شاهزاده سعودی در زندان جده شلاق خورد

یک روزنامه سعودی از شلاق خوردن یک شاهزاده عربستان به جرمی که اعلام نشده خبر داده است. چند هفته پیش یک شاهزاده دیگر به جرم قتل اعدام شد.
 
روزنامه عکاظ عربستان روز چهارشنبه گفت که مسئولان زندانی در شهر جده در روز دوشنبه به این شاهزاده شلاق زدند. این گزارش به نام شاهزاده مورد نظر در خاندان بزرگ سعودی اشاره ای نکرده است.
 
رسانه دولتی عربستان به این خبر اشاره ای نکرده است.
 
به گزارش خبرگزاری رویترز پیشتر در ۱۸ اکتبر وزارت کشور عربستان از اعدام شاهزاده ترکی بن سعود بن ترکی بن سعود الکبیر در ریاض خبر داده بود.
 
احکام قضایی در مورد شاهزاده های سعودی در حالی اخیرا به اجرا گذاشته شده که این کشور در نتیجه کاهش بهای نفت در بازارهای جهانی و جنگ یمن، به کاستی شدید بودجه مواجه شده است.
 
+39
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  koros_nl - امستردام، هلند
  ایشان شاهزاده ابول دلاب بن فهد بودند که به جرم رابطه نا مشروع با عادل الجبیر وزیر امور خارجه عربستان داشته بازداشت شده , ایشان به همراه ۴ مرد دیگر که در تیلند با آلجبیر رابطه هم زمان بر قرار کرده بودند دستگیر شده بود و چون باقی آفریقایی بودند و تنها ایشان عرب بود هرکدام به کشور های خودشان برگردانده شدند .
  17
  17
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی
  این نشان از استقلال و موفقیت قوه قضائیه در این کشور هست ، همه در مقابل قانون یکی هستند حتی اگر ان شخص منصوب به نزدیکان حاکمیت باشد. این نشان میدهد که برای ما دین و عقیده اولویت شمرده میشود نه نام و نصب و نزدیکی به حکومت. مگر اینجا حکومت ولایت وقیح هست که امثال مرتضوی و طوسی جولان بدهند و یا باجناق حداد عادل اختلاس کند و یا فرزند خامنه ای انتخابات را دور بزند؟
  32
  27
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  آغازاده های ما هرچند گتاهکار باشند در میرند !
  8
  20
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  koros_nl - امستردام، هلند
  [::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::]. پس لطف کن برو به همون بهشت خودت و مزاحم ما انسانها نشو !!! اخه ..... چه به اینترنت و .. اصلا تو سایت ایرانیان چه میکنی ؟!! عربها مثل ...همیشه به ایرانیان چسبیده اند , ما اینجا نه سوسمار داریم نه ملخ نه شتر کلا !! بقول ایرانیان ...را از زیر پتوی ما بردار و .....
  17
  20
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  raminn - تهران، ایران
  خب از بس بی عرضه هستن دیگه . بیان مملکی ما یاد بگیرن . آقا زاده ها میکشن و میدزدن و تجاوز میکنن آب از آب تکون نمیخوره . به این میگن اقتدار علوی
  11
  22
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Pezhman - وین، اتریش
  یک ویدیو کلیپ که از مهمانی پسرشیخ یکی از این رهبران کشورهای عربی بود تماشا کردم. بادوربین مخفی از پشت سرفیلمبرداری کرده بودند. یکی از دستان قدیمی و نزدیک این شیخ جوان آمد کنارش و به پشتش انگشت زد. و ول کن معامله نبود و مرتب دستش را در پشت شیخ جوان میبرد و آنقدر افراط وزیاده روی نمود که شیخ بیچاره خودش را بطور سریع و غیرعادی کنار کشید. حتمن این را هم بجرم غلمان بازی شلاق زدند.
  3
  9
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  raminn - تهران، ایران دمت گرم. حرف دل ما زدی . به بعضی ها باید اینجوری فهماند !
  7
  6
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::]. میدونی که این اتفاق جدیدا افتاده و تا حالا سابقه نداشته؟ باز لااقل اجازه میدادی 10 سال میگذشت بعد شیپور میگرفتی دستت تو هر خبری میگفتی ما یک دهه حکومت عادلانه داشتیم. الان داری پز چیو میدی؟ 10 روز حکومت عادلانه؟ بیا پایین سنگ ننداز داداش. از این مدل نمایش و مانورها تو ایران هم میافته. اصلا روحانی اومد چقدر از مسئولین دوره احمدی نژاد را گرفتند کردند تو هلفدونی؟ کسی پز داد؟ کسی گفت حکومت عادلانه.کسی گفت دم روحانی گرم؟ اتفاقا من که میگم دزدتر و پف یوز تر از انتری روحانیه. چون همه میدونیم مانور و موقت هستش. همه میدونیم سگ زرد میره شغال میاد. تو هم دلت رو خوش نکن. همین چند وقت پیش آقازاده ها تو خیابون یک دختر رو دزدیدند انداختن تو صندوق عقب ماشینشون و فیلمش پخش شد. برو ببین اونها را هم ادب میکنن؟
  4
  13
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی
  [::koros_nl - امستردام، هلند::]. ایران رو از دست اهلش غصب کردن، تو خودت رو ایرانی میدونی؟ بعید میدونم!! چون اگر شمه ای غیرت در وجودت بود برای این وطن زخم برمیداشتی. بهت قول میدم در بیست سال اینده کسانی چرخه این مملکت رو در دست خواهند گرفت که تفکراتی مانند تفکرات این حقیر داشته باشن. بشین و تماشا کن
  13
  11
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  koros_nl - امستردام، هلند
  [::سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی::]. مطمئن باش ایران و ایرانی از عربها با غیرت تر و با شرافت تر هستند , غیرت شما تو عادله خانم آلجبیر میشه دید آخرین با با ۴ مرد آفریقایی و ۱ عرب بزاتر سکس هم زمان و خارج از عرف تو تایلند دستگیر شد !! نگاهی به تاریخ بیاندازی میفهمی کی غیرت و شرف داره !! ما همیشه برای خانم ها و خانواده احترام قائل بودیم ولی عربها .... را باهم آواز میکردند و.... , شاهد این ماجرا درگیری عمر و طلحه و زبیر سر عایشه است , عایشه که کودکی بیش نبود از ۶ یا ۷ سالگی مورد بهربرداری جنسی بوده ( برده جنسی ) , تازه زمان درگیری این وحشی ها بخاطر عایشه , اشان همسر هم داشته !!
  1
  3
  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.