بیانیه عجیب سرمربی تیم ملی در فیس بوک/ عقرب، مار و فدراسیون فوتبال ایران!

کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در صفحه شخصی اش در فیس بوک اقدام به انتشار بیانیه جدیدی کرد.
 
به گزارش "ورزش سه"، کی‌روش که از امیر عابدینی، معاون اقتصادی فدراسیون فوتبال بسیار عصبانی است، امروز در پیام خود در لفافه علیه وی صحبت کرده است. اگر این بیانیه را بخوانید، متوجه منظور سرمربی تیم ملی عصبانی ایران خواهید شد. کسی که در هنگام خشم، تعارف را کنار می‌گذارد.
دوستان عزیز
ما از فرهنگ بومیان آمریکای شمالی یاد گرفتیم که "بهتر است با 1000 دشمن خارجی بجنگید تا 1 دشمن داخلی". آفریقایی های باستان نیز می‌گفتند که یک سوراخ کوچک می‌تواند قایق را غرق کند.
باید از مردم باستان یاد بگیریم و از دانش و تجربه هایشان درس زندگی بگیریم. روز گذشته من صحبتی راجع به موضوع "قدرت تکرار" داشتم. تمام اجزای هستی زود یا دیر با مرگ روبرو خواهند شد ولی مرگ می‌تواند خلاق ترین سازنده تجدد در زندگی باشد. با توجه به این موضوع باید گفت که دلیل اینکه شهامت نداریم بعضی تصمیمات را اخذ کنیم این نیست که اخذ این تصمیمات دشوار است .ما شهامت نمی‌کنیم بعضی تصمیمات را اخذ کنیم زیرا نسبت به آنها بی تفاوت شده ایم و این بی تفاوتی در گذر زمان باعث می‌شود این تصمیم سخت و سخت تر شود.
بدون یک رهبری عالی، هیچ حرکت رو به جلویی اتفاق نخواهد افتاد. برای همین است که اگر رهبری ما برای مثال در تصمیم گیری شهامت نداشته باشد، ثبات نداشته باشد، انعطاف نداشته باشد، دید نداشته باشد، ایمان و تمرکز نداشته باشد، نمی‌توانیم مردم را مقصر بدانیم. اگر بازیکنانم با من هم دیدگاه نباشند به این خاطر است که به رهبری من ایمان ندارند. اگر به من وفادار نباشند، اگر تعلق خاطر و شور و انگیزه نداشته باشند، وظایف را نشناسند به این خاطر است که من نتوانستم ابزار درست، دلایل منطقی و رضایت و انگیزه و شور و هیجان را به آنها منتقل کنم. و وقتی ما ناکام می‌شویم، باید فروتن باشیم و وظایفمان را بشناسیم.
دوستان عزیز این را بدانید که حالا و همیشه، پیروان بزرگ با رهبران بزرگ محقق شده اند. باید بدانیم که رهبران بزرگ باید شهامت داشته باشند که تصمیم گیری کنند و با واقعیت روبرو شوند. رهبران بزرگ نباید به اسطوره‌های دروغ و تقلب تبدیل شوند. رهبران بزرگ باید شهامت داشته باشند، حتی وقتی که با دشمنانی که از درون ما هستند روبروییم. رهبران بزرگ باید سخت تلاش کنند و تمامی سوراخ ‌های قایق را که باعث عدم رضایت و بی انگیزگی می‌شوند پر کنند.
از پیشینه من که به آفریقا باز می‌گردد یاد گرفتیم که هیچکس با مارها در تختش نمی‌خوابد. به این داستان قدیمی فکر کنید که عقرب از قورباغه خواست او را از طول رودخانه عبور دهد. چیزی که جالب است این است که اطراف ما هنوز افرادی هستند که از نیش زدن عقرب تعجب می‌کنند. آیا آنها آدم‌های ساده ای هستند یا شریک عقربند؟
دوستان عزیز؛ ما انتظاار بیشتر و بهتر را داریم، مخصوصا حالا که فکر می‌کنیم پادشاه اسبش را از دست داده است. در زندگی لحظاتی وجود دارد که حتی اتحاد با دشمن عاقلانه است، اگر اتحاد به نفع هر دو طرف باشد. ولی حالا زمان آن رسیده که تیم ملی به جام جهانی صعود کند، زمان ترس، ضعف، وسواس و یا خراب کردن افرادی که اطرافمان هستند نیست. حالا زمان هیچ کدام از این ها و چیزهایی که بر علیه ما هستند نیست.
 
بهترین آرزوها را برایتان دارم؛ فراموش نکنید که همیشه خوشحال باشید و به بردن ادامه دهید.
کارلوس کی‌روش
+40
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان
  عابدینی زنجانی هدایتی‌ فردوسی پور.چه مافیایی داره پرسپولیس که کیروش جلوش زانو میزنه و سا بق بر این از تیم‌ سیزدهم جدول ۸ تا رو میبره تیم‌ ملی‌ و حقیقی‌ رو میکنه فیکس تیم‌ ملی‌ و بیراوند رو فقط و فقط بعد از ورود به پرسپولیس و با وجود اشتباهت و مرگبار پسرفت نسبت به بازیهاش در نفت جایگزین حقیقی‌ میکنه!
  14
  5
  شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۱
  761BND - دوبی‌، امارات متحده عربی
  [::mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان::]. دوست عزیز، یا شما دیگه زیادی استقلالی هستی‌ که غیر منطقی‌ صحبت میکنی‌ یا که فکر می‌کنم لیگ ایران رو دنبال نمیکنی‌. کی‌ میگه بیرانوند تو پرسپولیس ضعیف تر از موقعی که تو نفت بود بازی می‌کنه؟؟!!. بعدشم پارسال پرسپولیس نایب قهرمان شد که 8 نفر از اون تیم رفتن تیم ملی‌، نتایج تیم ملی‌ هم نشون میده که پرسپولیسا خوب عمل کردن تا حالا (تیم ملی‌ بدون حضور یک نفر از استقلال تو ترکیب اصلی‌ هنوز باختی نداشته تو بازیهای اخیر)!!!
  0
  2
  یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان
  پارسال نایب قهرمان شد .قبلش که سیزدهم جدول بود هم هشت بازیکن ملی داشت.بیراوند هم در خروج هاش بسیار ناشیانه و بی تجربه است.اگر گل نمی خوره به خاطر استحکام دفاعشه.حضور حقیقی و سابق بر این مکانی فقط وفقط به خاطر دستور از بالا می تونسته باشه.
  2
  1
  یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان
  در ضمن افراد مافیایی در ایران مثل عابدینی و زنجانی و هدایتی پرسپولیسی هستن و بعید میدونم چنین افرادی در تصمیم گیری های فوتبالی بی طرف و بی جهت و منصف باشن.اگر رحمتی دروازبان پرسپولیس بود و به تیم ملی دعوت نمی شد بعید میدونم کیروش میتونست اینقدر مربی تیم ملی بمونه.
  2
  1
  یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان::]. داداچ داری اشتباه میزنی! مافیا داریم اما اینها که اسم بردی غیر از عادل فردوسی پور دیگه دوره اشون تموم شده. عابدینی ندیدی از ترس کیروش چطور قافیه رو باخت و به شکر خوردن افتاد؟ هدایتی هم کرک و پرش ریخته و الکی داره خودش را نمایش میده که تو خبرها باشه. حالا همه اینها به کنار زنجانی؟!؟!؟ این و از کجا درآوردی؟
  0
  3
  یکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان
  این اسامی که گفتم مشت نمونه خروار بودن.مافیا معمولا پشت پرده است.و اما زنجانی.شما با دادن دو واژه بابک ز نجانی و پرسپولیس به گوگل با حافظه و افشا گر می تونی به کلی ربط برسی.سر کوچه تون و در حین زنجیرچرخوندن که بحث نمیکنیم!
  0
  0
  دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - دوسلدورف، آلمان
  علی کریمی در اظهارنظری جالب، حضور بابک زنجانی در جشن های پرسپولیس را یکی از دلایل اصلی بازداشت او ذکر کردتاریخ انتشار: ۱۲ : ۱۶ - ۲۳ دی ۱۳۹۲.از انتخاب...... "در بین این اعضا، نام یک نفر بیش از سایرین جلب نظر می کند. علی اصغر مونسان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش فردی است که بی سر و صدا و به صورت ناگهانی سر از هیات مدیره پرسپولیس درآورده است.در ماه های اخیر بعد از انتصاب مونسان مدیرعاملی منطقه آزاد کیش، حاشیه های فراوانی پیرامون اقدامات او ایجاد شده است. مهم ترین ابهام و موضوع انتقادآمیز در خصوص مونسان، ارتباط او با باک زنجانی، بدهکار نفتی، باشگاه دار و میلیاردر مشهور زندانی است.بابک زنجانی در مدت کوتاه مدیریت مونسان در کیش، رابطه خوبی با سازمان منطقه آزاد برقرار کرد و همکاری گسترده ای میان آنها شکل گرفت ".تاریخ انتشار: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ .تابش نیوز......وووو بقیه رو خودت میتونی در گوگل مرور کنی.
  0
  0
  دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.