تمسخر اپوزیسیون ماهواره ای توسط تلویزیون ایران

+71
رأی دهید
-139

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک

  ناراحت نشید، همه ماها همینیم، همه از دم بی غیرت و تن پرور، یکی این جوری از رژیم حمایت میکنه یکی هم مثل ماها که زر میزنیم فقط،
  8
  67
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  iran2015 - وین، اتریش

  متاسفانه یک مشت احمق که معلوم نیست از کجا پول آوردند تلویزیون باز کردند و کل مبارزه علیه اخوند را تبدیل به فحش کاری و جفنگیات کردند یک برنامه جامع و یک آدم سالم پیدا نمیشود.هر آدم عقده ای با افکار مسخره یک دو ماه میآید چند تا فحش میدهد و چند نفر را در ایران دچار دردسر میکند و ارزشها را نابود میکند و میرود.خیلی از اینها توسط وزارت اطلاعات ایران برنامه ریزی میشود برای خراب کردن نام و ارزشها میهنی و ملی.مثلا طرف اسمش را میگذارد کورش یا زرتشت و بدون ارائه هیچ مدرکی و آدرس و دلیلی احمقانه به طرفداری از شاه میپردازد و نژاد پرستی میکند و مثلا ضد اسلام است.در صورتیکه شاه خود را رهبر شیعیان جهان میدانست و واقعا معتقد بود.اینها مسلما از وزارت اطلاعات تغذیه میشوند و دم خروسشان نمایان است.من خود شدیدا ضد اسلامم ولی همیشه مدرک ارائه دادم و هیچگاه به ننگ این دین وحشی آلوده نشدم و ضدیت با اسلام بخاطر ایدئولوژی ضد بشری آن است نه اینکه مثلا خدای من رجوی ولایت فقیه نشد یا نمیتوانم عمر جنایتکار را پرستش کنم یا شاه از مملکت رفت یا استالین و لنین و بقیه ارازل و اوباش پرستش نمیشوند.
  12
  57
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان

  چقدر به واقعیت نزدیک بود.تقلید منافقین خلق بود یا شهرام همایون یا کامران اتابکی?
  47
  27
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  تا وقتى رژیم کاسه لیس داشته باشه، باور عمیق و تفکر لاغر نمیشن!
  43
  60
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  استالین - ولادی وستوک، روسیه
  باحال ترین این جماعت که میخواهند حکومت آخوندی را ساقط کنند، سعید سکویی و کامران اتابکی و چند نفر دیگر هستند :) چند تا ویدئوی این جماعت آریا مهری را در یوتوب دیدم. جالب اینکه آنهایی که سنگ آریایی بودن و فرهنگ ایرانی را به سینه میکوبند از همه بی ادب تر، بی‌عقل تر و بیسوادتر هستند. مانند کاربران این سایت :) :) :) ;)
  22
  10
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  بهنام انتورپن - انتورپن، بلژیک
  خب اگر مسخره ان چرا اینقدر هزینه میکنین علیه شون ؟ چرا تروریست میفرستید و میکشینشون ؟ پس چرا اداشون رو در میارین و سر هر منبر یه اخوندک نشسته و از مذاکره علی و سوسمار و فیل حرف میزنه ؟ بدبختی اینه سگ رهاست و سنگ بسته ، میکروفون و امکانات هم دست اخوند و شهرام همایون !
  4
  4
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  دلم واسه شاه دوستان و سلطنت طلبان و انقلابیون این سایت کباب شد و بعدش به هم ریخت.چه سوزه ای سر دادن!چاش سطل یخ برای نشمینگاه محترم رو پیشنهاد میکنم.
  8
  2
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  این تلویزیون ها چندتا دونه مبارز واقعی داشت، اونیکه اسلام و قرآن رو رسوا می کرد که فوت کرد یکی هم اگه اسمش درست یادم باشه فوآد بود که شنیدم دستگیرش کردند و معلوم نیست کشتنش یا نه! باقی تلویزیون ها خودشون را به سپاه فروختند. همین شهرام همایون بی شرف و خودم شاهد بودم که سر یکی از تظاهرات مردمی چنان طرحی به مردم داد که از چند هفته قبلش سردار طلایی داشت نقشه مهارش را میکشید. طلایی کل دانشگاه تهران تا انقلاب و قسمتی از امیرآباد را سایت بندی کرده بود و نیروهای یگان امداد و ویژه را آموزش داده بودند برای مهار این قسمت ها. حالا مردم سالهای قبل همه جا پخش بودند و میرداماد هم خیلی بودند اما همایون اومد به همه گفت یکصدا باشین، یکدست بشین ما همه باهم هستیم، همه بروید به انقلاب، دانشگاه تهران! آخه مگه میشه بیشرف که تصادفی یک ماه بعد دایرکشنی به ملت بدی که صاف بیافتن تو تله طلایی؟ کاملا تابلو بود که همایون با اینها دستش تو یک کاسه است. این رو من به چشم خودم دیدم
  2
  2
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  این دلقک ها و لات های بی سر و پا هم دقیقا به همین علت در این شبکه ها فعالیت میکنند. مگر هخا قرمپف نبود که میگفت دارم میام ایران برید سر تفنگ هر مامور گل بگذارید و نقل جیبشون بریزین؟ همون موقع هم گفتم اینها می خواهند قبح مبارزان را بین مردم بریزند و اعتماد بینشون را از بین ببرند. حالا هم همچنان یکسری دلقک بنام مبارز میارن تو ماهواره بعنوان سوپاپ اطمینان.
  2
  3
  جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zavareh - رودسر، ایران
  اینها دار و دسته اون مهران مدیری خودفروش هستند.. ننگ و نفرت بر شما ایران ستیزان باد که برای لقمه ای چربتر هرگونه حقارتی را بدین سادگی پذیرا هستید.
  2
  4
  شنبه ۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.