زن جوان ایرانی مقیم امریکا چرا کشته شد؟

کارآگاهان پلیس اعلام کردند اسلحه‌ای که «مورگان» با آن خود را کشته همان اسلحه‌ای است که «میترا» با آن به قتل رسیده است
 
گروه حوادث – کارآگاهان جنایی پلیس امریکا در تحقیقات تخصصی به اطلاعات تازه‌ای درباره قتل زن جوان ایرانی و خودکشی مرد امریکایی پی بردند.

در پی آزمایش گلوله‌های شلیک شده از اسلحه «مورگان» فاش شد این مرد امریکایی پس از کشتن میترا با همان اسلحه دست به خودکشی زده است.

جسد «میترا» روز شنبه اول آبان در دفتر شرکت بیمه‌ای واقع در ایالت «اورگان» توسط نیروهای پلیس در حالی پیدا شد که هنگام کار با شلیک چند گلوله کشته شده بود. این در حالی است که ساعاتی بعد مردی 51 ساله به نام «مورگان» هم که از همکاران «میترا» بوده در نزدیکی ساختمان شرکت بیمه و در مقابل چشمان افسران پلیس و در داخل خودرویش دست به خودکشی زد.
بدین ترتیب تحقیقات جنایی در رابطه با ماجرای قتل و خودکشی این زن و مرد آغاز شد و نخستین اطلاعات به دست آمده روشن کرد که «میترا» با «مورگان» همکار بوده و آنها یکدیگر را می‌شناختند و رفت و آمد خانوادگی هم داشته‌اند.
اکنون با گذشت 10 روز از این ماجرا کارآگاهان پلیس اعلام کردند اسلحه‌ای که «مورگان» با آن خود را کشته همان اسلحه‌ای است که «میترا» با آن به قتل رسیده است. پس از کشف این رابطه فرضیه کشته شدن «میترا» به دست «مورگان» قوت گرفته است اما هنوز انگیزه‌ اصلی قتل در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
«میترا» کتابدار سابق دانشگاه تهران بود که چند سال قبل به همراه همسر و دختر 8 ساله‌اش به امریکا رفته و در پورتلند زندگی می‌کردند. به گفته دوستان میترا او برای کسب درآمد بیشتر، روزهای تعطیل هفته نیز شیفت کاری گرفته بود تا بتواند شرایط زندگی‌اش را بهبود بخشد. به همین خاطر هم روز حادثه «میترا» در محل کارش تنها بود و قاتل توانسته بود وارد ساختمان شرکت بیمه شود و با چند گلوله پیاپی او را بکشد.
اکنون کارآگاهان بر این باورند که مورگان پس از قتل میترا دچار عذاب وجدان شده و خود را کشته است. اما هنوز انگیزه این جنایت فاش نشده است.
+38
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  بسیار غم انگیز.
  6
  51
  ‌سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  پروردگار - تهران، ایران

  تیتر می زنید"زن جوان ایرانی مقیم امریکا چرا کشته شد؟" بعد جوابو تو متن نمی دین که!
  7
  145
  ‌سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه

  [::پروردگار - تهران، ایران::]. عزیز من به این ها می گن تیترهای زرد ژورنالیستی! یه چیز مزخرفی به این دانشجوهای ارتباطات یاد دادن که شما تیتر رو جوری باید بنویسید که مخاطب رو جذب کنه! اون وقت این ها هم می آن توی تیتر مثلا از شباهت های لفظی و معانی ظاهری کلمات استفاده می کنند و در واقع دروغ می نویسند و وقت خواننده رو تلف می کنند یعنی در واقع با ایم کار به شعور مخاطب توهین می کنند غافل از این که نه تنها این شیوه کمکی به جذب مخاطب نمی کنه بلکه هزارتا فحش و بد و بیراهع هم در نتیجه ی این کار برای خودشون می خرن!
  7
  72
  ‌سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  خبر کشته شدنش رو قبلا خونده بودیم منتظر چراش بود یم که بعد از ۱۰ روز انگار چراش رو جوابش رو ما باید بدیم !!!!!
  7
  63
  ‌سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Jalal50 - تهران، ایران

  رفته بود سرزمین فرصتها و آزادی . آواز دهل شنیده بود.
  75
  29
  ‌سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  اصحاب کهف - بروکسل، بلژیک

  لعنت به تو مردک که با ندونم کاریت یه خانواده رو متلاشی کردی.دختر ۸ ساله بی‌ مادر خدایا !! خودتم مردی که به درک...
  2
  50
  ‌سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.