واگذاری ۱۰ هزار واحد مسکونی فاقد مالک به طلبه‌ها.

+18
رأی دهید
-152

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  علی میهن - میلتونکینز، انگلستان

  کارتن خواب ها هم احتیاج به خونه ندارن بخاطر اینکه اجاره نمیدن طلاب واجبترن
  12
  112
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  همین یه جمله به تنهایی بیان می کنه چه خبره: " تنها ۱۰ درصد روحانیان در ایران کار اداری دارند و باقی آنها از طریق فعالیت‌های تبلیغی امرار معاش می‌کنند.". به عبارت دیگه 90 درصد اخوندا انگل جامعه هستن و بر روی نادانی و بیسوادی اکثریت مردم سوارن.
  16
  139
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  arian1 - ابادان، سوئد

  اخوندهای فاسد و دزد اول ایران ما را یک کشور اسلامی نام گذاری می کنند و بعد دزدی و غارت تمام سرمایه ها و منابع کشور را زیر نام دین منفور و کثیف شان حق خود و قانونی میدانند. به همین راحتی. خانواده های زیادی هستند که انها هم فاقد مسکن و جا هستند، چرا برای انها فکری نمی کنند؟
  16
  105
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Vejdan bidar - امستردام ، هلند

  در حیرتم از کسانی‌ که نه کار میکنند ، سربازی نمی‌روند ،مالیات نمی‌دهند ، از دست رنج دیگران میخورند ، ولی‌ خود را روحانی و مردم رو جسمانی می‌نامند ، و حیرت انگیز تر آنکه مردم آنها رو مرجع تقلید خود می‌دانند
  12
  130
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  شاهنشاه آریامهر - تهران، ایران

  دیگه باید یه چیزی هم به این توله آخوندها برسه تو این بخور بخور . دای ثانی‌ این همه خونه خالی‌ از کجا یهو پیدا شد، اون هم بیصاحب؟؟. سوماً حقوق یه تولاب ماهی‌ ۴۰۰ هزار تومن؟؟
  12
  99
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  ساختمان چیزی نیست که مالک یا صاحب نداشته باشد. هر ملکی مسلما صاحب یا مالک دارد و ان املاک فاقد صاجب متعلق بکسانی میباشد که بر اساس رافت اسلامی کشور را رها کرده و د ر بلاد کفر مشغول کار و تامین امرار معاش میباشند.اسامی زیادی را میشود نام برد اما موضوع پست مطلبی است که اینگونه املاک در اختیار طلبه ها قرار گیرد تا انها بتوانند با خیالی اسوده تر نسبت به ترویج دین مبین اسلام مشغول باشند.بسیاری از ویلا ها و ساختمان های یا زمین های ارزشمند در طول مدت 37 سال چپو شده و بعضی از انها چندین دست هم مورد معامله اسلامی قرار گرفته و حال این تعداد یاقی مانده را باید به این بندگان خاص خدا بدهند تا اسلام عزیز را ترویج داده شود.کلاسهای قرائت قران هم در این ساختمانها تشکیل خواهند داد چون این امرهم از واجبات است و قرائت قران از ضروریات پیشرفت اسلام عزیز میباشد. بحث را کوتاه کنیم در طول تاریخ کشور مان همیشه اموال مردم تاراج شده و برای اسلام عزیز هزینه نمودند. حال این مازاد اموال تاراج شده مردمی است که با غیرت و شرف خود در غربت مشغول زندگی و ادامه حیات پر افتخار خود میباشند
  12
  88
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  جوابگو - مالمو، سوئد

  کم مصادره کردن و خوردن باز شروع کردن به مصادره خانه‌های مردم برای آخوندهای جدید که آنهارا مجانی‌ اسکان دهند،می‌ خواد سگ زیاد نشه،. . کم مصادره کردن و خوردن باز شروع کردن به مصادره خانه‌های مردم برای آخوندهای جدید که آنهارا مجانی‌ اسکان دهند،می‌ خواد سگ زیاد نشه،. .
  12
  73
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  فرهاد امیرپور - خارکوف، اوکراین

  جای این دانش آموزان و معلمین قرآن،طویله است نه منزل!
  12
  68
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۲
  روبرتو - میدلرزبرو، انگلستان

  اتفاقاً بد هم نیست مجانی زندگی کردن و اجاره خانه ندادن! در حال حاضر میلیونها خانواده چهار پنج نفره در یک یا دو تا اتاق زندگی می کنند! همانهائی که سال 57 فکر می کردن همه چیزشون مجانی خواهد شد!!
  13
  50
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۲
  روبرتو - میدلرزبرو، انگلستان

  این ملکها صاحب داشتند اما آنها را به بهانه های گوناگون ضبط کردند و صاحبش شدند. اما نکته جالب اینه که این شپشوها در این خانه ها نماز هم می خوانند و تسبیح هم می اندازند و به ریش ملت هم می خندند!
  13
  57
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mabahamim - منچستر، انگلستان

  [::واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان::]. اقا تو تیک داری بخدا ضمنا خیلی تابلو کردی هامبورک المان زدی اینجا بحث فقر مردم خونه دادن به یک مشت مفتخور ککه در چرخه اقتصادی هیچ رولی رو بازی نمیکنند و خجالت داره شرم کن مرد حسابی خانه های بهاییان و یهودیان ووو غصب میکنید تازه با افتخار میگی این خانه ها قران درس میدن(طوسی) خانه فرهنگ ..مرد حسابی در ملک غصبی!!!اقا باور دارم خیلی خیلی شوتی
  44
  19
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  Mabahamim منچستر.دوباره بخون. اگر نفهمیدی .ان مشکل درک تواست. بمن و دیگران ارتباطی نداره برو دوباره بخوان.نفهمیدی سه باره بخوان.انقدر بخوان تا بفهمی
  4
  43
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک
  خانه فاقد مالک یعنی چی ؟ مگه میشه کسی که با خون دل خونه میسازه ولش کنه و بره ؟ این خونه ادمهای بدبخت که این غارتگرها فراری دادن ، کشتن و سر به نیست کردن الان اخوند شپشوی دزد باید بره توش بشینه. مبارکمون باشه باید بدتر از این سرمون بیاد تا این دین و ایین اخوندها رو بشناسیم
  2
  15
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  بخورید و ببرید ای ثمره های صیغه های ساعتی که این مملکت صاحب و دلسوزی نداره
  1
  19
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  karaji - کرج ، ایران
  این که چیزی نیست ، سرزمین بی صاحب ایران رو اینا ملا خور کردند !
  0
  13
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک
  [::mabahamim - منچستر، انگلستان::] بابا جان وقتی سواد درک کردن یه متن چهار خطی رو نداری و نمیفهمی طرف چی نوشته مگه مجبورت کردن بیای دری وری بنویسی ؟ والا بخدا !!! بعد ادمهایی مثل جنابعالی رو میشونن پشت دوربین در لوس انجلس که با رژیم مبارزه کنن! برای همین هم یه سازمان مخوف و شکنجه گر و متجاوز مثل اطلاعات ، میاد برنامه علیه ایرانیهای خارج میسازه و میگه «پاهاتون رو باز کنین رژیم سرنکون میشه » نه لنگ باز رژیم سرنگون نمیکنه، دزدی و فساد اخوند و پاسدار خودش این کارو میکنه. جنایات علی بابا و چل دزد پاسدار ، سرنگونش میکنه.
  1
  20
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۵
  hassan5 - تهران، ایران
  خانه های بدون مالک فقط در نظام های اسلامی ایران و داعش پیدا میشود چون این نظامهای(ناتوان)برای تامین مزدوران خودش با کلمات بازی میکند.
  0
  15
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  عشق من ایران - چستر، انگلستان
  خیلی خانواده ها رو میبینیم که همشون باشرافت دوسه شیفت کار میکنن و واقعا" انسانند، اونا حق داشتن مسکن مجانی رو ندارن ولی این شپشوهاى بی خاصیت این حق رو دارن . عجبااااااااا!!!!!!!. بچه هاى خیلی از روستاها کلاس درس ندارند واز اموزش محرومند فکرى بحالشون نمیشه ولی اخوند در أولویته . ووووووووو هزاران و دیگر..... جالبه این اخوندا توى این خونه هاى غصبی نماز روزه هم بجا میارند.!!!!!!!
  0
  7
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  roftegar - دوسلدرف، آلمان
  از بچگی دیدم هر کی گشادتر بوده شانسش بیشتر بوده . شایدم این یکی از خصوصیات این نظامه نمیدونم والله.
  0
  6
  شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  Mabahamim منچستر. واقعا این ای دی تو درست است رفیق؟؟؟ یا همینطوری یک نامی را انتخاب کردی و گذاشتی. ادم اگر با تو باشه بانحراف کشیده میشه داداش.ما با همیم. چرا با تو ؟؟؟ تو که فرق بین الف را با با را نمیدونی. بعدا باید با تو باشند.لطفا عوض کن این ای دی ترا . یادت نره
  0
  5
  شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.