گزارش صدا و سیمای ایران در مورد پرونده تخلف جنسی قاری قرآن معروف سعید طوسی

+51
رأی دهید
-421

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۶
  koros_nl - امستردام، هلند

  ۲ سوال دارم : چرا انقدر اسرار دارد بگید قران کریم , عظیم , عزیز , عظیمالشان و ... ؟!! اگه اینهایی که میگید هست , که نیازی به گفتن نداره ؟!! و ۲ - میگید قران معجزه محمد است , اگه این معجزه است که ما هزاران نویسنده زبر دست تر از الله داریم , این چرندیات هم نیست حرف حساب زدن ؟!!
  49
  350
  ‌چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  ukjohnuk - لندن، انگلستان

  اینم مثل سعید مرتضوی شل میگیرن گند خودشون درنیاد. تف به روح خمینی دجال که مملکتو به کوند .البته از ماست که بر ماست.سپاس
  29
  325
  ‌چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  gozargah - ایران، ایران

  بهشتیان(بیعت کنندگان با خلیفه عرب سرزمین پارس) رویشان نشده که مستقیم قربانی های این جنایت را به جرم مورد تجاوز قرار گرفتن محاکمه کنند به همین علت درحال آماده سازی مردم برای اعلام حکم قربانی ها هستند و در آخر علت آن را همکاری و جاسوسی برای رسانه های بیگانه اعلام خواهند کرد و آموزش قرآن را در زندان ادامه خواهند داد.
  29
  207
  ‌چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  بر پدر آدم دروغگو لعنت . ما در دو تا گزارش را گوش دادیم. نه به اسلام توهین کرد . نه به امام شیعه نه‌ به دین. تنها کاری که کرد این جریان از عربی‌ به فارسی ترجمه کرد. ترجمه فارسی‌ برای برادران ارشادی . یک قاری متهم پدوفیل . که رهبر که این پدوفیل را دوست دارد. ۸ شاکی‌ و یک قاضی فاسد و دادستان فاسدتر که از ترس آقا پرونده را گم و گور کردند. اگر شما پته آقا .قاری .وکیل . دادستان را افشا کردن را توهین به اسلام می‌‌دانید .گودرز وسط این اسلام . وگر اسلام شما خوب است . پس ریش آقا را کشید. مردیکه این گند کاری چیست می‌‌کنید. هیچ کس مثل آخوند تیشه به ریشه اسلام نزد.
  29
  264
  ‌چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  آغا جان بیخودی ماله کشی نکن! طبق اسناد موجود الان 5 سال است که پرونده این شخص در قوه قضائیه تشکیل شده ولی نه فقط در این مدت حکمی صادر نشده بلکه بعناوین مختلف سعی شده شاکیان را بترسانند تا از شکایت خود صرفنظر کنند! چرا نمی روید از بیت رهبری بپرسید که به چه دلیل سعی در مسکوت نگهداشتن قضیه کرده اند؟ :o
  27
  258
  ‌چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  rezanl - امستردام، هلند

  اقا وازلین طوسی هم اومده تازه شما میخواهید تحقیق کنید
  27
  274
  ‌چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  مترلینگ - منچستر، انگلستان

  اگه ملا جماعت با لب و لوچه اب افتاده از حوری و غلمان نمیگفتند و همش فکر نیم تنه پایینی خود نبودند کسی کمتر شک میکرد نه اینکه همش دارند ماهیت کثیفشونو رو میکنند
  28
  209
  ‌چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  بردیا ارانی - کلن، آلمان

  یک سوال . شما اسلام را مظلوم و پاک میدانید پس اینهمه جرم و جنایت را که در طول تاریخ این اسلام عزیزتان یدک میکشد را چگونه پاسخ میدهید .!!! خطای یک فرد قاری ملاک نیست ! اصل اورنده قران زیر سوال است . چه کسی میتواند پاسخ بدهد و عمل او را زیر سوال ببرد . از هزاران خطا فقط یکی را پاسخ بدهید . چگونه ممکن است یک مرد 54 ساله یک دختربچه 7 ساله را به بستر ببرد ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
  28
  228
  ‌چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  روبرتو - میدلرزبرو، انگلستان

  چگونه است که صدها نفر را به اتهام جرمهای واهی در عرض 24 ساعت اعدام کرده اند اما به پرونده اتهامی این مرتیکه منحرف تا حالا رسیدگی نشده و بالانشینها سعی می کنند موضوع را لوث کنند؟!! هرچه بیشتر این موضوع را انکار کنند آبروی نداشته خود را بیشتر می برند در حالی که تمام دنیا از این موضوع باخبر شده اند. ما در دهه اینترنت و ماهواره زندگی می کنیم و کوچکترین وقایع در دنیا خیلی زود پخش می شود و همه منتظرند ببینند که اقدام بعدی چیست. اینطور که معلومه باید چند سالا دیگر منتظر بود و دید که رژیم با چه ترفندی می خواهد این مسأله را به قول معروف ماستمالی کند!
  28
  202
  ‌چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Negah* - فرانکفورت، آلمان

  ایا اگر تلویزیونهای بقول خودتان معاند این رسوایی را اعلام نمیکردند پرونده منتفی نشده بود؟. ایا این جوانانی که مورد تجاوز قاری قرار گرفتند به داد خواهی خود که حدود پنج سال پیش بود رسیدند؟. ایا این قاری تحت حمایت رهبری که خود را نماینده بحق خدا در قبال مردم میداند نبود؟. ایا این اعمال کثیف را فردی که خود را بحق مستحق تلاوت قران که بقول شما آیات خداوند بر پیامبر اسلام است انجام نداد؟ فردی که تمام آیات را می شناسد، ایا باز هم دست صهیونیسم یا امپریالیست از پشت پرده این اعمال کثیف بیرون امده یا حمایت مردی که خود را ولی هشتاد میلیون ایرانی بدبخت میداند ، مردم از این بی تفاوتی ها به اسلام بی اعتنا شدند از دزدی های میلیاردی که توسط دست اندرکاران ومحافظان دین صورت میگیرد از تجاوز به حق وحقوق شهروندی خود از ظلم وبیداد حکومت به تنگ امده اندواخر کار از اسلام خسته شده اند شاید اگر بقول خمینی دجال وحرفهای اول حکومتش اخوند ها به مساجد می رفتند اسلام شما اینقدر در میان جامعه ایرانی وخارج از ایران بد نام وبی اعتبار وبی آبرونمیشد ایکاش دین از سیاست جدا بود وهر کدام راه خودش را میرفت ...
  31
  194
  ‌چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران

  رژیم فاسد اسلامی بد جوری به دست و پا زدن افتاده و سعی بر فریب افکار عمومی در ارتباط با سعید طوسی متجاوز بچه باز دارد. اساس و بنیاد این دین نادرست و پیروانی زشت خو دارد. هیچکدام از سرکردگان و مزدوران این رژیم سالم و بی‌ خطا نیستند و همگی غرق در جنایت و فساد از انواع مختلف هستند.
  33
  192
  ‌چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  جوابگو - مالمو، سوئد

  خفه خون بابا،وقتی‌ هول میشن این آشغالو میارن زررر زررر کنه چه صدای... داره،کی‌ صدای آمریکا گفت همه قاریا ن اینطورن کی‌ اسلام را نشان گرفت،احمق‌ها وقتی‌ عصبی میشوید گشهاتو ن عوضی‌ می‌شنوه،آرام بخش بخورید دوباره گوش کنید،گفت قاری دربار خامنه‌ای.
  24
  132
  ‌چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  el_So - استکهلم، سوئد

  دین مظلوم اسلام ؟؟؟!!!!!!!! لطفا کم با کلمات بازی کنین. تنها چیزی که به این دین نمیاد مظلوم بودنه
  28
  168
  ‌چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  تانگو - ساکرامنتو، ایالات متحده امریکا

  خوشم میاد اینترنت و اطلاع رسانی جمعی مردم خواهر مادر اخوندها و افراد مفسد جامعه رو یکی کرده مردم هم دست مریزاد این کثافتکاری ها رو دست بدست میکنن به امید روزی که اینها دمشون بزارن رو کولشون از مملکت گم شن مردم یه نفس راحت بکشن
  15
  151
  ‌چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران

  غلط نکنم می خوان یه بلایی سر حاج طوسی بیارن و تو زندون با دوای حموم خودکشیش کنن . چون دیگه گندش بدجور درومده و طوسی هم که گفته محکوم بشه صدنفر عین خودش از بالایی ها رو لو میده . از طرفی هم گندیه که هرجور ماسمالی بشه باز به آبروی نظام و رهبری لطمه شدیدی میزنه . خلاصه که حاج طوسی اینجاس که میگن .... شیطون ، سر کچل رو به باد داد
  7
  85
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۰۲:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  الف لام آخخخخخ. *** آفرین پسر خوب اینجوری باید تو خوندن قرآن حس بگیری. #سعیدطوسی
  11
  77
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  خوب وقتی در قرآن عزیز شما به مسلمانها غلمان را در بهشت وعده میدهد ومیگوید غلمانها پسر بچه هایی هستند که هنوز آلت تناسلی یشان مو در نیاورده را بشما میدهیم تا حال کنید را میگیم ما یعنی اهانت به قرآن میکنیم ؟ خوب طرف عجله داشته دیده دورو برش پر است از غلمانهای زمینی گفته نقد را بچسبم نسیه پیش کش
  8
  79
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک

  میگه : سوءاستفاده شبکه های بیگانه از این پرونده !!! دِ اخه پفیوز شما و زمینخوار عراقی لاریجانی پرونده را گم و گور کرده بودین و این بچه ها رو امر به سکوت کرده بودین و همون شبکه خارجی بود که صدای مظلومیت این بچه ها رو بگوش دنیا رسوند تا تو مزدور بیسر و پا الان شکر بخوری. دوم اینکه اگر این قران و اسلام شما اینقد به به و مظلومه چرا هر چی تولید کرده مثل این اقا بچه باز و لواط کار و دزد و فحاش و . از اب در اومده ؟ خب اگه ما اشتباه میکنیم شما دو تا از تولیدات خوبشو بما نشون بده . اقتصاد درست و حسابی؟ اخلاق درست ؟ فساد ریشه کن کرده ؟ فرهنگ خوب ساخته؟ دی ان ای کشف کرده؟ دِ خب چه گلی بسر دنیا زده در 1400 سال وقتی که داشته غیر از غارت و جنگ و خونریزی؟
  8
  90
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران

  نمیدانم این (متفکراسلامی) از ترس سعیدطوسی,اینروزها کجا قائم شده؟
  5
  70
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  عشق من ایران - چستر، انگلستان

  جمع کن بابااااااااا . تا کی میخواهیدچرندیات سرهم کنید؟ بسه دیگه خجالت بکشید. اصل موضوع رو بیخیال شدید ،گیر دادید به رسانه هاى معاند؟ نکنه اونا مقصرند طبق معمول.. راستی دین اسلام عزیزتون از کی تا حالا جزء فرهنگ ایران بوده که من بعنوان ایرانی ازش بیخبرم؟
  5
  63
  ‌پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  oghab - هلسینکی، فنلاند

  باید اعدام بشه شما آشغالهای حکومتی از بیت رهبری گرفته تا پاسدار چلغوز باعث ازبین رفتن حرمت شیعه شدید
  4
  37
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  صدا و سیما خودش ننگ و فساد و دروغ و سانسوره
  2
  48
  شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  liberté - مونترال، کانادا

  تورات = انجیل = قرآن = کتاب های جادو جمبل یهودیان و مسیحیان و مسلمانان
  5
  29
  یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  freydun2500 - نامکاری، آلمان
  [::zardpuscht - فرانکفورت، آلمان::] ای چه عادت بدی است شاها تازه مد کردید؟ گودرز وسط اسلام؟؟ تو داری به یک اسم اصیل ایرانی که نام دهها هزار نفر ایرانی است توهین میکنی، نقطه چین بگذار آقا. اسلام خودش یک توهین به جامعه متمدن دنیا است. شما جناب چقدربد مینویسی. همش سوتی میدهد.نظرت خوب است ولی ادبیاتت بد.
  2
  7
  دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.