زنی آمریکایی که می خواست ثابت کند خرید بلیت لاتاری هدر دادن پول است، میلیونر شد!

یک زن آمریکایی ساکن لستر در ایالت کارولینای شمالی می خواست به شوهرش ثابت کند که خرید بلیت بخت آزمایی یا لاتاری، جز هدر دادن پول هیچ نتیجه دیگری ندارد.
 
به گزارش هافینگتون پست، گلندا بلک ول چند روز پیش ۱۰ دلار برای یک بلیت لاتاری پرداخت کرد و با خودش فکر کرد که بهترین و ارزان ترین راه برای اثبات کردن نظرش است.
 
ولی از قضا زد و بلیت او برنده شد؛ آن هم یک میلیون دلار!
 
این برنده خوش شانس ۵۷ ساله، در گفتگویی با کمیسیون لاتاری ایالت کارولینای شمالی، گفت که «مجبور شدم حرفم را قورت بدهم. ولی چه حرف خوشمزه ای بود.»
 
خانم بلک ول می گوید بعد از خراشیدن روی کارت بخت آزمایی و ظاهر شدن نمره ها متوجه شد که یک میلیون دلار برده است؛ ولی تا وقتی که چک ۷ رقمی بزرگ روی پوستر چاپ شده را به دستش ندادند، باورش نمی شد.
 
او افزود که آنها در زندگی خیلی سختی کشیده اند و الان این پول به موقع به دستشان آمده: «الان می توانیم خانه و زمین خودمان را بخریم و پولش را یک جا بدهیم و نگران بدهی نباشیم. این یکی از نقشه هایمان است و با بقیه پول هم به دخترمان و خرج دانشگاه نوه امان کمک خواهیم کرد.»
 
البته از این یک میلیون دلار، بعد از کم کردن مالیات و مخارج جانبی دیگر، تنها کمی بیش از ۴۱۵ هزار دلار به دست آقا و خانم بلک ول خواهد رسید.
 
آنها با این مبلغ، در نقطه دور افتاده ای که از مدرسه ابتدایی به بالا ندارد، شاید بتوانند از پس این مخارج بر بیایند. ولی با این پول در واشنگتن دی سی یک آپارتمان یک خوابه که هیچ، یک اتاق خواب هم نمی توان خرید!
+59
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  محسن_خوزستان - هامبورگ، آلمان
  من شنیده بودم لوتو مالیات نداره,اونم نصف بیشتره پول?!!!!
  7
  17
  شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::محسن_خوزستان - هامبورگ، آلمان::]. 39.6% قانون سال 2016 مالیات فدرال هستش که برای مبالغ بالاتر از $415,050 برای مجرد ها و بالاتر از $466,950 برای متاهل ها محسوب میشه. IRS هم25% مالیات بصورت اتوماتیک از پول کم میکنه.
  3
  13
  شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.