حرمسرای تجاوز مردی که ادعا داشت فرستاده خداست

لی کاپلان  متهم به تجاوز به دختران که  ادعا داشت فرستاده خداست به تازگی معلوم شده است که یک مرد دیوانه دخترها را شستشوی مغزی می‌داده تا باور کنند که او فرستاده خدا است. او طی سال‌ها به دفعات به این دخترها که بیشترشان زیر سن قانونی بودند تعرض کرده و 6 نفر از آنها را همسر خود می‌نامیده است.
 
به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از دیلی میل،‌ اوایل امسال ، «لی کاپلان» (عکس بالا) به جرم اسکان دادن غیرقانونی 12 دختر که سال‌ها آنها را زیر فشار شدید روحی نگهداشته و به آنها تجاوز کرده بود، در منزلش در پنسیلوانیای آمریکا دستگیر شد.
 
حالا معلوم شده است که این مرد دیوانه دخترها را شستشوی مغزی می‌داده تا باور کنند که او فرستاده خدا است. او طی سال‌ها به دفعات به این دخترها که بیشترشان زیر سن قانونی بودند تعرض کرده و 6 نفر از آنها را همسر خود می‌نامیده است.
 
وقتی کاپلان در ماه ژوئن به جرم ارتکاب جنایت جنسی دستگیر شد و دخترها از خانه وحشت این مرد آزاد شدند ، از آن پس با آشکار شدن مقدار بیشتری از جزئیات اعمال شرارت آمیز و وحشتناک او در تحقیقات و بازجویی‌های بعدی صورت گرفته، جرائم او چند برابر شده است.
 
«متییو وین تراوب» وکیل ناحیه «باکز کانتی»بر اساس اظهارات «متییو وین تراوب» وکیل ناحیه «باکز کانتی»، مشخص شد که متهم نه تنها پدر 2 فرزند یکی از قربانیان 18 ساله بوده بلکه طی سال‌ها خواهران کوچکتر این دختر را نیز مورد اذیت و آزار جنسی قرار می‌داده است.
 
وین تراوب می‌گوید: «متهم این بچه‌ها را به منزلش آورده و طی سال‌ها با به دست آوردن اعتماد و علاقه آنها که از طریق شستشویی مغزیشان ایجاد کرده بود، از آنها بهره برداری نامشروع می‌کرده و همه این مدت این‌طور وانمود می‌کرده که فردی مذهبی است.»
 
وی می‌افزاید: کاپلا تاکتیک‌های روانشناسی خاصی را برای شستشوی مغزی دخترها به‌کار می‌برده و با موجه جلوه دادن خود از معصومیت آنها سوء استفاده می‌کرده است.
 
بزرگترین این دخترها به بازجویان گفت که کاپلان از سن 10 سالگی تا زمان نجات یافتنش پس از لو رفتن محل خانه کاپلان، به او تجاوز می‌کرده است. دخترهای دیگر هم که 9 نفرشان با هم خواهر هستند، گفته‌اند که کاپلان ادعا می‌کرده در رویاهای خود با آنها ازدواج کرده است و 6 نفر از آنها به پلیس گفته‌اند که همسر کاپلان هستند.
 
با ‌انکه همه جزئیات زندگی روزمره این دخترها در خانه وحشت هنوز کاملا برملا نشده است اما چند نفر از این دخترها در اظهاراتشان به پلیس گفته‌اند که مرتب به‌‌صورت روزانه از سوی کاپلان مورد اذیت و ازار و تجاوز قرار می گرفته‌اند.
 
از شواهد پرونده چنین به‌نظر می‌رسد که مادر این دخترها «سیلویا استولتزوس» (عکس زیر) نیز در طی این مدت با کاپلان و دخترهایش در یک‌جا زندگی می کرده است.
 والدین دختران که آنها نیز به جرم یاری رساندن به کاپلان در تجاوز به دختران , دستگیر شده اندوین تراوب می‌افزاید : «این چند دختر نه‌تنها از طرف کاپلان شستشوی مغزی می‌شدند بلکه والدینشان هم در این راه به مرد خبیث کمک می‌کردند. این موضوع بسیار آزار دهنده است و من بسیار خوشحال هستم که این دخترهای بیچاره حالا از آزار این مرد شیطان صفت که باید بقیه عمرش را پشت میله‌های زندان بگذراند،‌ در امان هستند. »
لی کاپلان , متهم اصلی
والدین دخترانی که توسط کاپلان مورد تجاوز قرار میگرفتند
+66
رأی دهید
-2

  • قدیمی ترین ها
  • جدیدترین ها
  • بهترین ها
  • بدترین ها
  • دیدگاه خوانندگان
    ۶۴
    zarduscht - فرانکفورت، آلمان

    ما هم یک قاری داریم که از این کارها می‌‌کند. نماینده مهدی در روی زمین است. تازه مدرک را هم دارد. با مهر آقا .آقا خودشم یک نماینده مهدی است. مثل این دری وری نمی‌‌گوید .بدون مدارک
    134
    160
    جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۶
    پاسخ شما چیست؟
    0%
    ارسال پاسخ
    ۵۷
    دوستدار - استهکلم، سوئد

    پدر و مادر این دخترها حتما" تنبل و بی کار بودن و خودشان را به خریت زدن تا این مرد غول پیکر به دخترانش تجاوز کند حتما"در قبال تجاوز این غول به دخترانشان , امرار معاشی برای زنده ماندن به دست اورده اند.
    4
    64
    جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۷
    پاسخ شما چیست؟
    0%
    ارسال پاسخ
    ۶۹
    بردیا ارانی - کلن، آلمان
    نمیدونم چرا خدا این اخریا هرچه پیامبر فرستاده یا پدوفیل هستند یا تجاورکار !!!!!!!!!!!
    79
    85
    جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۸
    پاسخ شما چیست؟
    0%
    ارسال پاسخ
    ۴۰
    raha1984 - هامبورگ، آلمان
    مادر و پدرشون رو باید اعدام کنند از تعداد زیاد بچه هاشون هم معلومه عادی نیستن
    41
    41
    جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۸
    پاسخ شما چیست؟
    0%
    ارسال پاسخ
    ۵۴
    حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
    محمد هم همینجوری پیامبر شد
    58
    63
    جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۹
    پاسخ شما چیست؟
    0%
    ارسال پاسخ
    ۳۲
    agha_ehsan - تهران، ایران
    به نظرتون این خبر آشنا نیست ؟ احیانا اسمش محمد یا عیسی یا موسی یا ابراهیم . نبوده ؟ البته فکر نکنم چون این آدم خیلی خوش تیپ و خوش قیافه است . به اون پنج تا یاغی نمیخوره
    12
    13
    جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۴
    پاسخ شما چیست؟
    0%
    ارسال پاسخ
    ۵۰
    ابن ملجم - مونیخ، آلمان
    اینو من نفرستادم...خوب شد دستگیرش کردن،وگر نه در اینده اون هم میشد قاری محبوب ولی وقیه
    0
    7
    شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۱
    پاسخ شما چیست؟
    0%
    ارسال پاسخ
    نظر شما چیست؟
    جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.