آخرین بازی کاوه رضایی برای آبی‌ها/ پیشنهاد کاناوارو برای مهاجم شماره ۹ استقلال

مدیر برنامه‌های کاوه رضایی اعلام کرد: این بازیکن با پیشنهادی باشگاهی از سوپرلیگ چین مواجه شده و فردا آخرین بازی‌اش را برای استقلال انجام می‌دهد.
 
محسن ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: مدتی است کاوه رضایی با پیشنهاد باشگاهی از سوپرلیگ چین مواجه شده که هدایت آن برعهده فابیو کاناوارو است. این پیشنهاد از ماه گذشته به مهاجم کنونی آبی‌پوشان ارائه شد، اما باتوجه به اینکه رضایی تازه کارش را با استقلال آغاز کرده بود، موضوع را به آینده موکول کرد.
 
وی افزود: رضایی از حضور در تیم استقلال راضی است، اما ظاهراً عدم دعوت او به تیم ملی فوتبال ایران و نادیده گرفتن وی، باعث شده تا از وضعیت کنونی‌اش در استقلال رضایت نداشته باشد.
 
ابراهیمی تأکید کرد: روزی که رضایی با باشگاه استقلال قرارداد بست، بندی را در قراردادش گنجاند که با پرداخت 250 هزار دلار در هر زمان از فصل می‌تواند از تیم فوتبال استقلال جدا شود. حالا او رایزنی‌هایش را با باشگاه مدنظر چینی انجام داده و با توجه به اینکه دو هفته دیگر پنجره نقل و انتقالات چین باز می‌شود، او تصمیم گرفته این مبلغ را به باشگاه استقلال پرداخت کند. به این ترتیب رضایی فردا آخرین بازی خود را در جام حذفی برای استقلال انجام می‌دهد و قبل از تعطیلات لیگ از این تیم جدا خواهد شد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، مدیر برنامه‌های کاوه رضایی در حالی این موضوع را عنوان کرده که هیچ کدام از مسئولان باشگاه استقلال در این زمینه اظهار نظر نکردند.
 
تیم فوتبال استقلال فردا در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف مس کرمان خواهد رفت.
+6
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.