بخش جنجالی فیلم سینمایی زندگی خصوصی که باعث توقیف آن بعد از ۶ روز اکران شد

+247
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۸
  بردیا ارانی - کلن، آلمان

  نمایش واقعی چهر مخفی اسلام درست همینه که تو این فیلم بنمایش گذاشته شده افرین به کارگردان با هوش . تعجب نداره که جمش کردن !!!
  126
  211
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  ukjohnuk - لندن، انگلستان

  اگر دینی نبود و انسان ها بر اساس عقل و قوانین انسانی زندگی می کردیم این حقه باز های مذهبی این قدر فاجعه نمی افریدن و نیاز به چهارشاهد برای ماست مالی زنای عایشه و خیط بازی های محمد با ماریه و زینب .....نبودیم .اسلام=..... شدن
  36
  112
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  Big_Bang - دورتموند، آلمان
  ربطی‌ به اسلام نداره، هر کس بخواد خلاف کنه و حالشو‌ ببره چه مرد چه زن بستگی به شرایط و موقعیت فعلیش راهی‌ برای توجیح خلافش هموار می‌کنه هم برای خودش و هم برای طرف مقابلش. در کل همه آدمها در این زمینه به ۳ دسته تقسیم میشند: یا می‌‌توننند و می‌کنند این کارو یا نمیتوننند و فحش میدند و یا اینکه میتونند ولی‌ نمیخوان بکنند که این دسته آخری از آدمهای با دیسیبرینی هستند که معمولاً دربرشون هم خلوت هست.
  72
  65
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  بردیا ارانی - کلن، آلمان
  [::Big_Bang - درتموند، آلمان::]. لابد شما تازه متولد شده ای و یا تازه از توی یک جنگل ناشناس و یا از توی خود غار حرا اومدی و خبر نداری دوربر این اسلام و قوانین مندراوردی ان چه خبر است . اگه خبر نداری اول خود قران را با حوصله و دقت بخوان بعد اگه متوجه نشدی سری به کتابهای مراجع اسلام شیعه بزن و اگه بازم متوجه نشدی دیگه نمیدونم چی بگم . !!
  26
  38
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ایرانی‌ دبش - تهران، ایران

  یک فیلم پر معنا و پر از حرفهای ناگفته مردم ایران
  7
  56
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  Big_Bang - دورتموند، آلمان
  [::بردیا ارانی - کلن، آلمان::]. چطوری در آلمان کار می‌کنید و پول در میارید و زندگی‌ می‌کنید زمانی‌ که مفهوم زبان مادریتون را متوجه نمیشید! خیلی‌ باید سخت باشه. شاید هم اینجا متولد شدید . در هر صورت ممنون از انتقادتون اما من از اسلام دفاع نکردم بلکه نوشتم " هر کس " و همه آدمها. مثل شما با دین المانیتون و یا من که از هر دینی بدم میاد. البته با انتقاد کاملا موافقم تا زمانی‌ که به چرت و پرت ختم نشود.
  11
  21
  دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  بردیا ارانی - کلن، آلمان
  [::Big_Bang - دورتموند، آلمان::]. با پوزش از شما دوست عزیز قصد من اهانت بشما نبود اما اگر در باره اسلام مطالعه کافی داشتید متوجه این امر میشدید که هرچه ننگ و نگبت است جزو درتورات صریح قران و ابداعات اخوندهای رافظی است که باعث فساد اخلاقی و انحتات جامعه شده است . با پوزش مجدد از حضور شما .
  9
  21
  دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.