دختر جوان با ضربات ماهی تابه خواهر ۲۵ ساله اش را کشت

رئیس پلیس آگاهی استان قزوین از وقوع قتل دختری 25 ساله توسط خواهر کوچک خود در شهرستان آوج خبر داد.

 به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس،‌ آرش مرادی از وقوع قتل Murder دختری 25 ساله توسط خواهر کوچک خود در شهرستان آوج خبر داد و اظهار کرد: در پی اعلام مرکز 110 این شهرستان مبنی بر درگیری لفظی دو خواهر در یکی از روستاهای آوج و اینکه یکی از آنان که دختری 25 ساله بوده توسط خواهرش به قتل رسیده است بلافاصله مأموران پلیس  آگاهی شهرستان آوج در محل حاضر می‌شوند.
 
وی ادامه داد: در بازجویی کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان، خواهر مقتول به بزه انتسابی اعتراف و دلیل قتل را اختلافات قبلی و مشاجره لفظی عنوان کرد.
 
رئیس پلیس آگاهی استان قزوین افزود: قاتل  در شب حادثه  با بالا گرفتن درگیری لفظی و شدت عصبانیت با ضربه‌ای به وسیله ماهی‌تابه بر سر مقتول می‌کوبد و با وارد کردن ضربه کارد آشپزخانه از پشت به پهلوی خواهرش منجر به مرگ وی می‌شود.
 
مرادی اضافه کرد: جسد دختر جوان با دستور مقام قضایی به پزشکی قانونی انتقال یافت که پس از بررسی و برابر نظریه پزشکی قانونی دلیل مرگ، ضربه شدید جسم تیز و برنده و خونریزی زیاد اعلام شد.
 
وی با اشاره به اینکه پلیس در بازرسی از خانه متهم آلت قتاله را کشف کرد، گفت: متهم به قتل پس از معرفی به مراجع قضایی با صدور قرار قانونی روانه زندان  شد.
+29
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۲
  فرهاد امیرپور - خارکوف، اوکراین

  کمال انسانیت!
  1
  24
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  حتما این دختر به عنوان یکى از فرماندهان سپاه منتصب و به سوریه اعزام خواهد شد.
  4
  18
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.