آدرس پرسیدنی که داشت به دعوا ختم میشد

+177
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۸
  بردیا ارانی - کلن، آلمان

  اعصاب بی اعصاب ملت بخت برگشته اسیر !!!!!!!!!!!!!!!
  7
  159
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  راه روشن - هلسینکی، فنلاند

  ای جانم،باصفا ;) :) :)
  10
  123
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی

  آخ آخ آخ آخه آدم از رشتی جماعت آدرس میپرسه؟ عمرا بهت آدرس درست نمیدن. یعنی امتحان کردم که میگمااا. به منم کسی گفته بود باورم نمیشد. یکبار راهم خورد میدون توشیبا سابق و امتحان کردم. اونجا پر از دکه های جیگرکی بود وایسادیم که بخوریم. گفتم در این بین امتحان کنم. از هرکسی آدرس میپرسیدم آدرس متفاوتی نسبت به قبلی و بعدی میداد. یعنی 70 درصد بهت آدرس اشتباه میدن. اومدم مالزی اینجا هم گیر همین مدل آدم افتادم. آقا راهتون افتاد این دوجا آدرس ازشون نپرسید. سر از ناکجا آباد در میارین. بعد جالبی هر دوتاش کجا است؟ برای دور زدن باید کیلومترها بری تا بتونی برگردی.
  174
  34
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۵
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  یه جورایی «صحنه سازی» بود. ۱: اصلأ ترافیکی نبود ۲: آخه کی میاد آدرس پرسیدن رو فیلم بگیره ۳: لهجه یارو
  186
  28
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  کردستان ازاد - لندن، انگلستان

  بجای نظر دادن رو بقی، به این مردم بدبخت رو نگاه کنید که اعصاب نمونده براشون از پس مشکلات بهشون تزریق شده که البته اخوندهای کثیف اسلامی رلکس هستن و بقیه همه پشم
  10
  89
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  من سعى کردم همینجور که میگفت جلو برم و بپیچم، ولى محکم خوردم به دیوار!
  28
  37
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  خورشیدخانم - وین، اتریش

  [::sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی::]. چقدربدم می آد ازآدمایی که اینطوری توهین می کنند آخه شعورم خوب چیزی است.ازرشتی جماعت؟؟؟؟بابا خیلی بی..
  24
  93
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  seaboy - کلن ، آلمان

  چه با معرفت بوده، بعد از دعواش با همشهریش دوباره اومد آدرس داد. اون مسافر چه بی‌ مرام و بی‌ معرفت بوده که آدرس گرفتن رو فیلمبرداری کرده..!!!۱
  12
  105
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Unkn0wn - اصفهان، ایران

  این فقط یه نمونه کوچیک از شاهکارهای رشتیا بود!. توی هر یک دقیقه حرفشون 10 تا فوش فقط استفاده میشه . واسه شوخی هم.... همدیگرو مورد عنایت قرار میدن همیشه. کافیه با یه ادم غریب دعواشون بشه کل فامیل میریزن سر اون ادم غریبه. همیشه هم تو ماشینشون یه داس واسه دعوا دارن!. چون اکثر از روستا اومدن انتظار بهتر از این نمیشه داشت ازشون.
  63
  18
  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۳:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا

  [::sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی::]. هموطن جان میدونم که ازشون خاطره بدى دارى ولى با یه گل بهار نمیشه !! اگه یادتون باشه منم خاطره تلخ رامسر و درگیرى فیزیکى مون رو برات تعریف کردم ، ولى این با مرام براى دادن آدرس حتى با همشهرى خودش درگیر لفظى شد ! ولى در کل بچه هاى شمال با ساکنین تهرانى جدا لج هستن ! براى من چندین بار تجربه شده ! اونم تجربه تلخ ! بنده در کل هموطنانم رو خیلى دوست دارم ! حالا میخواد هر جایى باشه ایرانى باشه من نوکرشم !! یه جورایى اخلاقت تو مسافرت مثل منه ولى حساب همه رو یکى ندون ! موفق باشین !!
  5
  66
  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::خورشیدخانم - وین، اتریش::]. چه توهینی کردم؟ حالت خوبه؟ رشتی جماعت حرف بدیه؟ واقعا شعور هم خوب چیزیه. رشتی جماعت یعنی جماعت رشتی، مردم رشت، رشتی ها. شما عزیزم عوض فوران احساساتت یکم زبان مادری خودت را تقویت کن تا بی جهت به دیگران نه توهین کنی و نه تهمت بزنی. تهرانی جماعت، کرد جماعت، لر جماعت، ترک جماعت، اصفهونی جماعت، شیرازی جماعت. الان تو این ها توهین به اقوام حس کردی؟ نه! میدونی چرا؟ چون احتمالا یا یک رشتی نژاد پرستی که تا یکی در موردتون حرف میزنه دنبال بهانه می گردید! یا یک نخود آش که وظیفه خودت میدونی بپری وسط خودت را ناجی اقوام ایران زمین نشون بدی. من خودم هربار میرم ایران اگه نرم شمال دیوونه میشم، کلی هم رفیق شمالی و رشتی دارم. تعارفی هم ندارم بخواهم بگم از کسی بدم میاد. مثلا از آستارایی ها واقعا خوشم نمیاد. اما اینکه حرف تو دهن آدم میگذارید و قضاوت بیجا از روی نادانی خودتون میکنید آدم متحیر میمونه.
  39
  26
  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا::]. سلام دوست عزیزم. نه والا به قرآن اگه من قصدم توهین بوده باشه. یکی اومده این وسط جو الکی میده. بابا بعضی جاها اینجوری هست دیگه! رشتی ها واقعا آدرس غلط به تهرانی ها میدن. این مالایی ها هم آدرس غلط میدن. کاری نداره، هرکسی رفت امتحان کنه. میدونم دوست عزیز، هم من شما را میشناسم و هم شما بنده را، خودم هم از توهین های نژادی و اقوامی متنفرم و بارها در همین سایت گفتم اما نمیدونم چرا برخی از ما متاسفانه دنبال بیرون کشیدن مو از ماست و گرفتن ایرادهای بنی اسرائیلی و غلط هستیم. یک روزی با جوک هامون از این ور بوم میافتادیم و امروز هم داریم از اون ور بوم میافتیم. موفق و تندرست باشید.
  15
  23
  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  مردم ایران واقعن غیر قابل تحمل شدن
  15
  29
  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۶
  millionaire - منچستر، انگلستان

  من خودم اصلیتم شمالیه بارها سر همین غلط آدرس دادن با فامیلهاى خودم بحثم شد ، نمیدونم چه حکایتیه از آدرس دادن بدشون میاد
  6
  26
  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::millionaire - منچستر، انگلستان::]. خدا عمرت بده! اما اینها الان خدا هم بیاد بهشون بگه این بنده های من اینجورین به خود خدا هم منفی میدن. ممنون از صداقت شما ;)
  8
  21
  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  خورشیدخانم - وین، اتریش
  [::sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی::]. بنده متولد تهرانم ....همون چیزی است که تو .....چون جمع بستن وآن هم با اون لحن بی ادبانه یعنی چی؟؟...
  20
  13
  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۱
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::بردیا ارانی - کلن، آلمان::]. اتفاقا الان دعوا مرافعه جدیدا مد شده و جیگر آدم حال میاد . تازه ملت شدن عشق قیصر بازی . اعصاب کیلو چنده ؟
  3
  10
  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::خورشیدخانم - وین، اتریش::]. میتونم به اندازه یک کتاب جواب بهت بدم که از حرف خودت شرمنده بشی، مثلا میتونم برات از کتب بزرگترین نویسندگان بیارم که در آن عینا همین واژه بکار رفته و گفته رشتی جماعت اما به کسی برنخورده چون اهل ادبیات و کتاب و هنر شعور دارند و مرز بین توهین و نقد را میفهمند .... پس میرم سراغ یک نصیحت کوچک و واضح. شمایی که مثلا خانم با کمالاتی هستی که برای بی ادبی بنده بالای منبر رفتی. تو چرا خودت بلد نیستی در یک سایت طوری کامنت بدی که سایت شرمنده اخلاق ادبیت نشه؟ این 3 نقطه های داخل کامنت آخر شما خودش دنیای حرف و جوابه. با خیره شدن به همون نقطه ها تو افق محو شو خانووووووم.
  8
  17
  جمعه ۱۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  پیروز دیلمی - لاهیجان، ایران
  بنده گیلان زندگی می کنم . یه خورده تو کامنت ها بی انصافی کردید . مردم شمال کشور واقعآً برخورد مناسبی با مسافرا دارن ( حداقل تا جایی که بنده دیدم ) . آره یه بار دیدم که فامیلم به یکی آدرس اشتباهی داد . یه بارم یه مغازه دار با طرف دهن به دهن شد ! ( البته نه تو رشت ) این موارد هم وجود دارن . درستش اینه که موقع آدرس پرسیدن یه نیم نگاهی به وضعیت طرف هم بندازین !
  4
  22
  شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  یک پیغام برای اونی که خودش میفهمه. عزیزم گویا سایت متوجه مثبت و منفی فیک میشه. آره خیلی تلاش کردی اما الان چک کردم دیدم همه منفی ها کم شدن. ارزش نداره چون برای من هم پشیزی ارزش نداره و والله تا امروز نه یک مثبت و منفی به خودم دادم و نه به دیگران. خواستم بگم زیاد تو زحمت نیافتی گلم! ;)
  9
  9
  شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  گذشته میرزا - ایران، ایران

  سر همین کلیپ یه دعوا بین بازدیدکنندگان توی کامنت ها هم راه افتاد!
  2
  29
  یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۰۵:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۹
  amirrashti - رشت، ایران
  [::sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی::]. خدا شاهده الان این خبر و کامنتهارو دیدم،بیشتر اوقات نه تنها خیلی از نظراتو نمی خونم حتی بعضی صفحاتو باز نمی کنم. باشه شما و دوستان درست میگید! فقط همین بس که تا حالا با وجود این همه مسافری که سالیان ساله میان و میرن کوچکترین خبر و شکایتی از دختر بازیو ناموس ازاری از طرف ما وحشی های بی فرهنگ دهاتی! نشده ولی از طرف مقابل بر عکس تا دلت بخواد دیدیم!
  6
  24
  ‌سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  scandal - برلین، آلمان
  [::sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی::]. تو چه گفتن داری! فقط اون لهجه ناز و شیرین رو داشته باش بررر جان ;) ولی یک تجربه را خود کردم که در تاکسی نشسته بودم که یکهو توریستهای تهرانی، آدرس فلان کوه را از راننده مان پرسیدند، که آن راننده ناقلا و شوخ طب، با اینکه آن کوه به آن بزرگی روبرومان بود، به آن طفلکها آدرس برعکس را داد که باید از آن خیابان و راه باید بروند، که من از خدا بیخبر برقم گرفت که تا بیام به آنها نه بگم، آنها راه را برگشتند، که از دوست راننده پرسش کردم، که چرا متوجه خوب نشدی؟ واکنش او: بگذار یک کم شمال را بگردن و حالشان جا بیاد، که همه زدیم زیر خنده! و یکروزی هم من در شهر کوچکم آدرس اداره ای میخواستم که از یک نفر تعیرکاری پرسش کردم که او با آن سر و وضع غلیظ روغنی و با آن لهجه غلیظ تهرانی، بمن گفت: ازم پرسش نکن که نمیدونم! که بعد از مدتی فهمیدم آن اداره پشت همان تعیرگاه روغن است که بعد از ۲۰ دقیقه جستجو به او رسیدم، گفتم: امان از دست شما تهرونی ها! چطور رویت میشه منو نگاه کنی؟! این است فرهنگ کمک در مورد پیدا نمودن آدرس در ایران!
  5
  7
  ‌چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  scandal - برلین، آلمان
  [::amirrashti - رشت، ایران::]. آخه دوست همزبان و همدلم، شمالی ها از لهجه فارسی شان "بیزارند" و تهرانی از لهجه بسیار زیباشان "مغرور"! که این خود مانند آب و آتش میمانند که با کوچکترین اشاره و لبخندی آن "جرقه" به "انفجار" تبدیل میشود! فقط باید متکی به نفس بود و شدیدتر به لهجه خود مفتخر بود اما نه در حد اهانت، چه از آن تهرانیش و چه از آن لهجه شیرین رشتی اش و یا لهجه ترکی و اصفهانی خود!
  5
  2
  ‌چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  scandal - برلین، آلمان
  اصلآ میتوان ایران را بدون رشت و تبریز و لر گمان کرد؟! ;) ;) ;) ;) ;)
  2
  11
  ‌چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  در این ایام مقدس نوروزی، یکدیگ را بوس کرده، کدورت های آبانماه دو سال پیش را به فراموشی بسپاریم.
  1
  14
  ‌چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Wardia - سیدنی، استرالیا
  [::sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی::]. دوست عزیز ،هنوز مونده به آن درجه از شعور و فرهنگ برسید که به جوامع مختلف توهین و تحقیر نکنین. شما حتی مرز توهین هم نمیدانید !.
  6
  24
  ‌چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.