کلیپی طنز برای آموزش نشانه های قبل از طوفان در زندگی زناشویی و پیشگیری به موقع

+61
رأی دهید
-36

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  خدارو شکر، فکر میکردم فقط من این مشکل رو دارم.
  3
  23
  ‌پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  scandal - برلین، آلمان
  دوای هر درد: خرید! مسخره بنظر میاد، ولی خیلی اثر داره! ایکاش این عقل و این نسخه را قبلآ یادمان میدانند ;)
  0
  17
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  tom28 - تهران، ایران
  نظر انگلیسیها در مورد زندگی با زن به این ترتیبه. FFF اولین F معرف حضوره و نیازی به ترجمه بنده نداره. دومیش Forget یعنی فراموش کن و سومی Find more بیشتر زن پیدا کن . آقایان واقعیت اینکه زنها برای سواستفاده از مردها عمدا و با برنامه ریزی قبلی با رمز و کدهایی گفتگو میکنن که مرد منظور زن را نفهمه و صرفنظر از جوابی که میده و حرکتی که میکنه همیشه محکوم باشه تا زن بتونه مرتب بزنه تو سرش تحقیرش بکنه و از همه مهمتر مرد را جوری که میخواد کنترل بکنه تا منافع زن که ۹۰٪ مادی و یولی هست تامین بشه. این مردهای احمق و ضعیف هستند که به این انگلهای زن نما اجازه سواستفاده میدن. زنهای قدیم خانه و بچه داری میکردن و پول طلا و خونه را از دست شوهرشون درمیاوردن اما زنهای حالا خونه و بچه داری که نمیکنن هیچ خرج دانشگاهشون + عمل دماغ و عقب و جلو و لب ولوچه و سینه و عروسی مجلل و الواطی و ولگردی با دوستان و پارتیها و دورهمیها و مسافرتهای خارج و ماشین شخصی فقط برای خانم و ..... هم میندازن گردن مردهای بدبخت و عوض تشکر میگن: بیشعور دهاتی برو از مردهای روشنفکر یاد بگیر چه جوری قربون صدقه زنشون میرن؟!!!!
  1
  19
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  scandal - برلین، آلمان
  [::tom28 - تهران، ایران::]. مگی چکار کنیم؟! یعنی طبق فرمایش شما، زن را فراموش کنیم؟! با احساس مان چکار کنیم؟! چقدر FFF؟!
  1
  4
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  هیچ چیز به اندازه خرید آرامش نمیده :) :) :) :) :) مهم خرید کردن نیست همین که به فروشگاه بری و ببینی و نخری هم کافیه حالا سوپر مارکت باشه یا لباس فقط دیدن اجناس روح آدم را شاد و شنگول میکنه انگار که در طبیعت زیبا هستی ;) :) :)
  0
  8
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  البته کلیپ خیلی مزخرفی بود لوس و بیمزه
  1
  9
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  tom28 - تهران، ایران
  [::scandal - برلین، آلمان. احساسات کلمه ایست که اختراع بشره و صرفا استفاده اقتصادی و سیاسی داره ضمن اینکه باید این واقعیت تلخ را بدونین که تمام زندگی و وجود زنان یک نمایش بزرگ و بسیار پیچیده است و آنها از احساسات به عنوان دکور و ابزار و وسایل صحنه استفاده میکنن تا مردها را به بازی بگیرن. درست مثل مترسک گردونها که با کشیدن نخ مترسک را کنترل میکنن. زنها تا زمانی که منافعشونو تامین بشه از احساسات به عنوان اسلحه استفاده میکنن و هیچ معنی و مفهوم دیگه ای براشون نداره. من هزاران مرد ایرانی که در اروپا و آمریکا زندگی میکنن دیدم که اسیر احساسات زنونه شدن و از ایران زن گرفتن و بردن خارج که کمتر از ۵٪ زناشون خوب بودن ولی زندگی ۹۵٪ دیگه توسط زناشون نابود شده. در مقابل دخترها و زنهای ایرانیه زیادی دیدم که در اروپا و آمریکا زندگی میکنن ولی نه خودم و نه هیچکدام از فامیلها و دوستانم تا حالا نه دیدیم و نه شنیدیم که این خانمها برن ایران ازدواج کنن و شوهرشونو ببرن خارج. وقتی از این خانمها سوال کردیم چرا از ایران شوهر نمیکنین تا بیارینش پیش خودتون؟ جواب دادن : ما مثل مردها احمق نیستیم.
  2
  10
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  tom28 - تهران، ایران
  از نظر زنها یک مرد خوب یعنی: . ۱- ثروتمند باشه و تمام پول و حساب بانک را بنام خانم بکنه مثل ماشین خود پرداز. ۲- در شرایط بد و خطر با جونش از خانم محافظت کنه. ۳- در شرایط خوب گورشو گم کنه تا خانم با دوستان و فامیل خودش الواطی بکنه. ۴- مثل سگ دستورات خانم را اجرا بکنه. ۵- حق حرف زدن و نظردادن نداشته باشه . ۶- حق انتخاب نداشته باشه. ۷- تحقیر و توهین را به عنوان پاداش قبول بکنه. ۸- اگر خوشگل و خوشتیپ و تحصیلکرده و احمق بود چه بهتر چون خانم میتونه پز بده و چشم زنهای دیگر را دربیاره. ۹- اگر ثروتمنده ولی کور و کچل و کوتاه و زشته اشکالی نداره پول چون خانم خرجشو از این احمق میگیره و یکی دیگه پیدا میکنه برای عشق و حال که خوشگل و خوشتیپ ولی ۱۰۰٪ احمق باشه. ۱۰- در نهایت از دید زنها بهترین مرد آن مردی هست که ثروتمند و مرده باشه تا زن همه ثروتشو به ارث ببره و عشق و حال بکنه.
  2
  10
  ‌سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  scandal - برلین، آلمان
  [::tom28 - تهران، ایران::]. دست شما درد نکنه ;)
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::tom28 - تهران، ایران::]. همه زنها نه لطفا جمع نبند چون یک قشر از زنان در ایران فقط به مادیات فکر میکنند و براشون همسر مساویست با پول و طلا و مهریه های سنگین دلیل نمیشه همه زنها یک جور باشند من به شخصه نه به مهریه اعتقاد دارم و مهریه از نظر من یعنی برده خریدن مرد پول میده زن میخره و متاسفانه یک سری از خانمها فکر میکنند مهریه سنگین ضامن خوشبختیست ولی از نظر من مهریه توهین به زن هست ولی بسیاری از زنان ما متوجه این موضوع نیستند که فقط در زمان برده داری پول میدادند برده میخریدند و زنان از خودشون برده میسازند .مزخرفترین چیز همان مهریه هست .و اینکه زنان مرد را فقط برای پول خرج کردن میخواهند و به چشم ماشین اسکناس به نظرم کمی بی انصافی میکنند آقایون فقط جمع نبندید لطفآ ;) موفق باشی دوست گرامی ;) :)
  3
  5
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  tom28 - تهران، ایران
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. دوست عزیز نمیدونم که قبلا این مطلب را خدمتتون عرض کردم یا نه ولی اگر یک کمی در مورد ابتداییترین مسایل مطالعه کرده بودین متوجه میشدین که هیچ چیز در عالم هستی مطلق نیست یا یک جور دیگه بگم همه چیز نسبیه. بنابراین مته اونجای خاش خاش نذارین ضمن اینکه بنده از کلمه همه استفاده نکردم و نمیدونم شما از کجا آوردین چسبوندینش به من. ازا ینها گذشته اگر هم گفته بودم همه زنها واضح بود که پر بیجا نگفتم. مطالب را با دقت بخونین و واقع بین باشین. یک واقعیت دیگه در مورد زنها اینکه آنها همدیگر را دشمن خونی میدونن و هیچ زنی چشم نداره یک زن دیگه را ببینه حتی خواهرها و مادرها چشم ندارن همدیگر را ببینن. خودتون خوب میدونین که این یک واقعیته علمیه ثابت شده است که زنها تشنه خون همدیکر هستن. اگر باورتون نمیشه میتونین ماجرای دو تا زن دانشمند فضانورد ناسای آمریکا را روی اینترنت بخونین که عاشق یک مرد فضانورد شده بودن و نقشه قتل همدیگر را کشیده بودن که اقدام به قتل ناکام ماند و هر دو به سالها زندان محکوم شدن. این رفتار دو زن دانشمند و فضانورد بود حالا میتونین ببینین بقیه چطور هستند.
  1
  2
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  tom28 - تهران، ایران
  از دید زنها بهترین مرد آن مردی هست که ثروتمند و مرده باشه تا زن همه ثروتشو به ارث ببره و عشق و حال کنه
  2
  3
  ‌چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::tom28 - تهران، ایران::]. من مته به خشخاش نمیگذارم ولی اینکه همه زنان را به یک چشم دیدن و قضاوت کردن کمی بی رحمانه است حسادت در زن و مرد به یک اندازه هست مگر در ایران و یا خیلی از کشورهای دیگه مردانی نبودند که بخاطر یک زن دست به قتل و اسید پاشی و .. زدند پس چون هر روز در ایران از این اتفاق ها میفته باید همه مردان را یکجور قضاوت کرد و بگیم مردان بیرحم حسود خونخوار بی عاطفه و بی احساس و متجاوز هستند خوب و بد و حسود و قاتل هم در زنان هست هم در مردان ولی همه شبیه هم نیستند به نظر من آقایان کمی بی انصافی میکنند من نمیگم که شما کلا غلط و اشتباه میگید نه ولی حرف من اینه که در مورد همه زنان اینطور نیست :) و اینکه زنان چشم دیدن همو ندارن باز هم حکم ظالمانه دادید و چون چند نفر را دیدید که اینطور بوده پس همه زنان اینطور هستند باور کنید کمی بی انصاف هستید :)
  1
  0
  ‌پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.