یک زن باحجاب مسلمان سفیر «کاور گرل» شد

نورا آفیا، بلاگر زیبایی و آرایش به نقل از هافینگتون پست، نورا آفیا، بلاگر زیبایی مسلمان با حجاب، به عنوان جدیدترین سفیر شرکت عرضه کننده لوازم آرایشی «کاور گرل» انتخاب شد.
 
آفیا پس از شرکت در کمپین ریمل «سو لشی!» یا به اصطلاح «چه پُر مژه!» این برند، به این سمت انتخاب شد؛ که درست پس از این بود که جیمز چالرز بلاگر زیبایی دیگر، اولین چهره مرد «کاور گرل» انتخاب شد.
 
کاور گرل هیچوقت از گوناگونی در انتخاب سفیر زیبایی اش دریغ نکرده است که در بین آنها می توان به سوفیا ورگارا بازیگر، ایمی فم، دی جی و بازیگر، و کِتی پری، خواننده اشاره کرد.
 
آفیا این سمت را روز سه شنبه اول نوامبر آغاز کرد، در یک رویداد «کاور گرل» در شهر نیویورک که در آنجا با هوادارنش عکس گرفت.
 نورا آفیا آرایشگر و متخصص زیبایی در سال ۲۰۱۱ یعنی مدت کوتاهی پس از تولد دخترش، یک کانال زیبایی و آرایش با نام «بیبی لیلا لاو» Babyleilalov در یوتیوب باز کرد که بیش از ۲۱۰ هزار آبونه دارد.
 
او در اینستاگرام نیزخیلی محبوب است و بیش از ۳۰۰ هزار طرفدار دارد.
 
آفیا از طرف پدر مراکشی و از طرف مادر لبنانی – سوئیسی است. او و شوهرش ماشاء الله یک دختر به نام لیلا دارند.
+24
رأی دهید
-92

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  بخشکى شانس، مش ماشالله هم نشدیم!
  24
  30
  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  koros_nl - امستردام، هلند

  ایشان قبلا تبلیغ شتر کلا میکرد با ۲ عدد سوسمار و ملخ اضافه !!
  32
  52
  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  iran2015 - وین، اتریش

  من مسخره تر از این مسلمانها ندیدم.زنه یک لچک میکند سرش و هر کثافتکاری میکند و مردهاشون هم ریش میگذارد و هرزه ترین مردهای دنیا هستند.البته منظورم به دخترها و پسرها ی خوب ایرانی نیست که مجبورند روسری بگذارند یا ریش داشته باشند .در مورد این زنیکه مسخره لچک بسر بگویم. همه نوع عشوه خرکی که فقط تو اتاق خواب میایند امده ایرادی هم ندارد فقط موها را پوشانده
  40
  83
  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  iran2015 - وین، اتریش

  یک چیز دیگر هم بگویم .تو اتریش و آلمان و شاید هم در دیگر کشورها اروپا این دختر ترکها وعربها لباسهایی تنگ میپوشند طوری که فکر میکنی الان است که باسن و سینه شان بزن بیرون.هزار من هم آرایش میکند که اصلا صورتشان زیر یک کیلو پودر دیده نمی شود.یک طوری هم تو صورت مردها نگاه میکنند که میگویی الان وسط خیابان لیس ات میزند. بعد یک طوری موها را میپوشاند که گویی کل حیثیتش و باکره گی اش در موهایش است.
  26
  47
  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  koros_nl - امستردام، هلند
  [::iran2015 - وین، اتریش::]. ما یک فامیلی داشتیم هر کاری خانواده اش میکردن میومد به عنوان زنهای مسلمان تو کامنت هاش مینوشت .
  11
  25
  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  اتفاقا من بد ندیدم چون دارن خودشون را مسخره میکنن. باز اسلامی جدید و نوین که فقط عکس هاش دیده میشه و زنهاشون تو کشورهاشون نمیتونن اونها را بپوشن. تو فکر کن اون تیپ عکس اول را تو کدوم کشور اسلامی مدعی میتونن بپوشن؟ مثل هنرپیشه های ایرانی که هرجور دلشون میخواهد میتونن بپوشن و عکس بگیرن که ویترین آزادی داشته باشیم. اما دختر ایرانی بدبخت یک تار موش بیرون میاد با کتک میندازنش تو ون گشت ارشاد و میبرنش.
  15
  6
  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  کیانپور - تهران، ایران
  iran2015 - وین، اتریش. من نمی دونم این کامنتهای منفی یعنی چی؟ عده ای از هموطنان با اسلام و اعراب ضدیت دارند و راجع به اخبار زنان و مردان نظرات منفی می دهند. شما با رژیم آخوندی و اسلام سیاسی مخالفید بسیار خوب. ولی نه اینکه کینه خود را متوجه هر چیزی راجع به اسلام و مسلمانان بکنید. این خانم دوست داره اینطوری باشه حالا از نظر من و شما درست یا اشتباه. چرا بی جهت کینه جویی کنیم؟
  15
  22
  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.