ادعای یک بازیگر زن بعد از نیم قرن: آلفرد هیچکاک من را آزار جنسی می داد

آلفرد هیچکاک و تیپی هدرن، ۱۹۶۳ تیپی هدرن، بازیگر و مانکن اسبق آمریکایی در زندگینامه جدیدش با عنوان «تیپی»، ادعا می کند که آلفرد هیچکاک او را در سالهای ۱۹۶۰ میلادی مورد آزار و تجاوز جنسی قرار داده بود.
 
به گزارش «یو اس ویکلی»، بنا به بخشی از این کتاب که از طرف نیویورک پست ارایه شده، این بازیگر ۸۶ ساله مدعی است که کارگردان و تهیه کننده مشهور بریتانیایی، مدت کوتاهی پس از اینکه با او یک قرار داد پنج ساله فیلم بست، نسبت به هدرن وسواس فکری شدیدی پیدا کرد.
 
هدرن در۳۰ سالگی پس از طلاق از پیتر گریفیث بازیگر که دخترش ملانی گریفیث بازیگر مشهور را از او دارد، به لس آنجلس نقل مکان کرد.
تیپی هدرن و آلفرد هیچکاک در جشنواره فیلم کن، فرانسه، ۹ مه ۱۹۶۳ هیچکاک، هدرن را اولین بار در یک آگهی تلویزیونی کشف کرد، او را پیدا کرد و با او قرارداد بازی در فیلم بست که یکی از آنها نقش آفرینی در فیلم دلهره آور مشهور «پرندگان» در سال ۱۹۶۳ است.
پوستر فیلم پرندگان، آلفرد هیچکاک ۱۹۶۳ بنابه گفته هدرن، هیچکاک به دست اندرکاران فیلم هشدار داد بود که «به این دختر دست نمی زنید» حتی آنها اجازه نداشتند با او حرف بزنند. هدرن در زندگینامه اش نوشته، هر وقت می خواست با کسی از اعضای گروه صحبت کند، هیچکاک حسادت می کرد و رفتارش با او سرد می شد.
تیپی هدرن در جشنواره فیلم کلاسیک تی سی ام TCM، سال ۲۰۱۴ بنابه این کتاب، آلفرد هیچکاک که با آلما ریول ازدواج کرده بود، حتی در چندین موارد تلاش کرد که با هدرن رابطه و تماس جنسی ایجاد کند.
 
او می نویسد: «وحشتناک بود، لحظه وحشتناکی بود» و می افزاید این مسئله را در آن موقع با کسی در میان نگذاشت چون چیزی به عنوان «در کمین نشستن، دنبال کردن، و آزار جنسی در آن زمان وجود نداشت»، منظور او سالهای ۱۹۶۰ میلادی است.
 
یکسال پس از بازی در فیلم «پرندگان»، ستاره هالیوود در دومین فیلم هیچکاک «مارنی» بازی کرد. هدرن می نویسد رفتار ناشایست هیچکاک همچنان ادامه داشت، و حتی او یک در مخفی در دفترش ساخته بود که به اتاق تعویض لباس هدرن وصل بود.
 
هدرن در مورد زمانیکه هیچکاک در اتاق او، مزاحمش می شد، نوشت «رفتار جنسی اش وحشتناک بود و هرچه من بیشتر با او می جنگیدم، او متجاوزتر می شد.
 گتاب زندگینامه «تیپی» سه شنبه به بازار کتاب آمریکا راه پیدا کرد.
+8
رأی دهید
-41

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  پس آقا قاری ما را هنوز تجربه نکردی. خودت که هیچ به بچه .شوهر .عمه خاله شوما هم رحم نمی‌‌کرد. گویند شیطان هم دیروز اعتراف کرد. به خاطر طوسی بود که سجده نکردم .جنتی هم شاهد بود.
  30
  82
  ‌سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  پروردگار - تهران، ایران

  با این تبلیغی که کردی برای کتابت میلیون می فروشی خواهر خیالت راحت
  13
  83
  ‌سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  nima13591111 - تهران، ایران

  اون بنده خدا که دستش از دنیا کوتاهه نمیتونه از خودش دفاع کنه. این هم به خاطر فروش بیشتر کتابش هر اتهامی رو که جنجال بیشتری درست کنه میزنه. چقدر بعضیا پستند.
  9
  81
  ‌سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.