کیتی پری و اورلاندو بلوم برای هالووین خود را به شکل کلینتون و ترامپ درآوردند

کیتی پری و اورلاندو بلوم در لباس کلینتون و ترامپ  جشن هالووین کیت هادسون در هالیوود، با کیتی پری و اورلاندو بلوم که خود را به شکل هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ در آورده بودند حال و هوای انتخاباتی گرفت.
 
کیتی پری، از حامیان پر و پا قرص هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست. او در چند ماه باقیمانده به انتخابات، از هیچ تلاشی برای تشویق مردم، به ویژه جوانان به رأی دادن به کلینتون دریغ نکرده است. از درست کردن ویدئوی تبلیغاتی برهنه گرفته، تا حاضر شدن پای صندوق رأی با پیراهنی به رنگ پرچم آمریکا و اجراهای متعددی که در حمایت از کلینتون داشته است از جمله اجرای او در کنوانسیون حزب دموکرات.
 
در روز بیست و هشتم اکتبر، به مناسبت جشن هالووین کیتی پری دست به ابتکار جالبی زد و برای شرکت در مهمانی هالیوون که توسط کیت هادسون، بازیگر مشهور برگزار شده بود خود را به شکل هیلاری کلینتون درآورد.
 
هالووین، رویدادی سنتی در برخی کشورها است که در آخر ماه اکتبر برگزار می شود و در آن، کوچک و بزرگ با لباس ها و چهره های متفاوت، عجیب و ترسناک آن را جشن می گیرند.
 
کیتی پری، عکسها و ویدئوهایی در شبکه های اجتماعی منتشر کرد که نشان می دهد چطور گریم شد و به شکل خانم کلینتون در آمد؛ پروسه ای طولانی که حتی وسط آن، مجبور شد زنگ تفریح بگیرد و چیزی بخورد. او زیر عکسی که پس از پایان گریم در اینستاگرام پست کرده نوشته «کمی قبل از ریاست جمهوری خوش بگذارنم.»کیتی پری، از لباس خانم کلینتون در مناظره دوم الهام گرفته بود.
 
زمانی که عکسهای کیتی پری در شبکه های اجتماعی دست به دست می شد و همه شباهت او با کلینتون را تحسین می کردند، تصویری از او در کنار دو نفر، یکی به شکل بیل کلینتون، همسر هیلاری کلینتون و رئیس جمهوری پیشین آمریکا و دیگری به شکل دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواه ریاست جمهوری آمریکا سر از توییتر در آورد.
 
کسی که خود را به شکل دونالد ترامپ در آورده بود، اورلاندو بلوم، بازیگر پرآوازه بود.کاربران شبکه های اجتماعی، او را از خال کوبی روی مچ دستش شناختند.
 
بلوم، کلاهی نیز به سر داشت که روی آن نوشته بود «آمریکا را دوباره عالی کنیم» که شعار انتخاباتی آقای ترامپ است. شکل و شمایل اورلاندو بلوم، حتی بیشتر از کیتی پری که خود را به شکل کلینتون در آورده بود با استقبال همراه شد.
+21
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۹
  بردیا ارانی - کلن، آلمان
  محد دمکراسی هم شده دلقک بازی !!!!!!؟؟؟؟
  12
  6
  دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.