یک حادثه دردآور دیگر/پدر بی رحم دختر ۴ ماهه اش را ضربه مغزی کرد!

 پدر شیشه ای پس از مصرف مواد مخدر و توهمات پس از آن، اقدام به پرتاب کردن نوزاد ۴ ماهه خود کرده و این نوزاد اکنون به علت ضربه مغزی شدن در بیمارستانی در اصفهان بستری است.
 
امروز سیزدهمین روز است که در بیمارستان امام حسین  اصفهان بستری است و این روزها به علت وخامت حالش، پزشکان امید چندانی به زنده بودنش ندارند.
 
تاکنون ۲ بار تحت عمل جراحی قرار گرفته و پزشکان اعلام کرده اند که باید برای زنده ماندنش دعا کرد. “هستی” اما پدر و مادری ندارد که بخواهند برای سلامتی اش دعا کنند. حتی کسی منتظرش نیست که بعد از ۲ بار عمل جراحی، سالم از بیمارستان خارج شود زیرا آنها نوزاد خود را ترک کرده اند.
 
هستی نوزاد ۴ ماهه با تمام معصومیتی که یک نوزاد دارد به این خاطر که مادرش مصرف کننده مواد مخدر بوده، معتاد متولد شده و روند ترک او طی نشده است.
 
علاوه بر اینها، این نوزاد تحت آزار و اذیت والدین معتاد خود قرار گرفته و اکنون به علت ضربه مغزی شدن در بیمارستان بستری است. پزشکان اعلام کرده اند که این نوزاد توسط والدین معتادش پرتاب شده و پس از آن ضربه مغزی شده است.
 
والدین او، پس از رساندن هستی به بیمارستان متواری شده و حتی اثری هم از خودشان باقی نگذاشته اند.
 
با نگاهی به چهره این کودک به خوبی می توان دریافت که او روزهای دشواری را داشته و حتی به خاطر گریه زیاد که می تواند ناشی از درد شدید باشد، ناف او به صورت غیر قابل باوری متورم شده است.
 
هستی اگرچه تنها ۴ ماه دارد اما این روزها در حال جنگیدن با مرگ است و به نظر می رسد زندگی در شرایط دشوار را از همان زمان بارداری مادر معتادش تمرین کرده است.
 
این نوزاد همچنان در بیمارستان بستری است و قرار شده پس از بهبود کامل و ترخیص از بیمارستان، سرپرستی او به سازمان بهزیستی کشور واگذار شود.
 
در همین ارتباط، الناز زارعی، مددکار موسسه خیریه مهرآفرین به خبرنگار میزان می گوید: ۱۳ روز پیش پدر و مادر معتادی نوزاد خود را به بیمارستان امام حسین (ع) شهر اصفهان منتقل کرده و اعلام کرده اند که او از یک سطح پرت شده است.
 
وی می افزاید: مددکاران بیمارستان پس از بررسی اظهارات پدر و مادر این نوزاد، متوجه شدند که نوزاد ۴ ماهه از سوی پدرش پرتاب و پس از آن ضربه مغزی شده است.
 
این مددکار اجتماعی با اشاره به اعتیاد پدر و مادر نوزاد ۴ ماهه می گوید: پدر و مادر این نوزاد هر دو معتاد بوده و پدر پس از مصرف مواد مخدر و توهمات پس از آن، اقدام به پرتاب فرزند خود کرده است.
 
زارعی از اعتیاد نوزاد ۴ ماهه خبر می دهد و می گوید: با آزمایش های انجام شده از سوی پزشکان، مشخص شد که نوزاد ۴ ماهه نیز معتاد است و پس از تولد، مراحل درمان او طی نشده است.
 
وی در خصوص وضعیت حال حاضر نوزاد ۴ ماهه می گوید: هستی اکنون در شرایط چندان مساعدی نیست و پس از بستری شدن او، پزشکان تاکنون ۲ بار این نوزاد را تحت عمل جراحی قرار داده اند.
 
این مددکار اجتماعی با اشاره به متواری شدن پدر و مادر این نوزاد می گوید: پدر و مادر هستی پس از اینکه او را به بیمارستان آورده اند، با دادن آدرس و شماره تلفن جعلی، از محل متواری شده و فرزندشان را به حال خود رها کرده اند.
 
زارعی در خصوص اقدامات صورت گرفته به منظور سرپرستی نوزاد ۴ ماهه می گوید: پس از بررسی های صورت گرفته، مقرر شد این نوزاد ۴ ماهه به علت عدم صلاحیت پدر و مادر پس از طی مراحل درمان به سازمان بهزیستی کشور واگذار شود.
+63
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  koros_nl - امستردام، هلند

  بابا این معتاد ها رو از ماحتات آویزون کنید , ۱ بار همرو مثل چین بکشید , راحت !!
  5
  37
  دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  koros_nl - امستردام، هلند
  لطفا کاربران مفنگی منفی ندید این فقط یه نظر است و قدرت اجرایی نداره !!
  6
  24
  دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  با تمام وجود راحت شدن این نوزاد را آرزو میکنم. زنده ماندن و به دوش کشیدن این بار, زجر آور تر از مرگ نیست؟
  8
  31
  دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.