کلینتون یا ترامپ؛ آینده رابطه ایران و آمریکا چگونه خواهد بود.

+21
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  در حد یکی از عوام در مسایل سیاسی یک چیز را میدونم. آمریکا به واسطه قدرت و اختیارات در سطح جهانی مثل مبصر میمونه. قدرت تعیین کنندگی و دخالت دارد. اما دوره اوباما این مبصر بیشتر نقش خنثی داشت تا تعیین کنندگی. کلینتون هم به همین شکل خواهد بود و هیچ گره ای را باز نخواهد کرد و چه بسا پیچیدگی اوضاع در مناطق حساس بیشتر هم بشه. اما ترامپ روحیه مناسب تری برای ریاست جمهوری آمریکا دارد. کسی که دنبال باز کردن گره های منطقه است. نظرات او در رابطه با اسرائیل و ایران و سوریه و داعش نشان دهنده این موضوع است. اوباما یک هنرپیشه ترسو و دغل باز بود و عقیده دارم کلینتون هم یک هنرپیشه خواهد بود. در مقابل برای ایران در حال حاضر کلینتون سود بیشتری خواهد داشت و مطمئنا موفقیت ترامپ خیلی به توان خیلی بعیده چرا که ترامپ برای آمریکا هزینه زیادی خواهد داشت!
  13
  23
  ‌سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  لشگر ششم ورماخت - هامبورگ، آلمان
  جمهوری اسلامی رو خود همین آمریکاییا آوردن و به جون ما انداختن این رو از خودم در نیاوردم چونکه اینجا با آلمانیها هم بحث سیاسی میکنیم همشون هم همینو میگن و تایید میکنن که خمینی رو همین آمریکاییای ...وم زاده آردن روی کار ، این یعنی کل دنیا میدونن قضیه چیه و پشت پرده چه خبره و چه زد و بندی داره بین آخوندا و آمریکا ییای بی ...موس رد و بدل میشه ،پس دیگه دلیلی نداره این آقایون یا خونومای کارشناس مسائل بیان اینجا و اسهال نظر کنن . چون اسهال نظر این افراد که اصلا سر از ما تحت الاغ در نمیارن عینه سوهان مغز میمونه و دهن آدم رو باز و آلوده به انواع فحش های sister و Mother میکنه . به نظر من این کارشناسا بهتره بشینن توی همون فرنگ و همون تریاک و سیخ و سنجاقشون رو بکشن و نباید اینجا اسهال نظر کنن .
  23
  21
  ‌سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  sunny_day - نیویورک ، ایالات متحده امریکا
  [::لشگر ششم ورماخت - هامبورگ، آلمان::]. صدام هم آمریکاییها اوردن قذافی هم با کمک آمریکاییها به قدرت رسید پینوشه در شیلی به کمک آمریکاییها به قدرت رسید ولی‌ تمام این کشورها توسط خود آمریکاییها سرنگون شدن اینکه کشورهای خارجی‌ یک نفر را بقدرت میرساند دلیل بر این نیست که تا آخر ازش حمایت می‌کنن
  1
  6
  ‌سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.