ذوق زدگی وشتاب داماد ترکیه ای در گفتن بله

+326
رأی دهید
-26

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۸
  تفکر اسلامی - اودنسه ، دانمارک

  پیشنهاد میکنم که سخنرانی‌های حجت الاسلام دهنوی در مورد زندگی زناشویی و مخصوصأ شب زفاف رو گوش کنه که تو حجله؛ خوب حالا ذوق زده که میشه؛ این طبیعی است. ولی عجله و شتاب نکنه که یک دفعه کار به اورژانس میکشه و دیگه تا دفعه بعد معلوم نیست کی بشه.
  301
  40
  ‌چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  dannni - سوئد، سوئد

  بابا نمیشه سرزنشش کرد بنده خدا هرچه باشه. ترک است
  149
  66
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  ordak - بن، آلمان

  این که چیز تازه ای نیست، باید طرف در این یال کوپال جدید هم نشون بده اصلیتش از کجامیاد وی چیه؟
  89
  33
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  tom28 - تهران، ایران

  دو ماه دیگه داماد را میبینین که به .. خوردن خودش پشیمونه. خنده عروس خانم نشانه خوشحالیش از پیدا کردن یک داماد احمقه.
  18
  64
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Habib43 - نیوکاسل، انگلستان

  تفکراسلامی جان الهی دورت بگردم تو خیلی چیزها میدونی از زفاف انشالله خدا خیرت بده عزیز دل روزم رو روشن کردی به آینده مون بیشتر امیدوار شدم گلم xxxxx😘😘😘😘😘😘
  6
  41
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  باباجان - لندن، انگلستان

  [::dannni - سوئد، سوئد::]. تو هم احمق بودن خودت را ثابت کردی ! این موضوع شخصی یک فرد چه ربطی به ملت ترک دارد ؟ با تحلیل شما ما هم می توانیم یک فرد فارسی زبان دزد را بگییریم و بگوییم طرف فارس هست دیگه ! یادم هست در یک شرکتی در مشهد کارگر افغانی هم بودند که یک ایرانی آنها را افغان صدا می کرد و روزی در موقع صدا کردن او ، بچه افغان به ایرانی گفت " بیا اینجا بینم من یک شخص هستم و یک کشور نیستم معرفت داشته باش و مرا با نام شخصی یا آقا صدا کن و من اگر تو را در کشور غریبه ایران صدا کنم خوب هست " ! طرف شرمسار شد و رفت !
  31
  85
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۲
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  درحال حاضر به شیرینی سر کندوی عسل فکر میکند . از انتهای کندو و محتویاتش چیزی نمی داند.
  6
  33
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  پشم علی بی نیاز - مکسیکو سیتی، مکزیک

  والا من بله نشنیدم صدای پارس سگ بولدوگ آمریکایی به گوشم رسید ...
  65
  21
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی

  خداوند خوشبختشون کنه ، امیدوارم دوستانی که نظر میدن هم اصیل باشن و شعارهای نژاد پرستانه ندن. این هم جزئی از شیرینیه مراسم بود ، خداوند خوشبختشون کنه الاهی امین
  14
  82
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  مبارکشان باشد .باارزوی خوشبختی برای عروس وداماد .
  3
  34
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  tiger.man - لوبومو، کنگو

  [::dannni - سوئد، سوئد::]. من ترک نیستم ولی دلم نیومد اینو نگم که اگر فرهنگ ژاپنی ها را داشتید چی میگفتید. باز خوبه ما از اون اب و خاکیم میدونیم چه خبره. این وقاحتها واقعا داره از حدش میگذره. احترام احترام میاره، بی احترامی عکس العملش احترام نیست. خوبه حداقل برای حفظ حرمت خانواده خودمان به دیگران بی احترامی نکنیم. درست نیست یک خانواده بخاطر نادانی و بد دهنی فرزندشان فحش بخورند و این شامل من و شما هم میشود.
  4
  42
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  tiger.man - لوبومو، کنگو

  [::پشم علی بی نیاز - مکسیکو سیتی، مکزیک::]. من این اقا را نمیشناسم اما میدانم از ملتی هستش که ادعای بافرهنگ بودنش در حد بیگ بنگ نیست ولی شعور و درایت انها از خیلی از ماهای مدعی فرهنگ جهانی بیشتره.
  5
  36
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  ENSAN-ZAMIN - تبریز، ایران
  دوستان فارس٫ چه خوب چه بد باید قبول کنید که فرهنگتان نابود شده و در هر مورد و هر وضعیتی غیر از توهین و تحقیر کار دیگری بلد نیستید. خجالت بکشید از تمدن ۲۵۰۰ ساله دروغینتان که در این ۲۵۰۰ سال به شما ساده ترین خصوصیت یک انسان که همانا احترام به دیگران است را یادتان نداده است.
  22
  35
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  اینکار که داماد کرد کار بدی نبود و هرچی بود ربطی به ترک بودن ویا نبودن داماد نداشت! اما کسانیکه از هر فرصتی برای تفرقه انداختن سو استفاده میکنند یا خیلی احمق هستند و یا مزدور اجنبی با هدف تفرقه افکنی در شبکه های اجتماعی فعال هستند!!
  2
  29
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  [::dannni - سوئد، سوئد::]. من این جوان ترک را خوش طنز ، شاد و عاشق میبینم ، به سیاست هم ماری ندارم ، اما تو خودت را چه میبینی ،
  3
  27
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::ENSAN-ZAMIN - تبریز، ایران::]. نه عزیز ، من فارس هستم ، نژادپرست نیستم ، هم اکنون در استانبول هستم و محبت و احترام عزیزان ترک
  3
  15
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  ادامه و محبت عزیزان ترک را ستایش می‌کنم . رک بگم اکثر کشورهای اروپایی را سفر کرده ام اما مهمان نوازی مردم ترکیه قابل قیاس نیست . از اروپای شمالی گرفته ، تا بلوک شرق . یونانی ها با حال هستند اما براحتی سر توریست ها را کلاه میگزارند . مردم شمال ایتالیا و اسپانیا را پر محبت دیدهام . و بعنوان توریست احساس خوبی می‌توان داشت .
  5
  14
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  [::. ENSAN-ZAMIN - تبریز، ایران. دوست عزیز تبریزی، شما باید بیاموزید که هرکس که به دیگران توهین کرد، فارس یا ترک نیست! بلکه یک احمق است چه در صفحات اجتماعی باشد و یا چه در استادیوم فوتبال بازی تراکتور با دیگر تیمها!. آدمهایی که به زبان ترکی صحبت نمی کنند و یا در شهرهای آذربایجان زندگی نمیکنند الزاما فارس نیستند و آن کسانی که تحقیر میکنند نماینده قوم فارس نیستند! همانطور که آن دسته از اوباش که در استادیوم ها به فارسها و به ایران توهین میکنند نماینده قوم ترک نیستند!. ::]
  6
  15
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  ENSAN-ZAMIN - تبریز، ایران
  [::hamidesabz - لندن، انگلستان::]. اتفاقا زندگی در ایران به من اموخته که تحقیرو و توهین به اقوام دیگر بخصوص ترکها کار همیشگی و عامدانه فارسها بوده است. از وقتی چشم باز کردم هر چه عمل زشت و احمقانه و عقب مانده را به ترکها نسبت دادید.(بابا یارو ترکه دیگه) و این مختص به طبقه پایین فارسها نبوده که توهین میکنند بلکه از نویسنده فارس گرفته تا هنرپیشه و هنرمند و فوتبالیست تا رییس جمهور مدعی جامعه مدنی(خاتمی-فیلمش هست) تا ایدین اغداشلو و همه و همه در هر مناسبتی ترک را توهین و تحقیر میکنند. فارسها این مسیله را طوری در جامعه گسترش داده اند که حتی خود ترکهای تهران به خودشان توهین میکنند (اغداشلو). در ضمن در استادیوم تبریز بدون دلیل به کسی توهین نمیکنند و هرچه بوده جواب فارسهای بی ادب و بی تمدن بوده. یادت باشه توهین (اشک.اشک) از استادیوم تهران شروع شد و در تبریز جواب دادند (اشک ددندی . ننندی). در تبریز به همه انسانها احترام میگذارند. نمونه اش در بازی اخر در استادیوم تبریز بودم به مهدی شریفی بازیکن سپاهان که گل هم زد شعار (مهدی امپراتور) دادند بخاطر دو سال زحمتی که برای تراکتور کشید.
  2
  7
  یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۴:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  ENSAN-ZAMIN - تبریز، ایران
  [::hamidesabz - لندن، انگلستان::]. دوست من طرفدار تراکتور اوباش نیست و ضد ایران هم نیست. اذربایجان شهدای زیادی را در راه ایران داده است. شعار خلیج عرب در استادیوم تبریز در واقع اعتراضی به تغییر نام هزاران کلمه ترکی است که از زمان رضا پالانی شروع شده و در حال حاضر نیز ادامه دارد. حرفهای تو هم خالی از توهین نیست اگر میخواهید مثل یک انسان و در چهارچوب جامعه مدنی حرکت کنید از توهین و تحقیر دست بردارید و به دیگران احترام بگذارید.
  2
  8
  یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۵:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  ENSAN-ZAMIN - تبریز، ایران
  [::kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد::]. دوست من خوشحالم و حرفت را باور دارم که فارس هستی و نژاد پرست نیستی. ولی من حرفم نه با خود شما که با رفتار نژاد فارس هست که در ان توهین به اقوام و بخصوص ترکها نهادینه وبه فرهنگ تبدیل شده. ایا قبول ندارید که در فرهنگ فارس هر عمل احمقانه ای به ترک نسبت داده میشود؟ و ایا این نهایت بی فرهنگی و بی تمدنی نیست که به هر دلیلی دیگران را مسخره کنید. من همیشه به انسانهای متمدن و با فرهنگ چه ترک چه فارس چه افغان و چه امریکایی ارادت دارم.
  1
  6
  یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۵:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  باباجان - لندن، انگلستان
  [::hamidesabz - لندن، انگلستان::] ارازل اوباش کی در فوتبال به ترکها فحاشی می کنن هم اگر نماینده فارس نباشند ولی شخصی مثل یونسی نماینده روحانی که نماینده قوم فارس هست باز به ترکها توهین می کند و ترکها را در کشور انکار می کند با جواب کوبنده امام جمعه اردبیل ، نماینده ارومیه و امام جمعه قره داغ روبرو شد و همه گفتند " یونسی فاشیست غلط کرده " ! گفته بود " ما ترک نداریم ازری داریم که برادر دوقلوی کرد هست " ! نماینده قره داغ هم توپید و گفت اولا غلط کرده و دوما ازری زبان مستقل نیست فقط لحجه ترکی هست و ما ترکها در ایران تاریخ چندین هزار ساله داریم و اینجا وطن ماست! شکر خدا تمام نمایندگان و امام جمعه های نسل جدید هم هم اصالت دوست و با افتخار می گویند ما ترک هستیم و ضد ترک یک فاشیست مغز تنگ هست !
  3
  6
  یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  hamidesabz - لندن، انگلستان
  من معمولا با احمقها و یا خیانتکاران طرف صحبت نمیشوم متاسفانه در اینجا به اشتباه فکر کردم با یکی از هموطنان تبریزی که تحت تاثیر تبلیغات سو احساساتش بر آشفته طرف هستم اما حالا متوجه شدم که این کاربر یکی از همآنهایی است که من از هم صحبت شدن با آنها پرهیز میکنم. با اینکه اکثریت قریب به اتفاق ایرانیان به زبانی که اکنون فارسی نامیده میشود صحبت میکنند، با اینحال کسانی که بتوان آنها را واقعا فارس نامید بسیار اندک هستند حتی خیلی از آنهایی که فکر میکنند فارس هستند بعد از بررسی یکی دو نسل قبلشان به مهاجرینی از اقوام دیگر میرسند، ما اقوام ایرانی چنان با هم در امیختیم که اگر روزی بخواهیم خودمان را از لحاظ قومیتی تفکیک کنیم ، تکلیف اکثریت بسیار بزرگی از مردم ایران نا مشخص میماند، . مرم ایران هزاران سال با هم زندگی کردند و این این دست اصطکاک های خرده فرهنگی همیشه بوده ولی هیچوقت تا این حد دستمایه دشمنان ایران برای نابودی ایران نشده بوده، این اوباش و خودفروختگان که یا بازیچه دست دشمنان شده اند ویا مزدورشان، باید بدانند که درآینده ایران آزاد مکافات خائنین سخنتر از دشمنان خواهد بود!.
  0
  5
  یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  ENSAN-ZAMIN - تبریز، ایران
  [::hamidesabz - لندن، انگلستان::]. از همان کامنت اولت معلوم بود که تو یک نژاد پرستی و سرپوشیده و با زرنگی توهین هایت را به ملت اذربایجان و تراکتور کردی. ولی من جوابت را با نرمی و استدلال دادم. میدانستم که هیچ تاثیری در مغز خشکیده ات نخواهد داشت ولی نوشتم به بهانه تو و در اصل برای اگاه کردن ملتم که شاید علاقمندی باشد و برای این مطالب وقت بگذارد. ملت ترک در حال بیداری است و دیر یا زود خود را شناخته و به ارزشهای خود و تاریخ خود واقف خواهد شد ان روزنزدیک است و ان روز تهران ترکی حرف خواهد زد. فاشیست عزیز با کامنتت ثابت کردی که اهل گفتگو نیستی و در برابر حرفهای منطقی من شروع به فحاشی کردی چون جواب نداشتی. حرمت را نگاه نداشتی و من علیرغم انسان بودنم مجبورم جوابت را بدهم. چون اعتقادم بر اینست که مودب بودن در مقابل گستاخی دیگران نشان از ضعف شخصیت است. فاشیست مغز خشکیده٬ اوباش خودتی٬ احمق و خیانتکار تو هستی٬ خود فروخته تویی.بازیچه تویی. مزدور و خاین هم تویی. در اخر تو یک بدبختی هستی که مغزت پر از توهم نژاد پرستی است.
  2
  4
  یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  ENSAN-ZAMIN - تبریز، ایران
  [::hamidesabz - لندن، انگلستان::]. از همان کامنت اولت معلوم بود که تو یک نژاد پرستی و سرپوشیده و با زرنگی توهین هایت را به ملت اذربایجان و تراکتور کردی. ولی من جوابت را با نرمی و استدلال دادم. میدانستم که هیچ تاثیری در مغز خشکیده ات نخواهد داشت ولی نوشتم به بهانه تو و در اصل برای اگاه کردن ملتم که شاید علاقمندی باشد و برای این مطالب وقت بگذارد. ملت ترک در حال بیداری است و دیر یا زود خود را شناخته و به ارزشهای خود و تاریخ خود واقف خواهد شد ان روزنزدیک است و ان روز تهران ترکی حرف خواهد زد. فاشیست عزیز با کامنتت ثابت کردی که اهل گفتگو نیستی و در برابر حرفهای منطقی من شروع به فحاشی کردی چون جواب نداشتی. حرمت را نگاه نداشتی و من علیرغم انسان بودنم مجبورم جوابت را بدهم. چون اعتقادم بر اینست که مودب بودن در مقابل گستاخی دیگران نشان از ضعف شخصیت است. فاشیست مغز خشکیده٬ اوباش خودتی٬ احمق و خیانتکار تو هستی٬ خود فروخته تویی.بازیچه تویی. مزدور و خاین هم تویی. در اخر تو یک بدبخت هستی که مغزت پر از توهم نژاد پرستی است.
  3
  1
  یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::ENSAN-ZAMIN - تبریز، ایران::]. با تشکر از شما ، تا حدی احساسات شما را درک می‌کنم، و به شما حق می‌دهم،
  3
  1
  دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.