امام جمعه تهران: دو کاندیدای ریاست‌جمهوری آمریکا مزخرف و بی‌ربط هستند، حیف کلمه آدم برای آنها

خطیب نماز جمعه این هفته تهران، اظهار کرد: اگر مسیحیت فرهنگ درستی داشت این دو آدم بی‌ربط و مزخرف به نام کاندیدای ریاست جمهوری در آمریکا حرف نمی‌زدند و می‌بینیم تمام شعارهایشان در آدمکشی و جنایت است. 
 
آیت‌الله امامی کاشانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه تهران، گفت: امروز می‌خواهند اسلام را از محتوا بیاندازند و می‌خواهند اساس آن را به عناوین مختلف از بین ببرند و بعضاً می‌بینیم اسلام را غلط تفسیر می‌کنند و آدم‌هایی همچون آل سعود و امسال آن که نوکر غرب و استکبار هستند با آنها همراه شده‌اند و همان بساطی که بنی مروان بر سر اسلام آورد، اکنون با اسلام می‌کنند. 
 
وی ادامه داد: در حال حاضر اگر راه امام عصر را طی کنیم و تمام جهان مسیحی، یهودی، زرتشتی و مسلمان در هر نژادی و هر سبک و شیوه‌ای به انتظار او باشیم زندگی‌مان با محتوا می‌شود و ریشه مشکلات فعلی این است که چنین راهی را نمی‌رویم. 
 
خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به سیره امام سجاد ، خاطرنشان کرد: در آن زمان به طضرر امام سجاد  توجه نشد و دنیای اسلام چنین پیش آمد و خون مقدس حضرت امام حسین  در برهه‌ای از زمان که می‌خواستند اسلام را بی‌محتوا کنند خود را نشان می‌داد و آخوندهای درباری که تفکرات حاکمان خود را پیاده می‌کردند را مشخص کرد. 
 
وی تصریح کرد: امروز نیز ما با چنین شرایطی مواجه هستیم، فرهنگ اسلام به این وضع افتاده و فرهنگ مسیحیت نیز چنین است. اگر مسیحیت فرهنگ درستی داشت این دو آدم بی‌ربط و مزخرف که حیف کلمه آدم روی آنها بگذاریم به نام کاندیدای ریاست جمهوری در آمریکا حرف نمی‌زدند. تمام شعارهایشان در آدم‌کشی و جنایت است و به جای اینکه بگویند برای ملت آمریکا چه می‌کنیم علیه ملت‌های مظلوم شعار می‌دهند. 
 
امامی کاشانی یادآور شد: اگر آمریکا و اروپا به انسانیت خود بازگردند یک نفر به اینها رأی نمی‌دهد و این دو نفر را از جامعه طرد می‌کنند و دلیل اینکه اینها به خود اجازه می‌دهند اینگونه حرف بزنند این است که ملت‌ها محتوای خود را از دست داده‌اند و جوان‌ها راه فساد،‌ مشروب، الکل، رقص، ساز و آواز پیش گرفته‌اند. اما راه دنیا انتظار فرج است. 
 
وی همچنین گفت: انتظار فرج تنها راه پیدا کردن خود است. انتظار فرح آدم را روی پا نگه می‌دارد. اگر مردم مسلمان در این کشورها به انتظار فرج بودند حکام مرتجع خود را اخراج می‌کردند و سر موضوع این است که انتظار و توجه وجود ندارد و این توجه باید بیدار شود. 
 
خطیب نماز جمعه این هفته تهران، تأکید کرد: بحث انتظار در همه امت اسلام وجود دارد و فقط بحث بر این است که عده‌ای از اهل سنت می‌گویند که امام زمان به دنیا آمده و اکنون در غیبت است و عده‌ای دیگر از آنها نیز می‌گویند که هنوز به دنیا نیامده و بحث بر سر این است اما همه در انتظار هستند. 
 
امامی کاشانی تصریح کرد: با این انتظار می‌توانیم خود را پیدا کنیم، زیر بار ظلم نرویم، بر جنایت‌هایی که می‌شود صبر کنیم، تسلیم این همه جنایات نشویم و 13 آبانی که در پیش است خشم ملت ایران بود اما در این 37 سال خشم‌ها گسترده‌شده چون مظلومان در سطح جهان بیشتر شده‌اند. 
 
وی افزود: آن زمان ملت ایران فکر می‌کرد آمریکا به آن ظلم کرده حالا یمن فکر می‌کند که آمریکا به دست آل سعود به آنها ظلم می‌کند. پشت همه این کارها آمریکا، و صهیونیست خائن و لجن است و خشم علیه آنها جهانی شده و فقط ایران نیست. 
 
وی همچنین توجه به نماز به خصوص در میان جوانان را مورد تأکید قرار داد.
+17
رأی دهید
-91

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۳
  روبرتو - میدلرزبرو، انگلستان

  حاج آقا مگه شما این دو نفر کاندید ریاست جمهوری را می شناسین؟ ما فکر می کردیم شما انگلیسیها را خوب می شناسین و آنها هم شماها رو، اما اصلاً فکرش را نمی کردیم که با اونها هم بله!
  8
  80
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  انشاءالله مموتی رو از صندوق درمیارن که شما خوشحال بشی.
  14
  69
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  mina minavand - هانور، آلمان

  حالا اگر یک آدم درست و حسابی این حرف رو میزد آدم دلش نمیسوخت. 80 میلیون انسان رو دارن هر روز زجر میدن،میدزدنش، میچاپن و دارن از کشورهای دیگه ایراد میگیرند.
  6
  33
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  بردیا ارانی - کلن، آلمان
  دیگ به دیگ میگه روت سیاه سه پایه میگه سل الا!!!!!
  7
  24
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Baluchistan.azad - امان، اردن

  حیف کلمه آدم برای شما به کار میبرند مجوسهای بی دین
  10
  30
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  hamid swed - مالمو، سوئد

  آخه گاگول, نیست شماها خودتون خیلی آدمین؟؟؟؟ پارازیت!!!
  6
  32
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  آخه کسی نظر تو رو خواسته، ای پیر خرفت مفتخوار؟ :o
  6
  38
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Herzl - امستردام، هلند
  آدم مزخرف و بى ربط کاندید ریاست جمهوری چه ربطی به فرهنگ مسیحی داره؟چه فکر کردید دین اسلام خیلی فرهنگ داره وشما هم خیلی با فرهنگید که احمدی نژاد را هشت سال بر گردن مردم ایران تحمیل کردید بعد حیف کلمه آدم روی خودت بزارن که تو عمرت یک استکان چای برای خودت درست نکردی جلوت میزارن بعد جوانها راه الکل رقص و آواز را بگیره اشکال داره ولی جوانها ایرانی با هزاروصد نوع مواد مخدر گرفتار کردی اشکال نداره چون خودتون دست دارید در و متعمد هستید که نیروی جوان را از کار بیندازید و آن امامی که مزار پدرش دو بار با خاک یکسان کردن و کاری نکرد بدرد خودت میخوره هرچند امام زمان نه در قرآن و نه هیچ کتابی و جای یاد نشده.
  7
  22
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران

  خفه شو آخوند کثیف زباله صفت.
  6
  30
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  [lll] - کپنهاگ ، دانمارک
  اینو خوب امدی مثل تمام شماها که تو رأس حکومت ایران هستید
  6
  20
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  1irani - لندن، انگلستان
  تو خوبی فقط حاج آقا.... دزد های پدر سوخته
  7
  26
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  1irani - لندن، انگلستان
  دونالد ترامپ نظرش به نظر آقا نزدیک تره
  6
  22
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  smart292 - ونکوور، کانادا
  پس فرهنگ اسلامی خوب است که محمد ۵۱ ساله با عایشه ۶ ساله ازدواج میکند ،یا اینکه بی‌ دین باشی‌ ولی‌ یک انسان مفید صادق باشی‌ برای جامعه
  10
  27
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  smart292 - ونکوور، کانادا
  در ضمن ایشان در بوبیان بانک کویت مبلغ ۱۲۵ میلیون دلار دارد
  10
  18
  شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.