یکی از مهم ترین بخشهای فیلم توقیف شده زندگی خصوصی

+113
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۹
  baran10 - برون، اتریش

  حرفه درست جواب نداره
  0
  53
  دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۵
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::baran10 - برون، اتریش::]. خیلی هم خوب جواب داره؛ منتهی احتیاج به شعور و آگاهی داره. این تو این سناریو فقط داره به چند چیز کوچیک بی‌ارزش اشاره میکنه. باید کلی نظر کرد؛ نه سطحی. شما اگر یه وانت میوه درجه یک هم که سفارش بدی؛ بالاخره توش یه چند تایی کرم زده و آفت دار پیدا میکنی! ولی این چند تا میوه خراب در کیفیت و کمیت اصل که همون میوه درجه یک هست؛ هیچ تأثیری نداره.
  77
  6
  دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  سهیل ایرانی - برلین، آلمان

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. پس اگه این همه میوه درجه یک هست پس چرا وضعیت ایران این شده؟؟؟ نکنه اوضاع خیلی هم خوبه و ما کوریم و نمی بینیم؟؟ کشور تو این سی پنج به معنای واقعی کلمه در همه زمینه ها در حال سقوط آزاده بعد تو اومدی میگی یک وانت میوه درجه یک؟؟؟ فکر کنم باید اول در مورد مفهوم درجه یک و دو و سه یکم با هم بحث کنیم.
  0
  36
  دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Alish_uk - بیرمنگهام، انگلستان

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. نجاست و بوی تافن یه وانت میوه درجه یک ...تمام دنیا روگرفته. وجود کثافت در بیت عاقاتونم اثبات شده. امثال تو در تاریخ دور و بر خیلی از مزدوران و دیکتاتورها بودن ولی همگی به.....تاریخ فرستاده شدن. به امید روزی که شماها و رهبر پست تون رو توی سوراخ موش پیدا کنن و در دادگاه عادل محاکمه کنن شما رو.
  0
  21
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  newyork333 - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  باران ۱۰ : تفکر اسلامی راست میگه ،چند تا چیز سطحی و بی‌ ارزش رو نباید گیر داد که. دزدی،جنایت، تجاوز،غارت،اعدام دگر اندیش،رواج خودفروشی، فقر،طلاق،رشوه،فساد. ترور، خودکشی‌،عدم امنیت،سلب آزادی. بی‌ قانونی‌.این چیزای سطحی خیلی‌ مهم نیست. آدم باید شعور داشته باشه و عمیق فکر کنه.مثل تفکر اسلامی!!. آگاهی‌ والای این فرد منو ۱ ساعت هست که متحیر کرده!
  0
  28
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  amir-amir - تورنتو، کانادا
  آیا کسى در ایران این فیلم را دیده است؟ظاهرا در سال ٩٠ درست شده ولى چرا الان این گفتگو ها فاش مى شود! خیلى مستند و گویا اساس جمهورى اسلامى در آن بیان شده.
  0
  15
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۰۶:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.