شرایطی مأموران برای نجات این زن و شوهر از امدادگران اورژانس کمک خواستند و دقایقی بعد هر دومصدوم به بیمارستان منتقل شدند اما ساعتی بعد زن جوان به‌دلیل شدت جراحات وارده و خونریزی شدید روی تخت بیمارستان جانش را از دست داد.
جنایت از زبان متهم
دقایقی پس از این حادثه بود که ماجرا به محسن مینا، بازپرس جنایی بندرعباس گزارش شد و او دستور انجام تحقیقات در این‌باره را صادر کرد. بررسی‌های مقدماتی از اختلافات این زوج حکایت داشت و نشان می‌داد آنها مدت‌ها با یکدیگر اختلاف داشتند و چند‌بار کار به درگیری کشیده شده بود تا اینکه این حادثه اتفاق افتاد. جراحات پای متهم باعث شد که وی 17روز در بیمارستان بستری باشد اما بعد از ترخیص به دادسرا منتقل شد تا انگیزه‌اش را از این جنایت بازگو کند.
 
او در برابر بازپرس مینا به قتل همسرش اعتراف کرد و گفت: روز حادثه قرص دیازپام مصرف کرده بودم و حال خوشی نداشتم. همان موقع بود که همسرم با من در فلکه برق قرار ملاقات گذاشت تا یکدیگر را ببینیم. وقتی او جلو آمد چند مأمور پلیس را همراهش دیدم و با دیدن حکم جلب فهمیدم همسرم آنها را برای دستگیری من خبر کرده است. خیلی عصبانی شدم و با چاقویی که مخصوص پاک کردن ماهی بود چند ضربه به او زدم. آن موقع متوجه وضعیتی که داشتم نبودم و چند ضربه دیگر هم زدم تا اینکه مأموران به پاهایم شلیک کردند.
 
این مرد در ادامه صحنه جنایت را بازسازی و جزئیات دقیق تری از حادثه را بازگو کرد. به این ترتیب بازپرس پرونده بعد از تکمیل تحقیقات با صدور قرار جلب دادرسی و کیفرخواست پرونده را به دادگاه کیفری یک استان هرمزگان فرستاد و قرار است این مرد به‌زودی در برابر اتهام قتل همسرش از خود دفاع کند.
+17
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  oghab - هلسینکی، فنلاند
  این دولت هم ملیارد دزدی میکنه ..هم پول مفت مملکت را خرج یک مشت انگل میکنه ..پاها تیر خورده به درک بزاری بمیرم ...بالاخره که اعدام باید بشه ..پس چرا خرجش میکنید
  5
  19
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران
  نتیجه اخلاقی جریان فوق::درصورت جلب همسرتان بماموران رشوه بدهید تا همسرتان شما را نکشد!؟!؟ماموران جمهوری اسلامی در صورت بروز نزاعی پایشان را پس میکشند که مبادا تلنگری بانها بخورد.
  2
  15
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.