کی‌روش:۱۲ساعت منتظر نشستم؛عابدینی شهامت نداشت بیاید!

کار در فدراسیون فوتبال به جایی رسیده که کی‌روش در فدراسیون بساط کرده منتقدش را ببیند!
 
یک مصاحبه پیش‌بینی نشده از سوی امیر عابدینی به بحرانی برای فدراسیون مهدی تاج تبدیل شده‌است.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین:کارلوس کی روش بیخیال نمی شود. او تمام پنجشنبه اش را صرف شاخ و شانه کشیدن برای امیر عابدینی کرد. امیر عابدینی که در مصاحبه ای گفته بود به کی روش اولتیماتوم داده شده در ظرف 72 ساعت یا استعفا بدهد یا دست از انتقاد از فدراسیون بردارد. 
 
کی روش اما نه تنها استعفا نداد ، آمده در فدراسیون و برعکس عمل کرده. او که اعتقاد دارد با لغو بازی تیم ملی قبل از بازی با سوریه ، ضربه بزرگی به برنامه های آماده سازی تیمش زده شده ، ایستاده تا ببیند عابدینی اخراجش می کند یا فرد دیگری در فدراسیون فوتبال. مهدی تاج که کامل عقبگرد کرده. کفاشیان موضعش سکوت مطلق است و می ماند عابدینی که دو روزی است سعی کرده آفتابی نشود. 
 
او که روزگاری می گفتند با اسلحه در استانداری حاضر می شد و استان هایی مثل خراسان و آذربایجان شرقی را اداره کرده بود ، حالا برای مصاحبه خارج از اختیارات روتینش تنها مانده و کی روش هم بی خیال نمی شود!
 
این آخرین گفته های سرمربی پرتغالی در ساعت 2 بامداد جمعه است:
 
*من بیش از ١٢ ساعت در اینجا حضور داشتم اما آقای عابدینی با نیامدن به فدراسیون نشان دادند بی شهامت هستند. امیدوار بودم که ایشان شجاعت لازم را داشته باشند و به فدراسیون بیایند و به من بگویند که چه توافقی با آقای تاج داشته اند که بعد از بازی با سوریه آن را عملی کنند.
 
*ایشان نباید فراموش کنند که پیش از اینکه بخواهند از این توافق صحبت کنند باید حقوق کادر زحمتکش و مربیان تیم ملی را بیاورند. توافقی که ایشان با آقای تاج داشته اند نباید بعد از بازی با سوریه اتفاق بیفتد بلکه باید هم اکنون رخ دهد.
 
*فقط برای اطلاع اذهان عمومی می خواهم صحبتی که آقای تاج عنوان داشتند را بگویم و اینکه ایشان گفتند هیچ صحبتی با آقای عابدینی نداشتند و ایشان فردی غیرمسوول در مساله تیم ملی است بنابراین آقای عابدینی دروغگوست.
 
*تمام بازتابهای منفی این اتفاقات در اردوی تیم ملی در چند روز آینده با شما و گروه شماست.
+17
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  karaji - کرج ، ایران
  مگر یه کسی از دیار غریب بیاد و این هردم بیل زنده ها رو ادم کنه وگرنه این عوضی های فرصت طلب که تو مملکت پر هستند ادم بشو نیستند !
  0
  15
  شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.