رشید پور هم چوب را خورد هم پیاز را!/ عباس جدیدی نیامد

‌عصر ایران- عباس جدیدی از حضور در برنامه تلویزیونی «حالا خورشید» خودداری کرد و به همین خاطر رضا رشید پور مجری و تهیه کننده برنامه او را روی آنتن زنده به باد انتقاد گرفت.
 
 عباس جدیدی عضو شورای شهر تهران و قهرمان پیشین کشتی است که به دلیل انتشار تصویری در کنار پیکر نیمه جان زنده یاد منصور پورحیدری در فضای مجازی آماج انتقاد و سوژه طنز قرار گرفته هر چند که انتشار عکس را به دیگران نسبت داده و در عین حال عذرخواهی کرده است.
 
 رشیدپور قصد داشت با دعوت از جدیدی هم تریبونی برای دفاع و توضیح به این عضو شورای شهر بدهد و هم یک برنامه جذاب و چالشی را سامان بخشد.
 
جدیدی به دلایل گفتار‌ها و رفتارهای گاه دور از شأن یک جایگاه اجتماعی و سیاسی خبرساز می‌شود و امتناع او از حضور در برنامه تلویزیونی که به رغم قول قبلی نیامد خشم یا دست کم اعتراض رشیدپور را برانگیخت. چون قصد داشت نصف برنامه دو ساعته را به عباس جدیدی اختصاص بدهد ولی عملا دست او در پوست گردو قرار گرفت.
 
  ناخرسندی مجری برنامه «حالا خورشید» به این خاطر بود که احساس می‌کرد «هم چوب را خورده و هم پیاز را» زیرا از یک طرف متهم شده بود رپرتاژ آگهی گرفته و می خواهد فضا را به سود عباس جدیدی تغییر دهد تا در انتخابات بعدی شوراها به کار او بیاید و از فشار شدید در فضای مجازی برهد و از سوی دیگر جدیدی نیامد و در پاسخ به تماس او گفت «‌بگویید جدیدی مریض است!» و رشیدپور در برنامه گفت: نمی توانم به مردم دروغ بگویم.
 
  حضور عباس جدیدی و طرح پرسش از او می‌توانست انتقادات قبلی از مجری «حالا خورشید» به خاطر اعلام پیامک « روحش شاد» برای منصور پورحیدری را تحت‌الشعاع قرار دهد و غیبت عمدی او باعث شد مجری «حالا خورشید» هم به خاطر دعوت از عباس جدیدی مورد انتقاد قرار گیرد و در عین همکاران رسانه‌ای او طعنه بزنند که چرا اساسا او دعوت شد؟ آیا با این هدف بود که موضوع پیامک پورحیدری فراموش شود یا تبلیغ جدیدی برای انتخابات بعدی؟
 
  رضا رشیدپور می کوشد با استفاده از سوژه های داغ در فضای مجازی برنامه‌ای متفاوت با کلیشه‌های رایج در صدا و سیما عرضه کند و کسانی را که علاقه چندانی به شبکه‌های داخلی نداشتند دوباره پای تلویزیون ایران نشانده است.  
 
  مجری «حالا خورشید» هر‌گونه قصد و غرض تبلیغاتی از دعوت از عباس جدیدی و نیز هدف درآمدزایی از پیامک « روحش شاد» در برنامه روز شنبه را تکذیب کرده است.
+17
رأی دهید
-7

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.