ابهام در خصوص محرومیت بازیکنان تیم ملی ایران

جواد نکونام (راست) یکی از مربیان تیم ملی ایران به گزارش فدراسیون فوتبال ایران سه بازی محروم شده است به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال ایران، دو بازیکن و همچنین مربی تیم ملی فوتبال ایران توسط فیفا محروم شده اند.
 
در خبری که فدراسیون فوتبال ایران منتشر کرده، سردار آزمون و احسان حاج صفی دو بازیکن تیم ملی یک جلسه و جواد نکونام، مربی سه جلسه به خاطر حوادث بازی ایران و قطر محروم شده اند.
 
فدراسیون جهانی فوتبال در پاسخ به بی‌بی‌سی فارسی گفته است که هنوز نمی‌تواند حکم محرومیت بازیکنان تیم ملی را تایید یا تکذیب کند.
 
در خبر فدراسیون فوتبال ایران اشاره‌ای به محرومیت بازیکنان و یا تیم ملی قطر نشده، ولی با توجه به نقش بازیکنان دو تیم در این حادثه احتمال محرومیت برای این تیم هم وجود دارد.
 
مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران در واکنش به این خبر گفته است: "محرومیت‌ها اعلام شده اما در حال رایزنی هستیم و اعتراض خاصی را به این موضوع انجام داده‌ایم و تا حصول نتیجه آن را دنبال خواهیم کرد."
 
درگیری بازیکنان دو تیم زمانی رخ داد که رضا قوچان نژاد روی اشتباه دروازه‌بان قطر دروازه این تیم را در ورزشگاه آزادی تهران باز کرد.
 
پس از این گل برخی از بازیکنان و مربیان ذخیره دو تیم با هم درگیر شده‌اند که این حادثه با دخالت ماموران انتظامی داخل ورزشگاه خاتمه پیدا کرد.
 
تیم ملی ایران در ادامه رقابت‌های مقدماتی جام جهانی قرار است کمتر از دو هفته دیگر با سوریه در مالزی بازی کند. ایران که در ۴ بازی گذشته خود شکست نخورده، با کسب سه برد و یک مساوی و ۱۰ امتیاز در صدر گروه یک منطقه آسیا قرار دارد.
+14
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  دسته گل جواد نکوناز بی لیاقت بود که ایران را به این روز انداخت و همان روز هم کلی ایرانی همیشه جوگیر و همیشه در صحنه کلی براش سوت زدند. خوب وقتی شاگرد میبینه استادش تا دسته حواله میده به مربی کره و همین حرکت زشت که باعث جریمه و تهدید هم شد تبدیل میشه به باغیرتی برای مردم ایران، اون هم برای نمایش بعد از گل میپره جلوی نیمکت ذخیره تیم حریف و اون حرکات زشت رو انجام میده. آخرش هم بازیکنان هر دو تیم به هواخواهی هم تیمی میرن وسط و میشه این جریمه سنگین برای تیم ملی. این اتفاق داره تو لیگ هم میافته و گهگداری میبینیم بعد از گل تا آبدارچی تیم هم میریزن وسط زمین و خوشحالی خودشون را بصورت زشتی جلوی حریف و هواداران حریف نشان می دهند. حالا هرچقدر هم مخالفت خواستید بکنید اما خوشحالی بارسایی ها جلوی هواداران والنسیا را دیدید؟ کی محکوم شد؟ یکم عقلانی فکر کنیم
  6
  1
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.