قتل عام خانوادگی به خاطر هوو

زن جوان وقتی فهمید همسرش می‌خواهد سر او هوو بیاورد، اعضای خانواده اش را با چاقو قتل عام کرد.
 
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از میزان، ساعت 12 ظهر امروز ماموران پلیس تهران در جریان جنایتی هولناک در محله شهرک آزادی تهران قرار گرفتند. با حضور ماموران پلیس آنها با جسد نیمه جان زن جوانی در ورودی ساختمان روبرو شدند.
 
باحضور ماموران در طبقه سوم آنها با جسد غرق خون مرد جوان و دو کودک روبرو شدند. همچنین دختر 10 ساله ای نیز که با چاقو مجروح شده بود در گوشه اتاق پیدا شد.
 
با اعلام موضوع به تیم جنایی تهران و حضور کارآگاهان اداره قتل پلیس آگاهی تحقیقات در خصوص این جنایت آغاز شد. بررسی های اولیه نشان می داد محسن 39 ساله، فاطمه 11 ساله و مازیار 4 ساله به علت اصابت چند ضربه چاقو به قتل رسیده اند.
 
در ادامه تحقیقات از دختر 10 ساله مجروح آغاز شد که او مدعی شد مادرش فرزانه این جنایت خانوادگی را رقم زده است. مهیا مدعی شد ساعتی قبل پدر و مادرم با هم درگیر شدند. مادرم عصبانی شد و با چاقو اول پدرم را زد و بعد به سراغ ما آمد. مادرم اول فاطمه و بعد مازیار را با چاقو زد و بعد دو ضربه چاقو به من زد.
 
در ادامه با انتقال مهیا و فرزانه-عامل جنایت-تلاش برای نجات جان آنها آغاز شد.
 
زن 32 ساله پس از بازجویی ها در مورد انگیزه اش گفت: چندی قبل متوجه شدم محسن همسرم قصد دارد سرم هوو بیاورد. بعد از مدتی تصمیم او جدی شد به همین خاطر از او خواستم منصرف شود اما او اصرار داشت که با دختر جوانی ازدواج کند.
 
عامل جنایت خانوادگی ادامه داد: وقتی مطمئن شدم همسرم نمی خواهد از تصمیمش کوتاه بیاید، ظهر امروز تصمیم گرفتم به زندگی اعضای خانواده پایان دهم. ابتدا با چاقو به سراغ محسن رفتم و او را به قتل رساندم. بعد به سراغ فاطمه و مازیار رفتم و آنها را کشتم. چند ضربه هم به مهیا زدم و فکر کردم او هم مرده است. بعد از قتل اعضای خانواده تصمیم گرفتم خودم را از تراس به پائین پرت کنم که همسایه ها متوجه ماجرا شده و مانع شدند. متهم مدعی است که قصدش از کشتن فرزندان کوچکش این بوده که آنها را زیردست نامادری بزرگ نشوند.
 همچنین تحقیقات بیشتر نشان می داد مرد خانواده حدودا ۴۰ ساله است و در یک شرکت لبنی به عنوان پخش کننده مواد غذایی کار می کند اما هیچ اثری از مواد مخدر در صحنه قتل وجود نداشت .
سرهنگ حمید مکرم معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی گفت: تحقیقات برای رمزگشایی از علت اصلی جنایت ادامه دارد.
+39
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۲
  Elish - وگن، سوئد

  وای که چه اتفاق وحشتناکی‌ برای این خانواده افتاده...خودخواهیه مرد...جنونه زن و سرنوشت تلخ بچهای بیچاره
  58
  101
  شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  freepersia - پرت، استرالیا
  وای چی‌ وحشتناک، قلبم برا اون بچه‌های بیگناه به درد اومد، زنیکه روانی آخه اون زبون بسته‌ها چی‌ گناهی کردن که کشتی‌ چطور دلت اومد، آاه چی‌ دنیای پستی که تو توش مادر بشی‌.
  54
  59
  شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  hamid swed - مالمو، سوئد
  یعنی مردم روانی ان ها !!!!!!!!!! اعصاب معصاب ندارن, این چه درد بی درمانیه که سی و هفت ساله به جون مردم افتاده و با سرعت راکت داره مردم رو به قعر سقوط فرهنگی میبره؟ حالم از هر چی اسلام و مسلمونیه بهم میخوره!!!!!
  55
  67
  شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  لعنت بر ذات پلید - ملبورن، استرالیا
  لعنت بر آخوندها که مردها رو به داشتن چند همسر تشویق می کنند وباعث به هم زدن زندگی خانواده ها ومصیبتهایی این چنینی میشوند . اگر داشتن شریک خوب می بود خدا هم برای خلقت دنیا برای هود شریک می داشت .
  63
  72
  شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  شاهنشاه روحت شاد - تهران، ایران
  لعنت بر این حکومت که زنان هیچ حق و حقوقى ندارند که دست به ایران کارها میزنند،لعنت تو روح هر چى آخونده ،لعنت تو روحت خمینى لعنت تو روحت خامنه ایی.
  27
  37
  شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  SydneyWater - سیدنی، استرالیا
  چند همسری از قوانین زشت و حیوانی اسلام است!!! از همون گنده بگ صدر اسلام بگیر تا الان!!!
  14
  22
  شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  zaferanlou - سیدنی، استرالیا
  تحقیقات برای رمزگشایی از علت اصلی جنایت ادامه دارد. بیشعورها چه رمزگشایی علت اصلی جنایت همان فحشا چند همسری است۰ طبعت انسان و حیوان و نبات از دو عنصر تعریف شده وقتی خللی در اصل این دو دخیل شود جنایت و دگرگونی پدید۰.
  2
  6
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.